Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. За какво си мислите в момента.

Вие като семейна двойка ша додите. Или кат психоаналитик и пациент...
  3. Придобивка? чаша на StarWars - крушка, която беше за сменяне- горелка за крем брюле ... Какво последно празнува?
  4. За какво си мислите в момента.

Ще е баси кошмара ако не запали пасата !!! Момичето ще си помисли че си с друга. Аз инак ще се усетя веднага че е някакъв технически проблем не идването ти на срещата и най вероятно нещо с пасата се е случило ама кой те познава по добре от мен? Че да се усети на момента. Всяка би почнала да си мисли най "лошото" че си с друга макар че това си е силно оптимистично.
  5. За какво си мислите в момента.

Прелива от скромност Даже и безжична мрежа съм пуснал да има наоколо - да живей хотспотът на Виндолз 10
  6. За какво си мислите в момента.

аз га съм там, ми взимат и телефоня бре па шланговете дет съм омотан ...ъ-ъ-ъ...не питай, се ино съ кусмунафт
  7. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Ъ, те някой мислеха, че посредством жената могат да ма управляват, че тя ми е управляемото "кръче" ама Ъ.... разбраха, че съм иДиоД и не подлежа на управление... те ша ми кажат кът подават сигнал на жената аз да им играя по желанието им, Ц...
  8. За какво си мислите в момента.

ти сега на сичко ли ше му отговориш отпреди пет страници? Дай някак си по-наедро. Обобщи един отговор, може и в точки и да се свърши ... щото няма ти остане време да ми обръщаш на мен внимание, а нали знаеш, че аз за това съм тук иначе ше трябва да се правя на намахана и да ме банват Моля ти се, като на езическо божество ти се моля, като на тотем, като на Чък Норис, да си смениш картинката-аватар притеснявам се, че ше взема да се влюбя ...
  9. За какво си мислите в момента.

Така си мислиш и успокояваш ти обаче. Аз още не мога да стигна европейските си победи. Наближаваме бройката ама има още работа.
  10. За какво си мислите в момента.

Уш уф пундрелник. Окачих са на инъ жица и си имам и нет на корем... Пучти кат у назе сън си, само дет на 12 часа стрелят в седалката и ма окачват на шланг...
  11. За какво си мислите в момента.

кога шъ тъ гонът от там?
  12. Много "независими" и много "свободни" са... направо нямам думи! - Напълно зависими както от Украйна, така и от РФ, а какви са свободите при наличието на военна хунта... това колегите, защитници на правата на рускоговорящите в Донецк и Луганск да кажат. Допадна ми един ироничен коментар в "Новая газета" за положението там(цитирам по памет): "Руската хунта, без разрешението на киевската хунта помага на донецката хунта да се справи с луганската хунта" И се питам: Пак ли е украинска диверсия този реконтра военен преврат в Луганск? И защо Плотницки бяга в Москва, а ОБСЕ(ти да видиш!) регистрират руска военна техника и личен състав на територията на Луганск?
  13. Гледане на Онлайн TV

И за да го изрови баба Пена от Берлин този персонален хеш за нейното временно динамично ИП, трябва да погледне на 77 линия в HTML кода на страницата в Лисицата. https://edge16.cdn.bg:20060/fls/bonair.stream/chunklist_w630257558.m3u8?at=2ad469d722ddc85aed1af8143329ae49 https://lb-hls.cdn.bg/2006/fls/bonair.stream/playlist.m3u8?at=2ad469d722ddc85aed1af8143329ae49 пък то там си има линк готов, във VLC и двата варианта отгоре работят с еднакво качество 720х576 и битрейт. Много ми е забавно с какво голямо усърдие пишете така, че случаен човек като прочете темата, да не може да му е полезно вашето писане.
  14. За какво си мислите в момента.

Тая работа не можеш да я вършиш и за това никой не ти я е предложил. Представяш ли си гада да вземе да отиде на кафе с пасат2. Ми по добре да си беше хванал рейса или таксито вместо да излага момичето. А стига ве !!!
  15. Музикална игрица

от текста на песента many nights we pray препятствие/бариера
  16. За какво си мислите в момента.

гледам на кафе в болничната чаша...
  17. За какво си мислите в момента.

Особено Симски и Ганя като заминаха в небитието с два бързи бана много деликатно почна да се изразяваш от тогава.
  18. Cloud Space

Ако все пак се ориентираш към Мега заради 50-те GB и възнамеряваш да го ползваш не като бекъп, а като вързан диск към операционната си система - имай в предвид, че е много далече от ъплоуд/доунлоуд скоростите на DropBox или Google Drive примерно. На практика е бааааааавен до изнервяне и практически безполезен. То това е най-важното при облачен диск - скоростите.
  19. Мисълта с която се събудихте тази сутрин

ще е по-хубав ден от вчера
  20. За какво си мислите в момента.

Аз знам как - с пластика...
  21. Познай за следващия (нов сезон)

нямам идея как да се правя на това което не съм Пропуска тъпи мнения и коментари, без да реагира на тях?
  22. Остават: 11 месеца и 30 дни

• ТЪРСЯ
    • НОВО
    Всички знаем,че охранителни ролетки са едни от основните завършващи елементи на Вашия двор.Те имат не само предпазна,но и декоративна функция.Ако и Вие оценявате красивото и сигурното,посетете нашите магазини в град Варна.

Free

23. За какво си мислите в момента.

Да ве да. Те всички които си забелязват очевадното и трябва да мислят като мен. Не Питонски, евтините ти закачки с дамите се забелязват от самолет. Ти всъщност коя пропусна до тук ? Къде не се пробва ? Моля ако има дама в тоя форум която се е почувствала пренебрегната Питона да не е тичал след нея да се докладва ?
  24. Асоциации /продължение/

абстрахиране
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.