Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Ами човек, помислих си, че щом работи на Fedora, ще бачка и на CentOS, все пак те са почти едно и също...
  3. Вредно Не знам, аз не съм го ползвал това. Но действително съм чел на много места за проблеми. Гледам на сайта са го пуснали само за Убунту и Федора
  4. Съмнения за бацили

Здравейте, Публикувайте лог файла от MBAM за да мога да докладвам намерените обекти като фалшива тревога. В лог файла има идентификационен номер, който ще им помогне по-лесно да проверят и поправят фалшивите тревоги. Лог файла е чист. Касперски обикновено е доста силен срещу Sality. Все пак не пречи да направите и една контролна проверка с Dr.Web CureIt, който също е добър срещу полиморфни зарази. Публикувайте съдържанието и на файла => %windir%\SYSTEM.INI за да видим има ли промени и в него.
  5. Мхм..Дава ми custom error и няма никаква информация как да реша проблема. Кажи ми после как да ползвам Линукс без вайбър??? След определена възраст на човек какичките за него всъщност обективно погледнато са бабички, та е добре да се ориентира към...по-младички?!
  6. Да. И аз си мисля в момента за тоалетната, че ако продължавам да се излежавам така, накрая ще се напикая. Не разбирателството е вредно. И най-вече когато не можеш да разбереш себе си.
  7. Любими цитати

"Ако ревността, изправена пред свършени факти, ни убива или кара да убиваме, съмнението е жесток и подъл мъчител, който изтезава отдалеч.” - ("Поручик Бенц")
  8. Нищо не разбирам! Одеве като седнах на тоалетната, цопна във водата и си викам на акъла: „Що ли ми е изобщо?“
  9. И педофили също. По-лесно ми е и забавно (интересно) да въртя главата на някоя кака, отколкото да се занимавам с детски дупита. Ти не разбираш.
  10. Гледане на Онлайн TV

Я, ама много си свалил цените нещо, заради руската конкуренция ли е ? Ха ха ха ... Човекът си точно ти. Руснаците предлагат за по 1 керлив долар на месец ИПТВ, значи ти си 4 пъти по-скъпчия.
  11. Батюхи, ето ви един поздрав и лека вечер от мене :
  12. Младите гаджета ходят по вайбър и фейсбук. Какво разбираш ти
  13. Обсъждане на Истанбулската конвенция

О не, смърт ще им е малко на Боко и неговите депутати, трябва насилставено да бъдат оперирани чрез отрязване на висулките им, после насилствено нагнитани като гъски с женски хормони да им пораснат цици и накрая да бъдат дадени на педалите садисти да им правят содомия всеки ден. И това до края на живота им или докато не се самоубият.
  14. Да изчезна. ---> какво най-обичаш да правиш, като не ти се отразява нито психически, нито физически
  15. Понякога се чувствам като...

Като боклук.
  16. Ах, мале. Като почнете вайдър, менинджър, фейсбюк и се оляхте. Шитава работа.
  17. Не. ---> обичаш или не обичаш да готвиш
  18. Опитвам се да накарам Вайбър да работи...
  19. Вчера
  20. Pfu. Aз често прекалявам със солта. Отивай да гълташ вода. И не ме гледай като бухал. Какъв бан ще му тури, ако знаеш. @Никой, кажи им, бре. Лошо момче.
  21. Няма да ги трие и тогава, даже няма и да го накаже. Много се нерви, ама не е злобен. Патова ситуация ще има, нещо подобно :
  22. Avast с отлични дефиниции...Залови един при разархивиране и още два при скан на поискване...Последният беше блокиран при старт...
  23. Мани, преди малко ядох ориз и съм го пресолил. Сега се наливам с вода
  24. Никога не съм...

Съм. ---> никога не е имал сексуални желания към роднина
  25. Бухльо, инженера да не ти е обещал сол ? @Никой, 'айде, да те направим модератор. Време е. Ще триеш постовете на силвъра, ако не друго.
  26. Коя мацка? /финал/

Аз между другото имах предвид Мейвис. Тази в която вижда мъжки черти. Не знам дали стана ясно. По принцип обичам да пиша така, че само аз да се разбирам.
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.