Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Похапнахме ние. Много вкусно сомчето. Намеренията ми да поработя след вечеря рязко се изпариха
  3. Да бе, да.....те рибите, са неми....Знаеш ли как се разговаря с риба? - Ти и говориш, тя си мълчи......
  4. то и аз мислех че са мои щото ми беше отворен джоба после се сетих че нямам по 5
  5. е да затова го казваш, защото не мислиш
  6. Amid We

HTC Sensation Bricked, не приема флашване

Нищо не буутва, освен revolution-а
  7. аз нищо не съм отмъкнал ве прасе една баба ми беше дала 5 лв в аптеката, мислела че от мене паднали и днес хапнах с тях, даже да още едно ядене ми остана
  8. _nib_

Вицове - част 5

Детство, прекарано в Перник се брои за военна служба...
  9. Но, ако имаха глави, можеше да ги питаш какви са и те с устата си да ти отговорят Така, че има разлика
  10. Затова ли сте толкова доволни щот сте отмъкнали сандвичи
  11. Банда. По-добре известен пияница,отколкото анонимен алкохолик.
  12. sky1

Диема Спорт онлайн?

То от този канал няма много смисъл. Така, че е хубаво да не се плаща за него а да се гледа от пиратски линкове, че да може да фалира.
  13. днес много му вървяло и му викам играй лотария, и него щеше да го е яд ако не го бях подсетил после вика че същите числа ги сънувал ама днес му дали два дюнера вместо един, не разбрах подробностите обаче
  14. Pig

Диема Спорт онлайн?

много отдавна има безплатна версия
  15. dimi073

Диема Спорт онлайн?

Вече безплатен ли стана?
  16. Raze

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Това е последната версия.
  17. Не ми е работа да мисля, всичко си е описано в достатъчно подробности.
  18. това не ми е смешно, ама никак преди десетина, петнайсе години сънувах, че ми казват 6 числа разбира се, че не пусках тото, ама проявих интерес да ги следя и за моя голяма изненада, след двумесечно следене излязоха как да не го е яд човек
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване