Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Александър Тодоров

Как да си увелича FPS

Деинсталирах и двете програми. Пробвах само с Майнкрафт и мисля да го преинсталирам и да инсталирам само това, което е нужно. Най-много се притеснявам да не омажа нещо драйверите.
  3. нидей ми приказвъ зъ биричкъ чсъм нъ рабутъ ощи. сал мъ дразниш ся твойтъй леснъ-пенционер си мой съ нъквасиш га си искаш Отури си инъ биръ и НАЗДРАВЕ
  4. RudeBoy

Ако си начинаещ в Линукс, задай въпроса си тук

В YouTube има сума ти уроци как се инсталира Linux. По-лесно е от Windows. А и Google да питаш, пак ще ти даде уроци - и в картинки, и с видео. Но според мен, ако досега си бил Windows ползвател - сложи си Linux Mint. Ще се чувстваш в по-позната среда, отклолкото с Ubuntu.
  5. Raze

Грешка 0х8007045d при инсталация на уиндоус

Купуваш си нов диск, този го изхвърляш.
  6. Raze

Как да си увелича FPS

Виж какво съм добавил в последния си пост и дай отговор - пълен и смислен! (ако искаш).
  7. Александър Тодоров

Как да си увелича FPS

8. dara 8

леМОРиец - мор на всички езици едно и също

има някой път връщане назад. минали сте през всички раси, минали сте през лемурска раса, после черна, жълта и бяла раса, някой път може да се повърнете. Лемуриецът - човек, който иска да живее изключително за себе си и няма никакъв морал. http://beinsa.bg/search.php?q=лемуриец&submit=ТЪРСИ&s_type=plus&id=&status=1
  9. Raze

Как да си увелича FPS

Ти сам пишеш двусмислени неща, после се чудиш защо получаваш такива отговори. Не разбрахме сега последно драйверите от предната тема успя ли да ги обновиш? Махна ли антивирусните? С други игри има ли го този проблем или само с тази? Какво е натоварването на процесор и диск, когато са ниски кадрите и кое/кой процес ги товари?
  10. Александър Тодоров

Как да си увелича FPS

И отново не виждам къде съм казал, че ми върви с повече от 60 FPS. Нека спрем да се заяждаме - приемам, че съм казал, че ми върви с 60+ FPS. Добре, ще преинсталирам и се надявам да инсталирам правилно драйверите! Същите FPS. Преди 1 минута вдигна 120 FPS и веднага след като ги изписа се върна на 60. Не разбирам от къде на къде...
  11. dara 8

виртуална реалност

https://impressio.dir.bg/design/dizayner-sazdade-stryaskashto-kilimche-za-nezhelani-gosti
  12. Признавам труден въпрос. Но към момента, не е на дневен ред.
  13. Само ако някой от форума те е гледал какво и как свързваш, може да има идея ... Да не би да си подал стерео сигнал на уредбата, от жака за слушалки? Каква ти е саунд картата, има ли 5.1-канален изход? Каква ти е аудиосистемата, позволява ли виртуален съраунд?
  14. karadzha

Вицове - част 5

В рая седнали трима и търсят още един, за да играят карти. Изведнъж към тях се приближава четвърти. Зарадвали се те, раздали картите. Точно да започнат и четвъртият изчезнал. Прибрали тримата картите, ще си ходят вече. Изведнъж същият човек пак се появява. Пак раздават картите, аха да почнат и тоя пак изчезва. След петото появяване един от тримата пита вбесено: - А бе, ти, искаш ли да играеш карти или си правиш майтап с нас? - Искам, как да не искам, ама тия долу в реанимацията си правят майтап... - Скъпи, имам две новини - хубава и лоша! - Кажи първо лошата! - Прегорих мусаката. - А хубавата? - Северна Корея е склонна да прекрати ядрените опити. - Кире, представяш ли си, макар и след трийсет години брак с теб – снощи те сънувах в еротичен сън! - Малиий, Пене, чи как са представих, ма? - Дойде и развали хубавия купон!
  15. karadzha

Македония - Украйна на Балканите?

Да, далеч по-хубаво щеше вместо Северна Македония да се казва Югозападна България
  16. The Negative One

Как да си увелича FPS

Що не преинсталираш компютъра, не разкараш всичките глупости от него и не инсталираш само каквото е нужно? Пробвай другия път.С подобно тъпо отношение към хора, дето си хабят времето да ти помогнат, няма да постигнеш много. Освен да намалиш настройките, друго през Nvidia Settings няма да направиш.Сложи си VSync на On и виж на колко ще ти залепи кадрите.Не съм я играл тая повърня, ама няма да е зле и там да видиш да не са локнати от някъде.
  17. Joss Bomon

Как да си увелича FPS

Може и рутер да е проблемен или връзката с нета...
  18. PigManu

За какво си мислите в момента?

То вярно ко да те прегърнат, само перушина и голи криви кълки
  19. sliderum

Как да си увелича FPS

Хм, признавам, не съм му влизал на човека в другата тема и си помислих, че е с някой селерон. В случай че не е затрито всичко, което е останало от нормално деинсталираните антивирусни софтуери, все още може да има конфликти с единствената останала работеща програма. Пусни едно търсене, с имената на програмите, които си деинсталирал и виж дали няма да намери останали папки. предполагам след това няма да е проблем да се изтрият ръчно.
  20. Съдейки по последния пост на автора на темата , няма вируси..! Тоест няма нужда от помоща на екипа ни..! Темата се затваря и маркира като прилючена..!
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.