Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Природата няма нищо общо. Всичко си зависи от човека. И той сам решава какво да прави с живота си. Природата е даденост.
  3. Също така процесора ти не поддържа инструкции AVX и много от новите игри няма да ти вървят изобщо.
  4. И за какво ти е тази карта на този стар "кон"?
  5. Такава видеокарта ще се спъва ужасно от стария процесор, особено ако го караш на стокова честота. Единствено ако играеш на 4К или по-висока резолюция има смисъл от подобна видеокарта, иначе най-добрия вариант е да се мине на нова платформа изцяло.
  6. ... и някаква тяхна величина.
  7. profan4o

Искам мустаци,но нямам

Много е просто, ние хората винаги търсим това което нямаме. Човека иска мустак, защото иска да изглежда по-голям. После като порастне и има мустак ще иска да върне времето назад да е по-млад и също да няма мустак, защото ще му е писнало да го бръсне.
  8. Без да го пожелаваш никому , всеки го има повече или по-малко ! Дадено е от природата на всяко живо , да те "подсеща" какво трябва , какво е необходимо за да те има ! И тази цел превръщат в смисъл на живота ..........от Лакомия.....! А в смисъла на Живота , нищо такова няма......!
  9. Хей здравейте бутам Арч ама забих с десктопа харесах си КДЕ ама проблема е че не искам цялото КДЕ искам да си сложа образно казано голо КДЕ и да си добавям екстрите които искам та как става това?
  10. Кутията на захранването незнам къде съм я турил но мисля че е 835 вата а за видео картата интересувам се от Nvidia gtx 1080ti extreme edition 11GB с воден охладител
  11. Докато не нахраниш тялото, няма как да нахраниш душата и няма как да постигнеш успехи. Така, че това което е постнал колегата е точно и вярно. Пожелавам всеки да има такова желание и да го постигне.
  12. Ще повърна само като го прочета --> Не обича месо?
  13. Да бе ! Колко пъти да го пиша ? Необходимо е ! Но не е достатъчно за да има смисъл !
  14. Това започна да се случва напоследък. Защо ли...
  15. Гост

БЕЗУМИЕ

It is appropriate time to make some plans for the future and it's time to be happy. I have learn this submit and if I may I desire to recommend you some fascinating things or suggestions. Maybe you can write next articles referring to this article. I want to read more issues about it! I could not refrain from commenting. Exceptionally well written! I could not refrain from commenting. Perfectly written! http://samsung.com/
  16. Чувал си репликата -- Гладна мечка хоро не играе. И това не е казано просто така. За да може човек да прави каквото и да било и да постигне каквото и да било трябва да е финансово стабилен и задоволен. Иначе просто си пише наизуст.
  17. Е, не би трябвало да е проблем. До като беше с Windows 7 Ultimate x64 емулатора на Bluestack работеше. Сега с новия Windows 10 Pro x64 не иска. п.п. Стартирах NOX, но като стигне до 99% зареждане и крашва.
  18. И аз бях видяла един такъв човек. Беше много.... извън пространството и много стоплящо
  19. Да напълниш тумбака не е нито добро , нито пък е лошо . Не се оценява в морални категории . Необходимо е ! В морални категории се оценяват начините по които се пълни.....тук вече зависи от критериите (ценностна система)....
  20. Ivo Hristov Вчера в 8:36 ч. · Вчера Борисов обещал автомагистрала "Хемус" да е готова през 2022г. През 2012-та я беше обещал за 2017-та.
  21. Аз това го пробвах преди 2-3 години на един лаптоп с Уин7.Ефекта беше горе долу като при теб.Тогава установих,че проблема идва от драйверите.Отказах се от опитите!
  22. Това не е да напълниш тумбака. Прочети пак книгите. Може и да си поговорим с цитати. А и какво лошо има в това да си си напълнил тумбака и да си харчиш парите с кеф????
  23. Maleficient

подбран метъл за ценители

Хехе, подценена, не мисля .... Страшно яка, а и те са си признати в доста класации, но аз си имах една любима .... Която е като метъл-постановка композиция като за опера-мюзикъл
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване