Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. За какво си мислите в момента.

Ей тва ми повдигна настроението сутринта. Направо шиумръ Добро е утрото, мда.
  3. Гледане на Онлайн TV

Аз няма какво да гледам там, но заради жените вкъщи да могат да си гледат сериалите, докато аз си гледам спорта на тв.
  4. Днес
  5. За какво си мислите в момента.

И ние слушаме Силвия Кацарова и дъвчем бонбонки тик так
  6. За какво си мислите в момента.

Е, те тва беше идеята, я...уеко да са фклина.
  7. За какво си мислите в момента.

Не ми разводнявай хейта
  8. За какво си мислите в момента.

Тамън ша охлажда бутилките с питиета (без кончно-ликьорените).
  9. За какво си мислите в момента.

Така е. Топъл дъжд, Хаити. Ама аз си записвам в тефтеря. И ко му е на студения дъжд. Два месеца лято ми стига. И не ми стига. Добро утро
  10. Опасно ли е за очите?

Не съм си слагала, едно миниатюрно парченце литна в окото ми.
  11. Има заплахи за сигурността на България

Като няма откъде да копне/чопне, тъй ще е тя
  12. Асоциации /продължение/

Карбуратор.
  13. Време за губене

Прави каквото искаш, но Кака вдъхновява с нейните баници. А може и да не ми е кака..Не казва.. А и не очаквам Кака не само ще сгрява душата на избранника духовно, ами и физически ще го ощастливява. Никогаш няма да е намръщен и гладен! И кака да не забрави уговорката за снежния човек. Ако й бъде студено пък, ще я черпя с хубаво вино.
  14. Със този бюджет ще рендваш по 10 часа 45 минути клипове . Тези програми дето си ги написал искат хубава конфигурация а не кошници от битака за втора употреба. И като ти забие кракнатия вегас или премиера почваш от начало и чакаш нови 10 часа. И като събереш монтаж да речем 1-2 часа плюс обработката след това и отидоха минимум 12 часа за 30--40 минути клип да речем
  15. Ръчно почистване на регистри [windows7]

Стартираш regedit с администраторски права(А най-добре е с помощта на ExecTI да стартираш regedit.). В левия панел кликваш с десен бутон по Computer и избираш Export. Указваш място извън дял С и име на файла. Готово. ЗАБЕЛЕЖКА: Когато се работи с regedit или друга програма, стартирана от ExecTI трябва много да се внимава!!! Промените са необратими!!! Трябва да сте напълно наясно с това, което правите!!! Към @Eclipse2G:
  16. Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

С Win 10 е също толкова лесно, че ако не и по-лесно.
  17. За какво си мислите в момента.

Упорито създание си... Хуманитарната пратка уиски свърши. Отивам да се къпя. Ще отмия всичко добро и ще се върна да спя зъл.
  18. За какво си мислите в момента.

Аха. Добре поете или пуете ?
  19. Опасно ли е за очите?

Със сигурност е опасно да си пипаш очите със мръсни ръце и то много опасно. Беше ми се възпалило едното око преди няколко години и то при миене на очите. Ходих като пират с превръзка, слагах си антибиотик и т.н. Не е много приятно, че дори може да се ослепее от нещо наглед съвсем невинно. Не знам за съкровищата в носа ти колко са чисти, но не ти препоръчвам да си ги слагаш в очите.
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.