Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Баси... Писах решение на задачата и един грешен куавиш и си замина ф недобитието... Чиста математика и никаква философия!
  3. Уиш няма нищо общо! Ей тая мърлявата @Maleficient изкърти плочките,понеже не и се получи с Херманита мхм И е смазала тръбата докладвайки ме на Калин-та така.
  4. Бабешките илачи са с гарантиран ефект, мхм Тцъ Философията е като математиката На моите им беше обяснено че в рода ни никой не е боледувал от такава болест и те също няма да боледуват. Да си опичат акъла че мама да не им го опече Ама аз съм майка-терористка
  5. Аз това го знам, но случаят е с пчела, която нагло си заби жилото в горната ми устна, падна и отлете в пчелния рай. Да, ама аз, ученичка в седми клас на центъра на града, усещам как устната ми се подува! Срещам случайно мама, тя казва: бягай в къщи, отивам за алергозан. Прибирам се, брат ми само като ме видя започна да се били неистово. Татко и той леко се подсмихва, но спретна освен чесън накълцан с магданоз-компрес. Бях като Пиги. Но на следващия ден след компреса на татко си отидох на училище Щото е в пубертета и нищо не го интересува... Кво да ти кажа, като не е за хвалене, ама ше се опрай някой ден, здрав да е
  6. Тия задачи са мега яки не знам що не го кефят.
  7. Мани, не е за разправяне. Колко са ми набивали обръчите даскалиците. Ама хора станаха
  8. Поредната фалшивонаучна конспирация. Цел, всяване на паника сред стадото и да си сменят едни пари собственика. Примерно от националният бюджет - в джоба на Ниил Джейкъбс, щото иначе видиш ли щяла да се обърка прогнозата за времето и света да свърши.
  9. Добре, ве, Уиш ти намекна ти не вдяваш. Правиш ли се или? Имаме те за пич на място и тези изцепки определено не са ок. Грозно е.
  10. тоя вече съм му фен, разбра, че дъщеря му не му е дъщеря но отива да си купува рибката хубавата храна е над всичко, браво, мой човек
  11. Представяш ли си нещо подобно да напише детето ми на класното? И после ходи се обяснявай с класната
  12. Каквото повикало.... тва е положението Много работа свършихме днес. Доволна съм. Друг е въпроса че трайно не ми се пише и се ослушвам и не сядам ама да видим...
  13. Aз съм тотален аут,иначе ше е**а майката на една джофра тука.
  14. zitrön

Проблем с мишката

Да не си объркала в тъмното мишката с вибратора? 🙄
  15. Айде да идва утре вечер, че ми се гледа Дракарис... И кака ми Мери - касапката хич да не пише за серията утре през деня..че ми продънва изненадата всеки път..
  16. пълнени чушки ве ама с кайма и ориз ве и прингълс веееееее 😋
  17. Усетих се аз (да знам за какво идеше реч-извинявай)ама тия баламурници тук му придадоха др значение..... Ей Маликривата -за втори път ти казвам не се бъркай бе непрокопсано създание.
  18. Звънни в ем комплект и ги питай. Външната я имат, може да ти предложат и вътрешна https://store.emk-33.com/product/167539/guma-za-motor-hidenau-70-90-16-m-c-42-j-k-66.html Провери дали не може да се залепи и разпитай гумаджията откъде да си намериш нова
  19. Здравейте. Може ли да ми обясните следната чуденка. Файл е със следните права: -rw-r--r--. 1 lsauser lsauser 0 May 19 13:44 file1 Друг потребител peter, отваря файла като readonly, но може да го редактира, запазвайки редакцията във vim с :wq! След сейването на файла катртинката е следната: -rw-r--r--. 1 peter peter 10 May 19 13:46 file1 Което всъщност е скандално. OS: CentOS 7 Благодаря.
  20. За отопление или за охлаждане ползвахте климатика преди да се повреди?
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване