Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Явно за някои хора извръщенията са забавни...
  3. Дори с нормален процесор да комбинираш коя да е от двете карти и на ниски настройки при 1080p няма да ги докараш 60fps. Като оставим настрана това GT 1030 наистина е по-добра и би трябвало да има разлика 5-10 fps. Това е с да кажем 8 годишен 4 ядрен не с 13 годишен 2 ядрен където смяната на видеокартата не е много смислена.
  4. Задължително ще си закупя кейс, както и стъклен протектор. В такъв случай дизайнът няма да ми е проблем. Иначе съм съгласен, че можеха от Xiaomi да направят Pocophone-а с по-добър дизайн. Като изключим дизайнът като фактор, какви други предимства виждаш от Honor Play сравнение с Pocophone?
  5. Meн не ме интересува дали си обиден или не. Вместо да показваш на младите колко си мъдър, ти показваш простотия.
  6. Горните два са такива. Иначе дай по-подробно. Какво имаш и какво искаш да направиш.
  7. Това и правя , казах ти че не съм ти обиден.
  8. Дръж се както подобава на възрастта ти, моля!
  9. Server Process ID Accepting clients on Multicast address Active clients 1058 0.0.0.0:2000 0.0.0.0 1 лелките
  10. ОС? Инсталира ли най-новите драйвери от сайта на nvidia? Видеокартата нова ли е или втора употреба? Разпознава ли се нормално в device manager? Какво е дъното? Натоварва ли се видеокартата при пускане на играта?
  11. Да, както по-горе е споменато, това си е основен минус при amoled екраните. Не е обезателно дефектът да се е появил сам, може дисплея да е сменян, или при подмяна на стъклото да е проникнал изопропилов спирт, който обикновено ползват при разглобяване. Ето за това, и куп други потенциални "изненади" съм против закупуването на подобен вид техника втора ръка. Ще се наложи така да си го ползвате, защото подмяната на този дисплей е скъпа и не си струва. Евентуално пробвайте да пуснете този фикс за заклещени пиксели, но силно се съмнявам да помогне.
  12. Здравейте онзи ден си закупих нова видео карта Palit GT 1030 GDDR5 версията. Искаше ми се да вдига малко фраймовете на Fortnite. Старата ми видео карта беше GT 740 GDDR5. Взех си 1030-ката, сложих я и преинсталирах компютъра след това пуснах играта и тя ми забиваше много вървях на картинки (Около 30 фпс и постоянно спада на 4-5 фпс и пак се вдига до 30). Старата ми видео карта вдигах към 50-60-70 фпс.. да процесора ми е много много стар и слаб, но на какво може да се дължи това все пак със старата видео карта ми вървеше що годе добре? Компютър: Intel Pentium D 945 3,40 GHz 5GB Рам Ddr2 Хард диск е 250GB (Не му знам бързината) Захранване 300W (Не знам модела.) *Новата видео карта с която върви играта много зле - Palit GT 1030 GDDR5 2GB 64 Bit *Старата ми видео карта с която ми вървеше поносимо - Gigabyte GT 740 GDDR5 2GB От какво може да се получава това и защо с по-старата и по бенчмаркове по-слабата видео карта вдигам много повече FPS (50-60-70)
  13. Забелязал съм, че не се уважават професии, които не изискват определена квалификация: пазачи, чистачи, продавачи...
  14. От тъпанари като теб не се обиждам.
  15. Изобщо няма нищо услужливо. Бойко Василев е достатъчно напорист в интервюто. "За радост" може да сме на дъното, но поне ти намираш радост в това.
  16. Не ме изненадваш изобщо. Абсолютен дегенерат.
  17. тъй де. В случая "Панорама" показа колко е услужлива и че заради такива интервюта сме на това "престижно" място. За радост, има и други медии, отделно че поне за сега никой не е блокирал нито един сайт или медия в интернет . За разлика от някои други феодални държави-режими на които някои се възхищават
  18. на теб ако не е за мен е забавно.
  19. Koгато държавата е на последно мято по свобода на словото и медиите в Европа, а националните телевизии са под контрола на властимащите, ти какво очакваш? Я малко по сериозно.
  20. На цената на Pocophone F1 е Honor play,доста добър телефон,като отговаря на повечето ти изисквания!Аз лично за пластмасова играчка не бих дал толкова пари!https://mobilebulgaria.com/reviews/honor-play
  21. Момчета, не знам защо толкова ги препоръчвате тези китайци , но аз толкова зле представяне от XIAOMI не бях очаквал . Redmi note 5 и Redmi note 5 pro на хартия са супер , но до там.. Камерата е ужасна и бавна . Нечовешки лагват и забиват приложения като месинджър и фейсбук.
  22. В момента няма в наличност. Сигурно след 1 месец ще има в наличност тук citytel.bg или xiaomishop.bg
  23. разбира се. Същите отговори са и в публикуваното от теб интервю. С признанията и фАКТА че е услужливо правено на запис /да не стават конфузни ситуации / , а не като гост в студиото на живо. Благодаря ти за споделеното видео
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване