Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Това отново доказва, че колкото хора, толкова теории, но истината е една и тя е в Библията, а не в Корана или други човешки учения и опитности.
  3. С нищо, даже е обратното Голфа си го муаш с чука и частите са почти без пари, това е
  4. ОТКРОВЕНИЕ С ВЪЗМУЩЕНИЕ За пеперудки, зайчета, цветенца искате тук да ви пиша, за птички, котенца, прасенца, а как въздухът се диша зададохте ли си въпроса защо е нужен магданоса щом манджата не е готова и мръвката в нея сурова? За любов, еротика да пиша, но нещо куца, що издиша балонът на любов и мир и кой ще плаче най подир? Защото обич, любов няма, всичко е една измама, всеки гледа келепира, плагиатства, имитира. Истината е една- добрите страдат в таз страна, интелигентните робуват, а простоватите царуват! 22 април 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  5. кажете дее - кога ша бачкати ил нема да бачкати ич да знам колко деня ша е празну големото селу нема таквоз щастие у целата Вселена - да са изпразни селото
  6. Какво да ти кажа освен ,че имаше време ,когато не бях на 100 от 100 процента уверен ,че има Господ и вечност,докато не се оказах във същата тази вечност и пред Господ(или Създателя или както искаш Го наричай)в отвъдното ,ето ти на теб линк ,където съм описал основно и накратко събитията довели до това и самата случка.
  7. А.Х.Т.sekirata

ЛУННА

Уханна нощ, звезди, луна... на балкона съм сама, слушам как щурците пеят и очи ми светят, греят! С плащ лунен топли ме луната, ръце протягам към звездата - моята, душа богата люби се със светлината и черпи сила -звездна, лунна, красива и омайна, сънна. Отдавам се на сласт, нега, различна съм, но съм жена. 22 април 2019., Плевен Анита Христова Трифонова САМО БОГ СЪДИ!
  8. Джугашвили

Войната в Сирия (2011-)

Ти мани, ами днес четох че САЩ са обещали да помогнат и на Шри Ланка с терористите!!! Отекоха и те!!! Отидоха и там едни 15-20 години грабене и разрушаване на държавата!!!
  9. А.Х.Т.sekirata

ОБИЧАМ САМО ТЕБ

В шепи сълзи събирах цяла нощ зa теб, обичах те, обичам, обичам само теб! Премръзнала във мрака чакам в своята печал, захвърлена от близки далече там без жал! И мракът ме поглъща, но светя аз в нощта, силна съм,обгръща ме ярка светлина! 22 април 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  10. Пробвай с мозилата няколко часа и забележи дали товари при по тежки сайтове като youtube , facebook , twitter и други . Хрома изобщо не го харесвам да вярно е товари процесора на моите машини използвам ИЕ10 или мозила в краен случай
  11. А.Х.Т.sekirata

НЕДОСЪНУВАН СЪН

Нощен, недосънуван сън , а утрото почуква вън , студ безжалостен пълзи към мен . О, спрете се сълзи ! Поне в съня ме оставете , мокри клепки притворете . Разстила мъка насъбрана душата моя изтерзана, ръце протягам и се моля, да бъде, Боже, твоя воля ! 22 април 2019., Плевен Анита Христова Трифонова
  12. ДА ГЛАСУВАМ ИЛИ НЕ, ИЗБОРЪТ Е МОЙ ...ПОНЕ! Кой ще бъде президент? Кой кмет? Опашката голяма е , карат по ред! Нямат съвест, срама и така, мизерията продължава! Докога?! ...мераклии за кметове, над .. хил. – за общинари Пореден екшън, лош пейзаж, в студено утро - плаж! Бели мечки се продават, разни секции, урни стягат, изчезват хилядарки бюлетини, купуват гласове и зрими фатки разни се прилагат, в надпревара тичат, бягат бизнесмени, политици мазни, сегашни, бъдещи крадци омразни. Тениски се подаряват, пари фалшиви се подават! Хартията хич не се жали, по стълбове ,по тротоари разхвърляни и разлепени, надраскани и отлепени на хора жадни да пари, за власт - безскруполни! Медиите са под контрол, вестниците също, в хор едно и също те повтарят- "Гласувайте за мен" и славят себе си просейки глас. Боже мой, каква напаст! Откъде толкоз пари за реклама и подаръци? А безработицата зрее, нацията ни старее! Сами избират се и се налагат, а младите навън бягат ли, бягат! Държавата ли е виновна или народът ни страхлив, угодна на кои е таз държава, за кои е власт, пари и слава? ИМА ЛИ ГО НЯКЪДЕ ТОЗИ ЦИРК? КОЙ ЩЕ ГО ВЗЕМЕ ВАШИЯТ ГЛАС? 22 април 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  13. Ще видим, ще ви информирам след известно време. Вече 2 седмици не се появиха. А дори да се появят няма начин да няма начин за махането им.
  14. Тoни

Войната в Сирия (2011-)

Чудесна новина. Гаранция за сигурност в региона.
  15. Кой решава как да живеем и докога? Кой определя днес човешката съдба? Сами сме си виновни за беда, че примиряваме се с кармата! Човек е живо същество и трябва да се бори, но защо борбата значи днес война, а не е, не е просто борба?! Злоба, мъст и завист, гнет, нечовешко е, в хаос, без ред подрежда се живота наш. Кой, араби, турци...САЩ? Каква Европа, Господи?! Самият Дявол се плоди! Несъвършенство ли е това на този свят и докога нормалните ще полудяват, а лудите ще управляват?! Защо добрите, съвестните не са нагли и нахални, защо умните, кадърните са тъй нещастни и печални?! Кой, кой решава днес това? Дяволът ли е в борба със Господ Бог или със нас? Всичко ще се реши от раз! Неуспешен експеримент сме, на кой и на кои, нима Господи това си Ти?! 22 април 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  16. Само да кажа, че уведомяванията се махнаха, когато ми се наложи поради други причини да върна телефона към фабрични настройки. После отново си сложих същите приложения, които си бяха и преди и същите карти и съобщения вече няма. Не вярвам това да е единствения начин за премахване на съобщенията. Сигурна съм, че има и други настройки, ако трябва с рутване на телефона. Така или иначе проблемът за момента е решен. А за тези, които ми пишат, че нещо не било възможно и така било и нищо не можело да се направи искам да кажа, че няма невъзможни неща с компютрите, както и със смартфоните. Щом е създадено от човешка ръка има и вратички чрез които да се промени нещо.
  17. "Бутваща" ще си я направиш сам. Трябва ти образ на ОС и примерно Rufus
  18. А.Х.Т.sekirata

НИМА...?!

Нима дошъл е вече края?! Нима не всичко зная?! Защо, защо и пак защо не пламваш огнено кълбо?! Кому е нужен този сняг? Кому е нужна и смъртта? О, Господи, не, не сега...!!! А как боли, а как е тъмно във душата моя! Защо небето плаче с моите сълзи, защо те няма, Господи, кажи?! 22 април 2019., Плевен Анита Христова Трифонова
  19. А как да разбера флашката да ли е бутваща?Имам две различни флашки в нас.
  20. А.Х.Т.sekirata

САМА

Сама със себе си оставам, но само в мисли, спомени, аз силна съм, не оглупявам, не плета, не шия гоблени. Следена съм,манипулирана от хората,които най обичам, не съм пияна ни дрогирана, не съм и луда. Аз обичам! И нека Господ чуй молбите, и нека съкрати ми дните, които изживях честити. Раздавах се и бях желана, макар от някои презряна, но истинска съм и такава за повечето ще остана! 22 април 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  21. Снимай ми някой път, че не съм запознат. [emoji16]
  22. Anjel Dimitrov

Какво са за вас парите?

За катедралата в Париж може да се дари ,защото това е символ на европейската вяра.Аз лично не бих дарил ,защото дарявам за храмовете в моя район,а и като гледам колко са дарили,ще си възстановят катедрата.Иначе наред с даряването за храмове дарявам и за Уницеф и за децата на убитите полицаи съм дарявал, и докато бях в Италия регулярно оставях в касичката на Макдоналдс,изобщо дарявам за символите на вярата и за деца в неравностойно положение.Навремето като имах пари помагах и с безлихвени заеми,на зрели хора,след това пиянството и наркотиците ме провалиха отвсякъде,и като за капак ,не предприех никакви действия срещу проведената окултна атака срещу мен(там направени ми черни магии и поръчани проклятия),но всяко зло за добро ,поне разбрах ,че всяко нещо си има цена,,Не всичко е пари ,но всичко си има цена"особено красотата,ДА една жена колкото и да и е дала природата без да се пипне допълнително с някое гримче остава незабележима,а един мъж без да си вземе някоя дрешка по така си остава невзрачен и вече притежанията доста допълват картинката. Но нека да кажа ,че тези дето даряват за катедралата ,доста са и дарили за децата в неравностойно положение,самоче не се парадира с това,а и медиите им е по интересно да вадят кирливите ризи на тоя оня отколкото да пишат кой колко помогнал,примерно нито една медия не пита Пламен Галев колко е дарил за сираците,а само пишат ,че бил мафиот и с какво си изкарвал парите и за какво бил осъден,а за даренията му за сираците нищо-предания от уста на уста като временни крайградски легенди(20000 хиляди за операция там на едно дете,и колко по стотина за лекарства за други,но това не е интересно на медиите -)
  23. При изгрев,залез и през деня размера изглежда еднакъв.
  24. Днес
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване