Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Назрява още един скандал. Само във Фрог: Гласят зам.-шефа на ДАНС и баш човека на Пеевски за председател на КПКОНПИ Докато ГЕРБ са на власт, така ще е!...
  3. Здравейте, Както се подразбира от заглавието търся си лаптоп до 1000лв.Като цяло лаптопа ще се използва за excel,photoshop,интернет и филми.От време на авреме може да се играе Cs go на него(не съм някой запален геймър)трябва ми повечето за работа.Старият ми лаптоп беше HP който изкара 7 години затова съм се насочил пак към тази марка,но може да ми предложите и други марки.Като цяло за сега се спрях на hp 0088nu, но намерих и hp 0085 с 200лв по евтин(на промоция).До колкото разбрах разликата м/у двата модела е че вторият е без windows.Гледам лаптопа който поръчвам да мога да го ползвам през следващите 5-6 години без проблем.Не съм много на "ти" с компютрите затова се надявам да Ами помогнете.
  4. Тоя пурошенко в началото разправяше как няма да има жертви, ще прекратят войната и т.н. После му дойдоха на гости америанците и му издадоха една заповед.. в резултат на което умряха десетки хиляди.. нато не искат мир и много АМА много се съмнявам, че новият наистина ще направи референдум за нато.. в нито една държава няма да има такъв референдум защото резултатът няма да се хареса.. натовците не обичат много много демокрацията...
  5. не съм там като тебе за съжаление ама със сигурност няма да скучая гледа Мастър шеф
  6. Следващия път. До тогава все ще си дадеш номера. Wait for me.
  7. Опитва се да визира мен с Мики Маус в опит за някакъв смешен сарказъм и обида...лапешка му работа... Не визира колегата потребител https://www.kaldata.com/forums/profile/173873-мики-маус/ в никакъв случай
  8. Не, най-леко ще е с: https://i.imgur.com/dmRa16Z.png
  9. Само не разбрах кой е Мики Маус?
  10. Наистина името ти е много... поетично и красиво. Не че се оправдавам, но нямаше да си позволя да го спомена публично в поздрав, ако преди това други не бяха го правили без повод а и Поводът си беше хубав, така че ... До скорошни поздрави
  11. Няма емигранти вече.Всички сме космополити и граждани на света. Е,почти всички.Аз например съм селянин на света. В смисъл,обикалям света със завързани в кърпа щипка пръст и камъче от Мальовица. Банда.
  12. За другите не знам, но той каза, че е с Канела, така че поне при нея ще му е по-лесно.
  13. Нямаше да ги счупя, Факт! Но пък предвид моментното ми ментално състояние, имаше вероятност доста от твоите неврони и граници на толерантност да са отвяни. И да съжаляваш, че някога някъде си срещнал виртуално една клетка женица
  14. Тези от средната земя явно сме ги случили да са по скромни тука ... И да не ги вълнуват такива въпроси ...или просто да не смеят да се обадят, кой ги знае....
  15. Е аз и да се пазя..другите като не ме пазят, ква файда... Иначе - не съвсем.... нямам какво да крия..особено пък прекрасното си име А би трябвало да останеш с впечатление, че съм много открит и прям човек..
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване