Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. За какво си мислите в момента.

Жената прай пържени филийки, бил стар хляба.... думам и дай го на прасето, а тя... не може тука така... уж технически я обслужих, ама на.... днес няма баница... мекичета... хм, то бая свенлива е моята.... не ще да храни кокала, а гледа мен като прасе.... мда.... ех .... тъй са магариците.... върти ми едни магарешки номера, ама аз и пържени фелийки моа да лапам с бира....
  3. Време за губене

Добър ви Шестък! Пожелавам ви много време за губене...без да се изгубвате...
  4. Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Линукс посмъртно няма да му сложа, стигат ми десет години със слакуер...ъ-ъ-ъ...тъй де, и до сега съм нищо в сферата на линукс
  5. Нисък стандарт на живот в България - Защо и до кога?

Ей на тези две изречения бих искал да наблегна, когато говорим за стандарт на живот. Макар и стандартът по време на соца, когато хората са работели и са изкарвали някакви пари, да е по-добре отколкото хората да са безработни, гладни и и отчаяни. Но сега нали ходим да работим за добри пари по чужбина, за да си ги харчим у дома, защото тукашните за мнозинството са просто недостатъчни. Сещам се преди време с един колега проведохме разговор с български предприемач, който има цех за бичене на дървен материал в Родопите, и обработвали по 600 кубика материал на месец. Което в нашите очи е огромно количество. И му бяхме рекли, че качествените работници в днешно време със свещ да ги търсиш, няма ги, на което той отговори, "Че за какво са ти такива работници? Да може да натиска по едно копче да пуска и да спира машината. Това е достатъчно." Наистина за такъв тип работа няма нужда от по-интелигентни хора. Поне така разсъждаваше човекът. И така третираше работниците си. Съответно вършейки такава работа и получавайки такова отношение от "големите шефове", мнозина се превръщат в едни бачкатори, обречени да тънат в бедност и посредственост. И от такива индустрията, за съжаление, има полза. И лесно ги заменя. Мнозина търсят работа, а малко се предлага... Но ето че сега недостигат кадри, защото много хора избягаха "от хубавото" в чужбина. А фабрикантът в разказа за Хъмфри Потър можеше да оцени изобретителността на момчето и да го впрегне в нещо по-голямо, пак за своя полза, но беше повърхностен. Но дори да го беше използвал, съм уверен, че никой не може да мисли за благото на човека повече от самия човек. И, да, има такива, които биха предпочели да са подчинени и бедни, но поне безгрижни и забавлявани. Лошото е, че вземаме най-лошото от дивия капитализъм и консумеризъм. Но поне земята върнаха на хората.
  6. За какво си мислите в момента.

на голо много боде И забрай да кажа - на червените осолявани меса мн. добре им се отразява обезсоляването в сухо (танинесто) червено вино.
  7. Здравейте! Погледнах някой архиви но не намерих отговор , затова ще обясня в тази тема какъв е проблемът ми.. Купих си JVC LT-32C460 32" HD LED TV , но имам проблем с дублирането на точната резолюция с тази на лаптопа.. всичките опции пробвах но или е по-голяма и не излиза всичко на монитора или е по-малка и винаги е размазано...единственият вариант в който се доближавам до някакъв по-добър резултат е като използвам опцията Extend(одължаване) на дисплея и тогава трябва да местя прозорците от лаптопа на ТВ, но пак се размазва и се губи резолюция.. Всичко за което се сетих пробвах и не става.. Имам също така и 50 инчов тв, при него нямам абсолютно никакъв проблем, дублира се с лаптопа като по книга.. Ето снимка на 32 jvc..- Ето и снимка на 50 инчовият, където всичко е наред: Между другото пробвах и с кабел VGA-HDMI, но там изобщо не тръгва.. Лаптоп - hp4530s, WIN7 PRO EDIT Video- INTEL 3000+ Video2- ATI HD6490M Пробвах и с двете, но не става. Драйвърите са наред.. Ще съм много благодарен ако някой има идея как да стане..
  8. За какво си мислите в момента.

Знам бря. Майтап да става и да върви лафа. Ади оздравяй. Кат кон да станеш здраф.
  9. За какво си мислите в момента.

Ми как ! И ако се умножи по 3.14 спи градът
  10. За какво си мислите в момента.

Добре, записах си. Флопито знай, обаче са прай на болен, щото знай, че не е болен, ама са прай Опъвам се да си почина, че много работа свърших днес. До после.
  11. Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Windows 10 ... x64->x32 ... 1709 -> 1511 ... дръндю, баш циганин Тая десятка я човъркаш 10 пъти повече време за настройки, отколкото да я ползваш. Щом лаптопа ще го ползваш само за филми и форум, качи му един Линукс и мъките ти ще свършат.
  12. За какво си мислите в момента.

Знанието ич ни е свързано със здравния статус. Абе, да не ти е на г'за, тва дет мий на мен.
  13. Нагли хора - съвет

Някъде из други форуми че съм чел че алкохолизма се лекува с психо. С други думи да се настани в психиатрия и там да го лекуват. https://www.google.bg/search?q=баща+алкохолик&oq=баща+алкохолик&aqs=chrome..69i57j0.4591j0j7&client=ubuntu&sourceid=chrome&ie=UTF-8 http://lichna-drama.com/articles/bashta_alkoholik_sasipa_detskata_mi_psihika
  14. За какво си мислите в момента.

Абе може и на каракуда.... хм.... кот хванем в гьола.... може и някое сомче... па ке видим к'во ще броим....
  15. За какво си мислите в момента.

Болен ли си ти-и-и-и, циркаджия. Малко ти бодът гъзинката на тебе. Трябва ти една игла кат на оня де му бучнаха в гъзо от филма ''Кавказка пленница"
  16. Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Каквото и да му турнеш от сървърите на М$ няа сбъркаш. Тъй и тъй след 4-5 месеца ще го преинсталираш...
  17. За какво си мислите в момента.

на унгарския шаран
  18. За какво си мислите в момента.

Тая икономика трябва да се движи някък си.... за тях ден - година храни.... Туа на всело сме на ... и ни дреми черните петърчета.... играем вабанк.... и чакаме Шарандей... да си броим люспите....
  19. За какво си мислите в момента.

1-2 ч.л. селитра Ай стига си спала. Кой ще нагледа купитентну саенето на дръвчетата - зеленото да е отгоре...
  20. За какво си мислите в момента.

Ан тъй. Одих до мазагина -вече всичко е налице. Подправките ще са: Червен пипер Черен пипер Чубрица Чимен (на зърна е , ще се смелят) Сминдух Чесън на гранули (нещо като смлян) Това е. Месокомбинат Русе докладва
  21. За какво си мислите в момента.

Скоростта на пазаруване се променя обратно пропорционално на промяната на цените и в почернелия Петър, упс петък, нараства главоломно(алогично)... и стига до 200лв/...мин
  22. Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

активира се
  23. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Ъм нали е квантово.... тъй де .... хм... гледа се спина.... хм как е в неутролен род магаре.... то магаре ъм тъй де не го познавам тоз български език... примерно... той магар, тя магарица.... уф.... куца ми граматиката, ън тъй де... иДиоД съм бил, съм и май па ща си остана просто магар.... Те ДОМ-а не ма брига.... ай сега ща ма подхванат, че не плащам данъци.... ех.... как бе вица: Платих си сметките, данъците, кредита и сега най-после спя спокойно - на село в кочината...
  24. Време за губене

Като една досадна свекърва вървиш и дуднеш след него бе, бате…
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.