Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Търся добър графичен дизайнер

днешно време му викат работа в Англия бране на боровинки и нарциси
  3. язе ще ставам заврян зет при сирена тя живее сама и само на нея ще слугувам!
  4. Обсъждане на Истанбулската конвенция

за какво да се задълбочавам конвенцията и да работи в норвегия в началото на 2019 като излезе статистиката от 15 пъти ако падне на 7 пъти повече от българия която не е подписала нищо пак добре. да се занимаваме с нероден петко
  5. Съмнение за вирус в win10

Да премахнем всички инструменти които използвахме ..След което ще ви помоля да ми кажете как се държи системата ви ...? Наблюдавате ли нещо нередно , нещо което ви притеснява...!?!? Изтеглете DelFix и го стартирайте. Сложете отметка пред: Remove disinfection tools <----- това ще премахне инструментите които сме използвали Create registry backup <----- тази опция ще създадете резервно копие от регистъра на Windows Purge system restore <--- това ще премахне всички предишни точки за възстановяване, ще бъде създадена нова точка на състоянието на системата в момента. Reset system settings <--- това ще нулира всички настройки на системата и по подразбиране, които са били променени или от нас по време на почистването или от зловреден софтуер / инфекция ..и след това натиснете бутона Run След като операцията е завърши,ще се създаде дневник Копирате го и го поставите в следващия си отговор Инструмента ще се самоизтрие след като приключи своята задача! Дневници : В следващия си отговор, моля да включите следните дневници: DelFix
  6. Wifi връзката дропва няколко пъти дневно Win7

Смени адаптера на рутера
  7. Аз съм ги ползвал. По-евтино е от еконт с няколко стотинки.
  8. Коя мацка? /финал/

няма значение само теб ще гледам в очите
  9. Снимки на Вашия Linux - част 2

Ако това е сарказъм, може би причината е, че я мислиш за клон на Gnome Shell. Deepin e Qt базирана.
  10. Пач G за съвместимост със Spring Creators Update 4 дойде....
  11. Нямам връзка с Интернет.

Мисля, че да.
  12. Днес
  13. Снимки на Вашия Linux - част 2

Не случайно написах, че "СПОРЕД МЕН" това е най-добрата дистрибуция за прохождащи в LINUX. Не ангажирам никого с моето мнение, всеки сам може да си провери и прецени. А относно "МНОГОТО НАСТРОЙКИ" които казваш има: Ами не знам, предполагам, че китайците още не са достигнали до твоите ВИСОКИ НИВА на познания в LINUX и не виждат нещата толкова добре, колкото теб. Предполагам, че еволюцията някой ден ще въздигне и тях до твоят ПИЕДЕСЕТАЛ и ще могат да коригират всички нередности! Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
  14. Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Здавейте ,,,, искам да питам как да изключа блутута при уйндоус 10 / щото ми стой постоянно включен/ Благодаря
  15. бат'начо благодаря за онтовора. Средата е "Синамон". Нищо не съм сменял. Колкото до индикаторите, преди време по съвет от форума на "Минт" махнах поддръжката на индикатори и се оправи. Прилагам снимка. Този проблем се появява след месеци използване ей така - изведнъж. Сега дори ми стана между две последователни записвания. Колкото и да търсих, не намерих настройка иконата да се показва. А тя е в сис трей-а, но просто не се вижда.. Его и видеоМ https://imgur.com/a/BvdN1
  16. Ай..... глей сега.... ако си на село ще те разбера..... ама в апартамент???? Пак врано сутрин ма вкарваш в зацикляне.... ъъъъъъъъ...... ЯВ я да си сипа бира, че пак прегря процесора.... ПППППППП,,,,,, мой да е плихланъл от мен..... тъй де нъл пиша иДиоД..... пф.... тея джендъри како ли не прихващат.... ън само акълъ май не моат.... ма не ма сляскай..... ааааааааа..... казваш животните добре..... уххх поуспокоих са да знаещ.... Споко.... черньо едно време кът го взех у софия три дена са кри и т.н. а после не му се искаше да се маха от апартамента.... Те са така.... три, четери дена се аклиматизират към къщата (двора) и т.н. Един мой познат казваше, че не ние ги дресираме, а те нас - демек през котешките очи ние сме им любимци, а не собственици....
  17. Войната в Сирия (2011-)

300 пришки са ти излезли на дупето!
  18. Игра: От една дума направи 5 (сезон 3)

солидаритет лидер, салто, торта, трасе, олтар височайши
  19. Тоалетните са им сменени, паничките са им пълни. Котката е намерила скришно място зад пералнята и стои там. Но се е поогледала как е положението през ноща. Ползвала си е тоалетната, изяла си е. Сега пак и сипах и я оставих на спокойствие. Местните направиха компромис и приеха че има Някой в кухнята. Писю влезе да поогледа как е положението и сега се гласи да спи на дивана щот от тес нерви и напрежение се измори. Тя си мий в залата. Барабар с екипчиту
  20. Добър ден направо - някои хора от 2 часа работим!!!
  21. Войната в Сирия (2011-)

тц. Оказа се че се говори за доста повече.И то от руски медии , руски военни и т.н. Като че ли се заформя цифрата 300 , в които са и убити и ранени, изведени вече в руски болници.
  22. Любима романтична песен

Мислех си , че ВСИЧКО което е изпято от "Децата на Афродита" и Демис Русос съм го слушал . Оказа се , че горното френско изпълнение не съм! За което БЛАГОДАРЯ!
  23. Игра: От една дума направи 5 (сезон 3)

прекрояване покер, перко, пяна, проява, панер солидаритет
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.