Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Избор на монитор за WOT

Взех си монитор (LG 29UM69G-B) но гледам в тубата, че в комплекта няма displayport кабел.Кажете какъв кабел да си взема да го ползвам на 2560х1080 на 75 опресняване. Благодаря.
  3. Значи проблема е следния преинсталирах си компа със win 7 слагам драйвери ,програми , инсталирам си и актулизациите и след 2 седмици почва при стартиране да ми забива целия компютър . И при всяко забиване чакам около 10-15 мин. и след това се рестартира .
  4. Дали квартирите с включена вана са по-скъпи?
  5. Снимки на Вашия Linux - част 2

Бая хора минаха на Gnome..или май са едни и същи?
  6. Истината за марихуаната

Сериозна част от населението на планетата е почитател и редовен консуматор на бира, така че трябва да се замислиш преди да се проявяваш като неопитен аутсайдер и да лепиш етикети на базата на детски спомени и предположения. Още повече има много видове бира. Не веднъж съм прекарвал вечерта без бира, защото домакините нямат светла бира по мой вкус. Когато Каменица пуснаха "Твърдо" си купих една каса, отпих две глътки и изхвърлих всичко. Подобно е отношението ми към Budweiser, Bucanero и разните цветни бири. Извод - някъде измежду множеството марки бири има няколко по твоя вкус, които биха ти донесли много приятни моменти без да вредят на здравето и на джоба ти (ако не злоупотребяваш).
  7. Проблеми с лаптоп

Имам един Dell Vostro 1000. Проблемът е, че просто не стартира. Стига до зареждането на Win 7,когато излизат четирите цвята (логото на Win) и трябва да напише starting windows, но стига до там и се рестартира. Ако го накарам да спре да се рестартира, през менюто, в което се влиза с F8, ми излиза син екран и error - 0x0000007b, ако пробвам safe mode - се рестартира след loading classpnp.sys. Не иска да буутва от флашка, пише media failure - check cable, затова сложих харда на друг лаптоп и инсталирах там windows 7, като на него системата тръгна без проблем. Правих всички тестове, които има в системата и не откри грешки. BIOS-а е доста стар и няма опция за бутане на UEFI/Legacy boot, имате ли някакви идеи?
  8. Здравейте, това е синия екран който получих след като забраних автоматичното рестартиране на Windows при краш на системата: Какво означава той? Имам програмата BlueScreenView но тя не го намира и не го вижда. Защо?
  9. http://p2pbg.com/index.php?page=torrents SEP 14 още при отваряне на сайта блокира PUA.Bitcoinminer. У дома пък защитната стена на SEP 12 блокира достъпа до сайта за 600 секунди - заради външна атака, така съм я настроил. Други с подобно реагиране има ли?
  10. Тцъ, ни мойш - ни си литцензирана
  11. Linux - обща дискусия 3

Ок явно е нещо друго , както и да е просто пробвах за спорта как се вика .
  12. Съвет за телефон нисък клас

Познати марки, но не и утвърдени поне според мен, в момента не би било проблем използването им, но в дългосрочен план качеството на МТК чиповете е под въпрос, поддръжката им ще е никаква и най-важното е самият софтуер колко адекватно работи.
  13. Аз се чудя що те няма тук, а ти си бил толкова цветущ в други теми наоколо. п.п. Не че и звездите в повечето време не ходят като битници, ама мрежичката наистина утрепа коча с лопатата... Много важен аксесоар - от онези плетените, едно времешните, малки, но разтегливи... Имаше и едни други, като железни, те пък падаха надолу и ставаха плоски, а каго ги вдигнеш след като си подредиш покупките на дъното, ставаха като клетчица... Говоря все едно е било 1895 година.
  14. Първия диск не издържа напъна Добре че имах от беемвето ама и там разширяване на отвора ама вече с мярка че да може да мине пиньона Въпросния лагер Тука така сме го хванали за шията Скобата ми за лагери на King Tony замина в небитието. Баси зверски набития лагер. Сигурно е със стегнатост поне 10 стотни. Аз такова нещо до сега не бях виждал в моята практика.
  15. Коя мацка? /финал/

Така ли си си кръстил монитора- Сирена?
  16. Свързване на много говорители?

Това ми се вижда безсмислена идея въобще. Да си вземе по-добре една безжична колонка, колкото да звучи нещо, и проблема е решен.
  17. бинарни противоположности = ИН/ЯН

18. Ми нека, няма лошо - като спамя и не обявявам... Заплеснах се в Урологията пак.
  19. Свързване на много говорители?

Съжалявам, че повдигам стара тема, но казуса ще е най-лесно да го обясня тук: Имаме същият ceiling speaker (само че друга марка - BOSCH/PA LBC3951/11) инсталиран в баня, кабела е издърпан и разполагаме с обикновен усилвател (не високоволтов) в магазина са казали на брата, че ако махне някакво трафче (не знам точно какво са му показали да махне) говорителя ще стане и за обикновен усилвател, но в последствие с консултация с други магазини, се оказва, че свързването е почти невъзможно. Неговият усилвател има няколко канала - на единият си е вързал вече говорители, та идеята е как и въобще дали може да използва някой от другите канали за такова говорителче - ако не какво да направи, за да го подкара примерно да си пуска музика от лаптопа.
  20. малко мий неудобно да иззема функциите на Мерил.... обаче обявявам края на работния ден
  21. Кой както иска така да го разбира... Горе не само в Урологията е интересно. Гледам и темата за марихуаната е станала като темата за вегетарианците. Зор заман и нас трябва да ни направят да харесваме трева - било за пушене, било за ядене... Ама ние даваме ли се - искаме си суджуци и пердета от кайма...
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.