Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. DarkEdge

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Видео драйвър - пробвай с традиционната реинсталация на контролера.
  3. Здравейте. Гледам, много добри хора, са се събрали тук... За такова нещо (класиране на 1.място), разни фирми искат "луди пари", пък вие тук, гледам, всички помагате на момчето... ... че и аз може да "помоля" за подобна помощ, в бъдеще (близко), за няколко мои сайта... за което, още от сега "Благодаря" :)))
  4. Raze

За какъв хардуер става въпрос? Монитор - марка/модел? Настрйоки в BIOS за опции за енергоспестяване включени ли са? Да не би някое устройство да го събужда постоянно - мишка/клавиатура/LAN? Техните настройки за това какви са?
  5. ...към морето бяло. Малка схлупена къщурка...
  6. _nib_

Вицове - част 5

Стойка на кифла: - Чантата виси на едната ръка, а в другата ръка смартфона, шалвари тип "насрах се" и очила като маска на оксиженист!
  7. Ако е толкова "лесно", колкото казва Ст. П. всички да го направим ... И никой ли не се замисля, точно това "Защо всички не го правят това?" И в "синхрон" с по-горе казаното, работата е за професионалисти... (друг е въпросът, колко от тези, представящи се за такива, са точно такива). Успех. ПП. Това за "това се счита за СПАМ", не трябва ли да е "Това се счита за РЕКЛАМА", защото СПАМ'ът е "непоискано търговско съобщение" по email ... (не че има кой знае каква разлика)
  8. Аз пък ям пресни(вярно не са много вкусни, но няма пълно щастие).
  9. nikssi

Атака - за и против

След 13 години мъртвило в темата заинтересованите я повдигат отново ... свършиха ли париците вече?
  10. killchain

Някой има ли представа защо може мониторът ми да не се изключва при заключен компютър въпреки тези настройки? Това е Balanced профилът от вградените, но го прави и с други.
  11. едно хвърчило. Щото полетяло ...
  12. Лили, все 1 да питаш, може ли да тече от чешмата вода, ако не е пусната... Няма как да сийдваш /или лийчваш/, ако не си онлайн... но идеята при "торент системата" е точно такава, когато някой свали даден филм/или каквото и да е/, да сийдва , за да може и други да го свалят... Иначе, аз като сваля, изтривам и не сийдвам нищо, е пагубно за торент системата /ако всеки прави така/... И затова има и рейтинг система, отчитаща Свалено/Качено... и при някои има изискване, за това. Поздрави.
  13. dimi073

Лоши новини за Huawei

Дълга им е по голям,но и с 1тр.със сигурност ще клекнат.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване