Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Така си мислиш ти
  3. За какво си мислите в момента.

Да ве как ли пък не !
  4. Имам половин час. Алтернативата е да пускампрахосмукачката А наистина много се изморих
  5. За какво си мислите в момента.

Сина ми е на 5 години и си ходи с колата да си купува пици на 1 км сам от вкъщи.
  6. Салати, ордьоври и мезета

Белоснежно солено руло Продукти : Гъста заквасена сметана – 130 г за пълнежа+60 г за тестото Яйца – 4 броя Крема сирене – 2 пак. Свеж копър – на вкус Чесън – 2 скилидки Черен пипер на вкус Сол на вкус Морков – 1 брой Приготвяне : Сиренето се поставя във фризера в продължение на 20 минути. Яйцата се разбиват в купа. Добавете сол и черен пипер на вкус и бъркайте с миксер. Добавете сметаната и разбъркайте до хомогенност. За украсата – В съда за печене поставете пергамента, като завиете и отстрани, за да не изтича тестото. Предварително сварените моркови, нарежете на кръгчета, от които оформете цветенцата (като на снимката). Поставете ги върху пергамента, поставете и клонките копър – така създавате композицията. Много внимателно излейте тестото върху цветята, направете го бавно, в противен случай цветята ще плават. Печете във фурната, докато стане златисто – 10 минути при температура от 180 градуса. Определянето на готовността на блата за рулото е много проста, ако започне да се надига като балон – тогава е готов. Докато се пече блата, подгответе пълнежа. Сиренето изваждаме от фризера и настъргваме на едрото ренде. Добавяме пресования през преса чесън и ситно нарязан копър. Накрая слагаме и сметаната и бъркаме добре. След като извадим блата от фурната, оставяме да се охлади, обръщаме върху найлон и много внимателно отделяме пергамента, за да не разчупим блата. След това слагаме на мястото на пергамента друг найлон и обръщаме като навиваме и пак развиваме върху плота. Махаме найлона от вътрешната страна на рулото и разнасяме пълнежа. След това навиваме рулото с пълнежа, като си помагаме с найлона. Задължително увийте и ръбовете на рулото. Поставяме в хладилника за няколко часа или цяла нощ. Преди да нарежете рулото на парченца, намокрете ножа и бъдете внимателни. Добър апетит! стъпка по стъпка тук http://poleznite.com/4649/belosnejno-soleno-rulo/
  7. И как реши че нямат 15?
  8. За какво си мислите в момента.

На 17 никъде не можеш да ходиш без писмено разрешение от родителите и придружител.
  9. За какво си мислите в момента.

На този дървения философ защо изобщо си губиш времето да му обясняваш? Ти не го ли виждаш че той от село в бургаско и до Бургас ходи с придружител. Човека още с родителите си живее а е мъж (по паспорт) за женене от преди поне десетина години.
  10. За какво си мислите в момента.

Предполагам от там, от където и ти! Нещо не ти влизам в мерките ли?
  11. В интерес на истината, смятам че сегашните деца са много по-несамостоятелни от нас на тяхната възраст. Аз на 17 си се мотаех зо Москва и обратно със самолета без никакви грижи. Да не говорим че сама съм се прибирала с прекачвания до българия и на практика никой не ме е знаел къде съм три дни
  12. Коя от тези две мишки да си взема ?

Еми така и така няма да ти трябват 6400 dpi и това е Canyon. Ако искаш вземи нея ^ по-евтина е и имаш 24 месеца гаранция. Ако искаш пък вземи и по-скъпата. Вземи човек казва "Не съм богат да купувам евтини неща"
  13. Отчиташ ли фактора некадърно направен енджин? Няма как нещо да върви както трябва, когато го е писал някой, на когото му липсват достатъчно умения и знания. А и колко ли от въпросните игри са правени специално за PC...
  14. Да, разбрахме го Ъпдейтнахме и в момента всичко е ЧУК, слагаме последните драйвъри.
  15. За какво си мислите в момента.

Тия деца на колко са години? Има таксита, ама утре някой шибан бакшиш ще го излъже и ще почне да го заплашва. Или автобусът няма да мине, защото например се развалил. Защото аз както разбирам, сигурно 15 нямат?
  16. Проблем с драйвърите на GTX 1060

Докато не ъпдейтнеш уиндоуса все ще ти вади тая картинка.
  17. Е, и? Има си редовен транспорт. Какъв е проблема? Има си таксита, има си гутълмап. ...
  18. За какво си мислите в момента.

Ти всички си мислиш че са като теб май, а ?
  19. Кой Windows ще е перфектен

Най-добре ще е Уиндоус 7 ултимат 64 б.
  20. За какво си мислите в момента.

350км от града в който живеят?
  21. Чи кое му е чуждото на софията?
  22. За какво си мислите в момента.

Тия деца..нещо много самостоятелни..обикалят чужбини и чужди градове?
  23. Чудя се коя от тези две мишки да си взема. Коя е по хубава. С коя ще е по добре. Ще я използвам гейминг разбира се. https://ardes.bg/product/a4tech-bloody-v8-cheren-cherven-62958 https://ardes.bg/product/canyon-corax-cnd-sgm5n-cheren-oranzhev-cnd-sgm5n-92518
  24. Чакам Д2 да пристигне от София с автобуса. И докато чакам подредих обратно бюфета че бях извадила всичко от него да го почиствам. Не че не ми се изпи мозъка на работа....
  25. Препоръчайте ми игра , подобна на...

Не е срещу плейъри и е със зомбита (не е тя)... също тази която търся беше с регистрация в сайт или чрез самата игра не през стийм. Явно е изчезнала от лицето на земята както и да е благодаря ...
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.