Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично

  1. Последния час
  2. В една серия на д-р.Хаус един пациент показваше с пръст къде го боли на 5-6 места,оказа се че самият пръст му е счупен
  3. Gift

    Войната в Украйна

    Мурзилке платена, ти облече ли се с ватенка. Кое не е ясно от въпроса ми Платена мурзилке на коя стограмка си
  4. Аз откакто паднах ми мина мерака да карам.
  5. Anzhel Dimitrov

    Войната в Украйна

    Е , не мога да се връщам във времената от 50 те години на миналия век, тогава даже не съм бил роден. Пък и пия само по поводи, щото съм изпил толко алкохол ,колкото ти вода не си изпил за целият си живот.
  6. kosyo

    Войната в Украйна

    Скучно порене на безаналоговост
  7. Що сА КРИЕШ под друго име ? Защото си болен ли ? ,,Генерал Радев не е червен, той е румен…".
  8. kosyo

    Войната в Украйна

    Поредния горски пожар
  9. maxthon

    Войната в Украйна

    Който търси сняг през април в Херсон да я слага. На него ще му трябва повече. Sent from my M2101K9G using Tapatalk
  10. Gift

    Войната в Украйна

    Макстъне сложи ли ватенката
  11. kosyo

    Войната в Украйна

    Не се лови по акъла на бъдито, че още не съм му казал колко слаба и отчаяна тролка е. Пазя го че нали ми е приятелче. Сона-та е голяма работа, ей. Само дето 2-рата част е от руZнак снимана - да си каже сбогом на топчето
  12. В. Велев

    Войната в Украйна

    Аз съм прав, но на глупави хора как да се обясни. Няма начин. Щом не ти е ясно, че Русия воюва в момента със САЩ, какво повече да си говорим и пишем с тебе?
  13. BANKATA

    Войната в Украйна

    Ти си обяснявай колкото си искаш, това не значи че си прав.
  14. В. Велев

    Войната в Украйна

    Значи @kosyo отново ме е излъгал, че клипа му с дроновете е автентичен Нека да си поиграе още малко. После да го видим какво ще пуска
  15. kosyo

    Войната в Украйна

    Не отново, пак няма да има парад в Крим. Добре де къде е победата тогава. На най-свидното се посегна вече.. Развалиха я тая държава
  1. Зареди още активности
×
×
  • Добави ново...