Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Вече не ми е смешно... Ако смяташ да пишеш нещо занапред, гледай да е по-добро в някакъв аспект от вече направеното от други.
  3. Това съм решил, това съм направил. Както казах, не претендирам, че съм професионалист, а и ти твърдиш, че това е копие на дадено приложение, аз не съм твърдял подобно нещо. Не съм се занимавал професионално с програмиране и това ми е първото самостоятелно приложение. Все отнякъде трябва да се почне. Като не ти харесва не коментирай и не го ползвай. Ще се радвам да отговоря и на други въпроси, особено ако са свързани с приложението, примерно други мнения и препоръки.
  4. Аз преди време влизах навсякъде без да имам годините. Би трябвало да можеш
  5. Ти си писача на "алтернативни" приложения, а не аз. Освен това, приложението дори не е алтернативно, а аматьорски дублаж на вече написано приложение.
  6. А източника на сатана (греха) кой е? Свободната воля, Бог, нещо друго или не знаеш?
  7. Отчитането на инсталации и други статистики има забавяне. Ето съобщението от козолата на разработчици за гугъл: Това е от вчера и още е активно. А относно коментара - беше пуснат от мен за тест, а и приложението беше изтеглено и инсталирано преди това. Няма как да добавиш рейтинг, без да си изтеглил и инсталирал дадено приложение.
  8. @haidukpikaso Една бабичка преди време бесеше котки надолу с главата. Правеше мизерии на който и скимне. Накрая се самоуби, а цялата им рода сега го отнася. Внуците и правнуците и измират от най-тежките болести.
  9. По времето на поста ми се мъдреше един отзив, на Надежда Матева, при инсталирано 0 пъти приложение.
  10. ще те поправя: мОрена вафла
  11. Заради строежи унищожават дървета с нафта в София https://www.facebook.com/yura.dimitrova/posts/2641872835840438 Престъпници! Спаси София: Заменят старите красиви дървета с фиданки с дебелината на запалка
  12. Всичко тръгна от разследванията на Свободна Европа и БиволЪ Мирча , забрави ли вече? Те ако са червени не знам кои не са... Питай Американците , червените се снишкат защото и те са в кюпа. И е редно всички да ги "изпющят" !!!
  13. Това са впечатленията ,които имам аз ! Всичко става изключително бавно .Дали това се дължи ,защото използвам iphone не мога да кажа , но ме изнервя супер много . Камерата дори няма да я коментирам.
  14. Готова сглобка но е microtower. 300W стандартно захранване за подобна сглобка (хардуера е 10 годишен като гледам).
  15. Аз съм излизал доста пъти, но без да се осъзнавам. Последни път се осъзнах и докато се зарадвах и всичко приключи
  16. Така е, но все пак водното охлаждане на Pocophone не дава ли предимство пред Honor-а? Въпреки пластмасата.
  17. Вие да не се опитвате да визирате мен...?
  18. Интересно, защо ли си първия с такива проблеми...
  19. Под пластмасов ,имах предвид,че се охлажда трудно,а не само естетически съображения.........метален корпус(алуминиум) отвежда топлината много по-лесно!Иначе сравнения и изводи за двата телефона може и сам да си направиш,аз лично съм с honor play от януари месец и нямам забележки.
  20. Това SFF система ли е? Точен модел на системата и захранващия блок? Какво видео искаш да поставиш?
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване