Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. За какво си мислите в момента.

Не просто ранен...
  3. Време за губене

Дори боговете днес са полудели, кои сме ние да не следваме своята лудост?
  4. За какво си мислите в момента.

Аз ? Ранен ? Не ставай смешен. Отивам да се сгуша аз до жената.
  5. Трябва ми програма (по възможност безплатна), с която да мога да завъртам изображение под всякакви ъгли. Един сканиран документ, който ми е важен, е излязъл накриво и искам да го изправя. Paint и IrfanView могат да завъртат само на стъпки по 90 градуса, а на мен ми трябва програма, с която да мога ръчно, влачейки мишката, да завъртя изображението на 1-2-3 градуса примерно по часовниковата стрелка, така че да стане равно. Имам Фотошоп (CS2), но знанията ми за него са силно ограничени и дори и да може, аз нямам представа как да го направя. Затова ще съм ви благодарен, ако кажете някоя програма, която да може да изпълнява такова завъртане. Или ако няма такава програма, то поне обяснение как да направя въпросната операция с Photoshop CS2.
  6. За какво си мислите в момента.

Ауууу...Както кажеш. Сили да споря вече нямам.
  7. Чрез интернет можеш да откриеш нови хора. От там нататък...нищо не може да се каже.... -------------- Някой обича ли времето, в което книгите бяха хартиени?
  8. За какво си мислите в момента.

Много лесно можеш да познаеш човек какъв. Не се заблуждавай.
  9. Няма какво да й обичаш на поезията. Тя е просто подбор на думи, от спомени. ---> чрез интернет смяташ ли, че можеш да откриеш любовта
  10. За какво си мислите в момента.

Това е факт. Ти виждаш каквото аз искам ти да видиш. Маската човек сваля пред много малко хора. Аххх, гълъбът с ранено крило от кога има претенции за дракон?
  11. За какво си мислите в момента.

Ти си бил много наивен. Дори не подозирах колко. Като си намериш любима, отново ще си говорим.
  12. Иска ми се... ----------- Някой обича ли поезията?
  13. Не. ----> вярваш ли в любовта от пръв поглед
  14. За какво си мислите в момента.

Това са глупости. Душата я показваш само на най-близките си. Другите виждат само обвивката.
  15. Днес
  16. За какво си мислите в момента.

Щяхме да се допълваме прекрасно. Ти с тази нежна,"поетична" душа. А аз лошия, лъхащ огън дракон.
  17. За какво си мислите в момента.

Проблем нямам, защото нямам намерение да съм с теб. Нито да харесвам мъже. Долу лапите от кокошките ми!!
  18. Не мисля...като погледна отстрани годините...не мисля, че съм... ----------------------- Вярваш ли, че човешката същност излиза извън оковите на физическото тяло?
  19. За какво си мислите в момента.

Извратен си. Мачкаш кокошки. Аз съм красив. Душата ми е боклук. Нещо проблем ?
  20. За какво си мислите в момента.

Това е факт. Аз написах нещо. Външността дава първото впечатление. Но душата е тази, поради която си с някого. Не просто защото е красив, но душевно примерно е садистичен, нарцистичен егоист, който те наранява на всяка крачка.
  21. Нямам й доверие. ----> влюбвал/а ли си се истински
  22. За какво си мислите в момента.

Не щеш ли прясна да я ядеш от корена, защот ще я стрижеш Леле, после аз съм бил извратен...
  23. Надявам се, че я има. Не повърхностното привличане, а истинската дълбока всеотдайна любов...Да се допълвате един друг. Такава, която излиза извън физическото, такава която не просто се чувства с всяка фибра на тялото... ----------- Вярвате ли в съдбата?
  24. За какво си мислите в момента.

Знам, че ще ти стане фетиш, когато те подгоня с машинката ЗА подстригване. Ще ти купя и Gillettе, от онези с петте ножчета.
  25. За какво си мислите в момента.

Фотосесия с какво – гологлави момичета ли?
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.