Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. За момента аз съм в полето..... ама радим за едни неща в Балкана.... Може към 2021 да сме единствените жители на тая махала.... ама аз тука срещам затруднение с изнамирането на бившите собственици. Един приятел ми вика отиваш, правиш и точка, ама не съм с предимствата на Дръндев род..... и се бора с една бюрокрация и т.н. за да стане всичко по за кон, а не по сингълски.... Май сигъните са свободен народ.... и си правят къшли где си искат и никой не им ги бута, щото ин треба да им бутне некой общински блог.... или прочие.... а кът пречат на някви други интереси... орталярват уколието, а все ще се намерят някои медия или политическа фракция да облажи за техна сметка, ама в края на краищата те са волни и джелем джелем към нейде другаде...а и ток не плащат, вода, парно, хм и веч не ходят в гората за дърва а направо си връзват буквално прожините към енелгото и си лягат на топло.... Хм, много издръжливи са.... Хм, туа на село един вика - За да се отървеш от него ... режи му главата и я закопвай на над- двадесет метра от тялото, че иначе оня става и си я взима и слага и па е жив... мама му стара.... А, горе в Балкана сингъли не вереят.... Дрънди, нищо лично.... па и ко....ти си имаш мецана и та води на къс повод.... знъчи си кутивиран.... ъъъъъ .... по модернумо интегриран.... Хм.... дай боже партиите които представляват циганското антималцинство се преборат и ва интегрират по бърже.... а не само да цоцат на на гърба на циганскуму народу.... Ама туй е политика и к'во ли аз знам от нея....
  3. svetliof

Първи впечатления от базираните на Ubuntu 18.04 дистрота

Останал съм с впечатлението че си с LM 19? По същият начин като и на 18.3. Бачка си от раз цък . Мен пък в Ubuntu 18.04 alt+shift ме побърква и не мога да го сменя. Добре че не ми е средата по default с която работя. Но ще пробвам с горната команда. Благодаря
  4. Произведено в Хърватска. Електрическа. Ускорение до 100 - под 2 секунди. А Борисов праща IT-тата да стават овчари. И после да им убие овцете... Хърватски електрически автомобил , произвежда се от малка фирма до Загреб (350 работници ). Мощност 4х ел. двигатели 1914 к..с., до 100 км за 1,85 секунди . Детайлите са произведени в Хърватия . А вие ми говорете , как малка страна е на финал на Мондиал ? Размера не е важен , когато е безполезен ! Хърватите творят , а в България някои , все чакат някой да ги оправи , в момента чакат безполезният Путин !
  5. bornofash ..^(OvO)^..

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

Разбирейшио to-the-rescue
  6. Здравейте. Лека полека подменям музикалната си библиотека преминавайки от MP3 на FLAC и се питам дали ще има смисъл да сменя и слушалките.Сега съм с Panasonic RP-RF830 серия.Звука е добър и съм доволен но се настройва ръчно честотата на приемане от слушалките и ако не е точно нагласено има един паразитен шум които много ме дразни и се чува силно при ниските нива на песните, дори като завъртам глава има смущения.Моля хората четящи това да не си помислят, че оплювам слушалките, напротив, с една лека корекция от 3db в ниските и високите честоти звучат добре.За стил на музика няма да кажа много защото слушам всичко, разбирайте така: От Азис до Sade зависи в какво настроение съм и какво съм пил Да премина направо на въпроса, че е най-лесно и ако има какво да допълня казвайте.Мисля да ги заменя с Sennheiser НDR 175 като ме интересува това дигитално предаване гарантира ли чиста връзка без смущения, шумове и т.н. Малко са скъпички но както се казва няма да ги взимам утре.По български ще се събират парички с времето.Знам, че за тези пари ще си взема много добри жични слушалки но ми е приятно с безжичните и свободата която дават, друго си е Ще се слушат с цифровия изход на Creative Audio Blaster Z
  7. proexpert

"За" или "против" членството на България в ЕС и НАТО

Моралният победител на това Световно е Хърватска. Държава с почти два пъти по-малко население от нас. Франция ще се прибере само с купата. И да не ми се правят на велики, щото ако не бяха Щатите и Великобритания през 44 г. , сега щяха шпрехен зи дойч. А ФИФА е к*оч**и*н**а.
  8. lupis

световното пътрженство по футбол кой спече ли финала?

Въф Франсия
  9. Хърватска твори история, а българският футбол продължава да бъде в ръцете на гнусни русофилски мутри...
  10. proexpert

Потресаваща Русофобия

Тази снимка казва много. Клетото Хуйло явно се страхува дъждът да не свали парафина от лицето му. Клет нещастник. Президентите на Франция и Хърватска поздравяват футболистите под дъжда и демонстрират пред нациите си, че са равни с всички хора, а на съветското приматче му държат чадър.
  11. Знам, много съм нагъл. А снимка без лице не е снимка, може да е взета от нета. А дори и да има лице, пак може да е взета от нета, а да не е негова.Как ще докаже? Ама ти да си пускал..На крака, а личицето нещо? За тва ли си такъв хейтър? О, извинявай...ти ги измерваш Евала-тата в пари и.... Пак ли се оплакваш нещо? Знам.... Остави, човек...
  12. proexpert

България е най-тъжното място на света

Ко да праиш? Белите не могат да скачат. Доказа го още великият Джеси Оуенс на олимпиадата в Берлин, където разби на пух и прах митовете на нацистката пропаганда за превъзходството на бялата раса. 4 дисциплини, 4 златни медала. После го доказаха Еузебио, Пеле, Боб Биймън, Касиус Клей, Майкъл Джордан и NBA, Карл Люис. Да не говорим за дългите бягания. Сега го доказа и Франция. Е, рекордът на Костадинова все още не е подобрен, а Кличко беше 10 години непобедим. Зико, Румениге, Платини, Ван Бастен... Няма смисъл да изреждам велики бели спортисти и футболисти. Изобщо, да сравняваш спортистите чрез цвета на кожата, е най-малкото избиване на комплекси. Друг е въпроса, че бившите колониални сили добре имплантират гените в нацията и дават възможност и условия за развитие.
  13. Реджеп Иведик

Отношенията между САЩ и Русия

Обединяват се срещу нас. Май. А Плевнелиев го плюеха руските форумни тролове. Американците, като са толкоз отворени, да почват да учат руски и да играят казачок. Господ е Европеец. На времето само една Германия ги мачкаше. Сега сички сме с Германия. А нека посмеят диваците и варварите. Ръцете им ще отрежем !!!
  14. Да припомня какви бедняци са всъщност световните шампиони, сравнени със слугите на Путин тук.
  15. jega96

Sony Shake X70D vs Sony Shake X7D !!

Колеги един адекватен отговор не получих,коя уредба е по мощна и коя повече надделява и защо,Що за фором е това,съжелявам,че пуснах тема въоще ....
  16. Днес се навършват 34 дни от гладната стачка на Николай Колев - Босев, толкова колкото е гладувал срещу комунистическия режим в затвора. Тогава са уважили протеста и изпълнили исканията му. Днес имаме режим с демокрация - декорация, който със сигурност е по-глух и по-арогантен от тоталитарния - няма да реагират по никакъв начин. Има нещо, което принципно убягва на обществото от протеста на Николай Колев-Босев, а именно логиката и смисъла на протестното му действие. В очите на мнозина, които толкова много са се снишили в своите очаквания към околните и към себе си, неговата гладна стачка е екстремно, прекомерно действие. С външният си вид сигурно се различава от средностатистичния българин. Логиката в неговите искания е желязна - от повече от пет години, този човек води битка, заедно със свои приятели и съмишленици, за да изчисти една мафиотска система, която лицензира убийци на пътя, при това не само у нас, но и в Европа. Срещу пари, срещу много, много пари. Не за бюджета, а лично за себе си. Станишев !? се е опитал да помогне, но Пеевски се е намесил за да гарантира неприкосновеност и кариерно развитие на "своите" от мафиотската схема. Тази част от историята е доста странна, още повече, че самият Станишев предложи Пеевски за шеф на ДАНС. Вън от всякакво съмнение е, че това е ОПГ, в което са замесени и Пеевски и Вожда. Това е престъпна пирамида, която оцелява именно благодарение на престъпно покровителство от топ политици в страната. Не са абстрактни твърденията му, че подобни лицензирани убийци на пътя стоят зад маса катастрофи с маса убити по пътищата. Съучастници в схемата със своето мълчание има и сред посолствата на редица европейски държави, най-вече с мълчанието си. Не виждам и Деморатична България и другите десни да застанат на ясни и недвусмислени позиции. Медиите и всички ние, вместо да разнищаме това срещу което Босия протестира, ОПГ-то във властта, се заниваме с външни, повърхностни страни на темата. Босият със сигурност е изчерпал другите средства, включителни мирни, съдебни и административни форми на борба. Останал му е само този крайния, в който той решава уравнението на живота си по единствено възможен начин - този живот с тази неправда не ме удовлетворява, няма смисъл да го живея. Именно тук е голямата разлика между него и примиренците, които нито се борят, нито стоят изправени. Исканията и очакванията му са рационални, при това не само оставката на Московски, който е пародия на управленец, но дори и това с искането за оставка на Парламента, защото именно този тотално пленен, с убит дух, парламент е опората на модела, негов епицентър. Пак питам - тъй като Пеевски и присъдружните им медии, се опитват да изкористят протеста му - иска нещо за себе си? Пост, власт, пари? Иска да бъдат разследвани членовете и вождовете на тази ОПГ за да не гинат хора - вашите близки по пътя. Гледат колите с които го карат пред Парламента като аргумент ?! против него. По Кафка, нали? Обобщение- този човек в своята екзистенциална тревога и решимост ще стигне до край - няма никакво съмнение. Въпросът е, че с мълчанието и отказът да чуем вика в протеста му, който не е само към властите, но и към народа, ние също го убиваме. Убиваме и себе си - бавно и полека се превръщаме от хора в раЯ. Гротеска на несбъднали своите мечти люде, които в сетния си път няма да могат да отговорят на въпроса - защо живяхме? Лято е - слънце, плаж, коктейли - а аз пиша за съвест, за съзнание, за протеста на един обикновен човек?! Утре ТЕ ще излязат в отпуск, ще затворят Парламента, Босият няма да го има. Не само към вас, пиша и към себе си - за това ще се опитам да бъда различен и да съучаствам в протеста му.
  17. Soviet Soldier

Деактивиран ФБ профил.

Този месец съм всичко друго, но не и късметлия, за съжаление. Иначе мерси, явно в този случай съм извадил късмет.
  18. Кацам на Шереметиево оня ден. Вали проливен дъжд. Питам на фрийшопа: - У вас чадърчиками есть? - Ойййй, нет. У нас в России толька один чадърчик. Цялата политика на Путин и Русия в една картинка...
  19. Megumi

Познай за следващия (нов сезон)

Не Обича да пътува
  20. karadzha

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Един път пише за БСП, друг път – за Путин. Двигателят му е двутактов на Вартбург
  21. Руският Боярищник предизвиква чудни еластични свойства. Той стои в основата на новата руска православна йога. Никакъв Мондиал не може да спре стремежа на руските хора към откриването на нови, още по-съвършени пози.
  22. Akademika10

Не можете да заспите?

Къде си како Доре
  23. M.Николов

Отношенията между САЩ и Русия

Ей ги, пуснаха веднага местния трол. Сега ще изкарат всякакви схеми за да свържат Тръмп с Путин.
  24. haidukpikaso

Познай за следващия (нов сезон)

не познавам такива ходи неканен на гости
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.