Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Коя мацка? /финал/

Темата е любопитна. А и тези жени не могат да се обидят, защото нито знаят български, нито знаят този форум,а и едва ли имат време да търсят кой какво писал за тях. Чат ли си? И защо щом като в реалния живот мъжете обсъждат жените и техните преимущества и недостатъци, не искат да го правят и тук. В първата тема се получи, но не и тук. Не мисля, че тези са съвършени. Просто мъжете се правят на интересни в мрежата.
  3. Вчера
  4. Здравейте, смятам да си купувам нов лаптоп, от технополис, но проблема е такъв, че гледам в сайта им всичко е със уиндолс 10 или без, но пак пише уин 10, че е съвместим... Та въпроса ми е тъй като не разбирам много... Може ли някой да влезе в сайта на технополис и да ми каже някой лаптоп, който ще тръгне с уиндолс 7, от доста години съм с него и искам да съм си с него... Благодаря предварително. И, ако наистина няма 7-ца то трябва да си взема със 10, та въпроса ми е друг сега... Много различен ли е 10 уин от 7 и дали хора, които са ползвали дълги години 7 ще е голяма промяната ?
  5. Проблемът е, че не взима никакви хапове. Подобен род поведение е до болка познат и е присъщ на тинейджъри(светът е в краката им, всичко знаят, еднакъв изказ) и понякога на по-големи от тях, ама непораснали на акъл.
  6. Извинявам се имам един въпрос относно харесванията обаче, на приятелите ми в горния десен ъгъл отгоре, приятели ми преди излизаха тяхните харесвания, изведнъж изчезна и сега там ми излизат контакти някой може ли да ми помогне.
  7. Map Review: bb_mf1_pirate

Map: bb_mf1_pirate Type: Base Builder Author: Taurus# Download: #1 https://gamebanana.com/maps/199114 #2 https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/111007/bb_mf1_pirate.html #3 http://www.mediafire.com/file/r9vl8q3i7fwty8o/bb_mf1_pirate.rar Social media: Facebook: https://www.facebook.com/MapperTaurus Steam: http://steamcommunity.com/groups/Mapp... Gamebanana: http://gamebanana.com/members/1363831
  8. Няма. Щом си сложил опция Публично - всеки може да ти я хареса.
  9. Проблем с update на windows

Обаче аз съм с Windows 10 в момента
  10. Здравейте , бих искал да попитам по-запознатите от мен , има ли начин да огранича кой вижда ако харесам дадена снимка (говоря за такава с публична поверителност).Случвало ми се е да срещам в News Feed-a си : "Петкан" реагира на еди коя си снимка .
  11. Linux - обща дискусия 3

Седнете вие да напишете нещо , то така и баба знае, все некой друг ни е виновен . За първи път чувам нещо от рода на майсторски код , всеки код е еднакъв и се пише от човеци .
  12. Защо? Че да не инсталира направо реален Windows, ами ще прави система в системата за да му е по-мъчно и на него и на компютъра. Това Линукса вече идва повече от мазохизъм, феновете му граничат на ръба на тежка неизлечима параноя с тенденция към маниакална депресия след което дядо поп ги опява и палим свещичките.
  13. Настройки на bios- а (нова рам)

От къде си сигурен, че това е дъното? Аз от "gigabyte h55m rev 1.0" мога да си представя и някое обикновено S2 дъно или D2H. Варианти бол. @TIP TOP Айде първо да уточним точния модел на дъното. После да му видим support list-a и да се надяваме, че можеш да намериш 8GB плочка(най-вероятно двустранна), която да не е прекалено непозната за античния чипсет. Най-вероятно ще ти трябва и нов биос. 10GB рам с i3-530 са абсолютно безсмислени.
  14. Настройки на bios- а (нова рам)

Ами има ли как да го настроя да бъде с новата платка от 8gb + една от старата от 2gb да станат общо 10gb
  15. Какво мислите за CRM системите?

Yvan, защо смяташ така?
  16. Човек, събуди се. Не възприемаш добре. Home Premium няма да разпознае втори процесор. При два физически процесора се ползва Pro, Ult или Ent. Проблемът не е в хардовете, никога не съм го твърдял. Проблемът е в изданието, което е инсталирано в момента - Home Premium. И все пак да си повторя като папагал: Чисто и просто заради еднонишковата производителност. Ако ще се хващаме за буквата и искаме минимум 2 ядра с 4 нишки - Pentium G4600 или G5xxx с бюджетно Coffe Lake дъно.
  17. Инсталиране на Doom 3

Поредната тема с въпрос относно пиратски софтуер и съответната поредна "ескалация". Затваря се не по една причина.
  18. Неизвестен проблем с единия процесор и ядро на другия?

Сър, проблема и аз не знам къде е , но със сигурност не е от смяна на хард дисковете!
  19. Ако си начинаещ в Линукс, задай въпроса си тук

Излишно си губим времето с излишни въпроси, ако не ти е ясно питането пропусни моля те.
  20. Костов, HOME PREMIUM му е проблемът! Не настройка в биоса.
  21. Ако си начинаещ в Линукс, задай въпроса си тук

Iptables записва и възстановява правилата от файл, но въпроса е - защо е нужно блокиране? Ако питаш за решение, кажи проблема. Може да свършат работа инструменти като fail2ban и то автоматично реагиращи на заплахи. Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
  22. Избор на килим

Повече ѝ харесва, но според мен ще е доста студено, а тя все ходи боса.
  23. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

е ся какво ще издребняваш - те ще кажат че имаш И в Бургас строян сграда до флората и медиите казаха лятото е спряна заради незаконно строитество, но истината е че още преди 15 и повече години има заповед тй като лятото има почиващи и трафика е висок се спира за през летния сезон тежките машини като бетоновози и могат само да зидат и подобни по дребни неща и сега знаеш ли с каква скорост леят плочите, че лятото идва понеделник почват кофраж за колоните, вторник ги леят и почват кофраж за плоча, събота е леят, неделя почиват и понеделник от начало следваш етаж и ти говоря за нещо с размери на футболно игрище, че дори дали не е по голямо сградите са 2 една зад друга
  24. Ако си начинаещ в Линукс, задай въпроса си тук

А ufw има ли начин да чете от файл ип-тата?
  25. Проблем с update на windows

26. Коя мацка? /финал/

ти си умрела змия даже 2 и аз казах за цимента ама не значи че ще го направя за работата също и кола "мога" да карам . на тебе ше ти пълзи по бедрото пп от вътрешната страна
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.