Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. ined

Clock

Искаш ама няма как да стане с това дъно - 8700к ако искаш да го клокваш ще ти трябва z370 дъно, а за i9 ако нямаш излишни три и повече хиляди за дъно и процесор по-добре забрави за него
  3. http://sport7.pw/lba/MzM5YzVlM2EzYjIyYWRjZTk2MTdhZjI3NDVlMDQ0ZjY=/g7/ArenaSport1.m3u8
  4. DarkEdge

За какво си мислите в момента?

Леко и на пръсти...и с гоуемата бата.
  5. Здравейте съфорумци, Не бях сигурен в кой подфорум да отнеса своя въпрос, следователно ако съм в грешка, моля да ме извините. Нуждая се от съвет при избор на 3D принтер, който ще се ползва за принтиране на играчки с висока честота на детайла. За момента ми предложиха следните принтери: 1. MOAI Laser SLA, 1295 USD: https://peopoly.net/products/moai 2. PHOTON LCD, 539 USD: http://www.anycubic3d.com/products/show/1022.html Доста добри мнения има за гореспоменатите примери но въпреки това бих искал да видя допълнителни гледни точки. Ако имате алтернативни предложения, единственото, за което ви моля е да се вместват в бюджета, който е 1300 USD. Бележка: Това ще ми бъде първи 3D принтер.
  6. Без умствен капацитет

Фолкаджийка се изгаври с Вапцаров и неговото "Прощално"

иииииииииииииии, много завистливи сте били жените - не че незнам де
  7. С тоя инструмент се внимава има фалшове. Това не ти е adwcleaner или JRT на сигурно.
  8. Пламен Р

Clock

Искам да си колкна процесора от биоса , но незнам как той ми е Gigabyte 250m gaming 3 добро е дъното , захранването е 700 w а в момента процесора е i7 7700 искам на 8700k или на i9 ако има такава възможност а рамта ми е 16 gb duo
  9. Dora666

Не можете да заспите?

От зоофорум: - Къде мога да си взема змия? Жива? - В гражданското...
  10. Year Zero

Въпрос за цена на R9 380

В H....BG ф....а май още се продават две 580x 4GB с 2 години гаранция към Варио за около 430-450.
  11. Здравейте , търся помощ за следната задача : Напишете метод, който в двумepeн мacив c paзмepнocт NxN замества всички елементи в интервала [K,L] с числото Q и връща броя на сменените числа. Действието да се провери с подходяща главна програма. Да се изведат входния масив и получените резултати .. От скоро се занимавам с програмиране , а тази задача дори не мога и да я започна колкото и да се мъча все грешно започвам.Само деклариране-то също ще ми е полезно да разбера как точно става.Програмата с която работя е Visual Studio ( C#).Ще съм ви благодарен ако ми метнете едно рамо.
  12. sound

Налях 5 литра бензин без да искам !

На мен ми е ясно, че конкретно този човек сам ще се усети, как "уеко" е омазал понятията, ма ми е интересно да видя, дали ще си признае. Не е фатално - много хора допускат тази грешка при разговор, защото поради незнайни за мен причини се е наложила в жаргонния език, но така или инак, когато се предявявят някакви претенции е нелепо да се допуска и бива човек да си признае, съответно и да се коригира. А все пак, колкото до опасенията на автора - и аз не мисля, че пет литра бенз в 60л. дизел ще му направят беля. Но ми е странно, защо лично той си е зареждал горивото - поне аз, на която и бензиностанция да спра, дори да нямат свободен човек, който да ми зареди колата, само да посегна към маркуча и ми се провикват, че нямам право и трябва да изчакам: така било закон (признавам си, че не съм проверявал дали е така).
  13. California

Не можете да заспите?

Иван сигурно заспа
  14. Според критерия на Лаплас за априорно знание, условната вероятност при пълна неопределеност (липса на доказателства в двете посоки) е 50%. Би трябвало научният принцип да предполага 50% вероятност да има бог.
  15. Остави си вградената антивирусна, върши достатъчно добра работа и сканирай периодично с malwarebytes. При необходимост направи Reset to factory settings
  16. emmi

Крехки тес мъже!? Все трябва се внимава, баси
  17. DarkEdge

Уф, по на неколко листа даже...
  18. дръндю

дек си ве Николоф? мъкааа, голема мъка Ема разбива сърца...ъ-ъ-ъ...аве те стават ли на суджуци?!
  19. emmi

Само той е със сърдце което не мога да разбия Че другите нещо крехки вървят...
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.