Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. много ви благодаря за този въпрос... звучи примамливо.....но не
  3. DarkEdge

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

https://winaero.com/blog/windows-10-version-1903-may-fail-to-install-on-devices-with-external-usb-storage/
  4. Не съм никакъв експерт по темата, но няма как да не се сдържа гледайки предложенията. Предполагам вече си закупил всичко нужно и си наясно, но все пак ще го напиша. Да инвестираш една торба с пари в супер скъпо ''геймърско'' дъно за масова платформа е най-глупавото нещо, което може да сториш. Ако държиш всичко да е ново за този бюджет може би най-доброто решение ще е Threadripper 1900X и колкото рам побере бюджета + подходящата X399 платка. Внимавай обаче с паметта. От предложените памети най-вероятно с всичките ще имаш проблеми с подкарване и стабилност. Ако искаш да получиш максималното за парите си може би втора ръка ще е най-оптималния избор. Само че 32GB съвместими модули все още няма на пазара. Да не говорим че това дъно е тотално недоразумение, както и MXF.
  5. С тази ваша женска мода, много често изразходвате труд за ...нищо.Мъжете, щом са решили да те боцнат, могат да го направят и когато си...гола! Готова ли си, че наистина закъсняхме?
  6. "Тапицерии" за твоите слушалки се намират за по 5-6 долара, но за счупеното захващане нямам представа дали може да се възстанови. Ето ти какво се предлага за под 100$
  7. Мисля да пропусна Пия си мляко с какао и си чета Даже забравих Е, как. Само с "поглед" се разбираме
  8. За OBччччAPи сигурно е над 10 000.
  9. На снимката, на такъв като мен трябва да има и разяснение, защото съм малко тъп и не я схващам от смешната страна. Какво ми говори тя? Ами че е на някой от КАТ, защото е връзкар и за тях може всякакъв номер. За обикновен човек - срещу 2000-3000 лева, също може да се сдобие с подобен номер. А има и такива,на които колата струва 1500 лева, а за номер плащат 7000.
  10. няма, и не обичам не ям ще пече агнешко
  11. Има,има Удобна ми е понеже като цъкнеш с десен бутон върху файл в контекстното меню има Upload to MEGA и става мн.бързо. Весело посрещане на празниците и на теб!
  12. котарак гутанец прекрасна тишина у гоуемото село, и смог няма
  13. Точно така Васе. Аз не съм забелязал че има такава функция за изключване, но да си призная, и не съм разглеждал. Ще опитам и твоя метод. Много ти благодаря, и ти желая весело посрещане на великденските празници!
  14. предизвикателен приз, призив, вентил, дивак, перка непоносимост
  15. Ааа ти си го ползвал по подразбиране,аз само качвам и свалям с програмката-синхрона съм го изключил.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване