Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. California

Не можете да заспите?

Сега идваме ние Аз още не съм открила летния сезон С тия дъждове не може да се ходи на плаж
  3. franchesko

Не можете да заспите?

Ама май само си чувал..
  4. BMW Маниак

Не можете да заспите?

Кога да ви чакам? Той сега Даскала ще скочи и ще стане война. Ще има махни си мръсните ръце ... Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
  5. Хитрейшио

Не можете да заспите?

Мххм..Направо удрям копчето delete...
  6. Добре е да. Иначе ако трябва да се икономиса някой лев - http://nikem-bg.net/cart/59693p1r58117p1rf.html Това са около 15 лв. Има и вариант с прозорец с незначителна разлика в парите ако това е условие в избора - http://nikem-bg.net/computer-components/FORTRON-CMT120-MIDTOWER-ACRYL/
  7. Можеш да вземеш по-евтино дъно, но с 2 слота за памет. Тогава по-добрия вариант е да вземеш една плочка памет от 16GB и да имаш възможност за добавяне на още една такава и влизаш в бюджета: http://nikem-bg.net/cart/58160p1r59101p1r58253p1r60908p1r59704p1r60657p1r58222p1rf.html
  8. Dora666

Не можете да заспите?

Шит Много лесно искаш да се измъкнеш.
  9. BMW Маниак

Не можете да заспите?

Ти искаш да ме довършиш. Аз ще умра от скука после без домашен шут. Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
  10. Kristian Denkov

Фитнес !!!

Благодаря отново значи програмата я почвам от другата седмица ще я правя 1 месец и отново ще пиша надявам се да си тук , за да променим нещо Набиранията ги правя с надхват възможно най-разпънати ръце правя 6-7 набирания тоест да стесня малко ръцете и да правя по 10? За краката може би на машинките ще вкарвам 1,2 упражнения и това е общо взето Т-образната щанга тоест мечка си я правех преди. Това е сега ще си я запиша на телефона и от другата седмица я почвам до 1 месец ще пиша как е тогава какво ще правя не знам може би пак гърди трицепс гръб бицепс крака рамо
  11. California

Не можете да заспите?

И ние с Дора може да се присъеиним
  12. Dora666

Не можете да заспите?

Точно от нея.
  13. В крайна сметка конфигурацията е добър вариант нали? Единствено рамта ще променя защото разликата в парите е никаква. Иначе ако съм с iChill поне няма да го мисля охлаждането защото с тези 3 вентилатора няма как да не е добро.
  14. Хитрейшио

Не можете да заспите?

Баси..как ме игнорват. Шса садна. Умиръм.
  15. BMW Маниак

Не можете да заспите?

Коя луда ще се хване с теб. За това дръж гущера В басейна има едни другарки и ще отида да направя малко балончета. Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
  16. California

Не можете да заспите?

От нея ли ме мързи ?
  17. Хитрейшио

Не можете да заспите?

Нямам си змия. Но виж, чувал съм че хубави колани ставали от змии...
  18. PigManu

Кола бегачка?

Пробваш има хора които щи я продадат на цяло. Повече обикаляне звънене и ще намериш
  19. Dora666

Не можете да заспите?

Ама си нямаш змия ...сссс Солта ?
  20. PigManu

Не можете да заспите?

Пак ли ве
  21. ivanovr

Кола бегачка?

много малко от продавачите ще си ги дадат защото повечето ги продават на части
  22. Хитрейшио

Не можете да заспите?

Имам си гущер. Махай се, кроконе. Няма да те зема за домашен любимец. Гущери, не крокодили. Не се къпи. Ще бъдеш с леко разрошена коса и мърлява. Любимото ми Щом казваш...
  23. California

Не можете да заспите?

Мързи ме да ходя да се къпя
  24. PigManu

Кола бегачка?

Има повредени които може да ги вземеш на доста прилични цени щом е проект.
  25. BMW Маниак

Не можете да заспите?

Гадже нямаш ли си ? Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.