Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Войната в Сирия (2011-)

РФ , като страна в конфликта, отдавна не се крие че възпрепятства по всякакъв начин работата на ООН и блокира всякакви опити на международата общност за някакво решение . Последователна и принципна политика от 2014г до сега.
  3. Такова ми се майката, приеха в болницата.
  4. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

е аз нали това казвам на nikssi но той е с много умствен капацитет и не схвана какво му казвам
  5. Глупости... Както обичат да подчертават в подобен род статийки, всеки вярва в какви ли не дивотии.
  6. Пропускаш удоволствието от симфонията за 4 кучета...
  7. Гледане на Онлайн TV

при мен показва че тръгва (долу на ВЛЦ-то пише - 0) но седи на черен екран ей това 87.246.0.130:88
  8. Ми, не... Ся в 4 къщи 1-2 дузини кучета обикалят около печките и чакат кучешката храна да стане готова. пп. Добре, че не лаят, баси...
  9. Нали знаете че това айпи играе важна роля за цялата им мрежа на GCN както за BG кака и за чужбина , затова се е прицелил в него ....
  10. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

За чуване - ще чуем. Но ще е късно. Както стана с КТБ. Да ни е чеЗтито...
  11. Мнение за два процесора

Може да е малко по-добър във CS:GO, специално, във почти всяка съвременна игра i5 2400/3470 ще е доста по-добрия вариант, особено в предвид факта, че със това дъно, не може да се сложи по-бързата DDR4 2133mhz памет, която i3 6100 поддържа.Ти видя ли ''офертата'' от OLX, заради която направи трета поредна тема ? Става въпрос за i3 6100, който е G4560 със AVX инструкции, и Z170 дъно, което не поддържа DDR4 памет, но продавача предлага комплекта със DDR3, а не DDR3L.За 360 лева може да си намери цяла система със едногодишна гаранция включваща: i5 3470/8gb рам във двуканален режим/500gb твърд диск и всичко това във tower кутия - Цък .Няма USB 3.0, но би трябвало да има Сата 3 контролери, за да не си спъва SSD-то, ако все още няма такова, ако се окаже че първия вариант няма, този има - цък .Четири гигабайта рам не стигат изобщо във днешно време, да не говорим ако ще използва машината под Win10.Не мисля, че може да вземе 60 лева за GT730, освен ако няма остатъчна гаранция, е може и да мине номера, но само във OLX.
  12. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Някой минава ли му през ум , че това е поредната медийна пушилка , зад която невидимо върви далаверата ? С лека ръка се уволнява министър (то пък един министър) . И за която далавера нищо няма да чуем . Само после ще плащаме..... Да бе , да ЧЕЗ - беше си ясно , че е временно явление ! Т.е. който е стоял на входа и на изхода , сега ще стане пълноправен собственик . Или пък ще му го вземат съвсем "законосъобразно".....Това не е Гинка от Пазарджик....
  13. тва е интересно.... той това е последния и същия .... но пробвай с пър вия като не ства с последния.
  14. Т.е. в крайна сметка, докато не се видят логове от грешки или не се отворят краш дъмповете, дистанционно не може да ти се помогне.
  15. Обсъждане на Истанбулската конвенция

https://play.nova.bg/programi/gospodari-na-efira/921447 Отново в десетката особенно за конвенцията
  16. Как да сваля видео от Facebook?

Internet Download Manager преди да пуснеш да сваля, пусни клипа да е в HD от настройките за клипа.
  17. и какво ? показва ти същия син екран .....
  18. Коментара на русата флигорна в Еконт-а (хилейки се), докато чете етикета беше "Е вие нямате спирка..."
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.