Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Yvan Sergeеv

Потресаваща Русофобия

я кажи сега какви са новите тръмп от путин ли е избран
  3. Дреме ми Ем-а и не се оправдавам,ок? Каквото написах е верно,кво ми се правите на чукнати,а?Ама така ви изнася...аре
  4. vasil.a

Татуировка

Ааа верно-Хашек Та какво рече за тауировките? Нямаш?
  5. Няма смисъл да се оправдаваш. Казах ти как изглежда отстрани. Приключих. И. Да. Докладвах те. Грозно е. Не ти прилича да ползваш такъв език за когото и да било кдето и да било. Правилата са важни във всеки един период, не ги променяй. Това е сигурност че нещата не са променят колкото и да се люшкаш.
  6. _nib_

Вицове - част 5

Млад хубав мъж пред павилион за закуски в Раднево: - Една принцеса, моля! - Пичага! - Една принцеса може ли? - ПИЧАГА! - Хубаво, че ме харесваш, ама МОЖЕ ЛИ ЕДНА ПРИНЦЕСА… - "Таман га пича, ве, що, ти сорова ли га искаш?"
  7. Естония направи електронното правителство с 50 млн., ние похарчихме 2 милиарда, а нямаме нищо !!! https://offnews.bg/politika/nekov-estonia-napravi-elektronnoto-pravitelstvo-s-50-mln-nie-poharc-703566.html
  8. Даркото ме подстрекава поемам вината! Но той напоследък рядко се появява и аз не можах да устоя.. Трудно ми е много с този период и на мен! Страшно емоционален...като се разплаче, не от лигавене, блокирам. Защото и той го разбира, баща му много му говори, аз не спирам...и вече просто го уча на търпение, за да мине
  9. Понякога като съм в настроение Вчера не е гледал изпълнението на Мадона в Евровизия
  10. Ти ми кажи като някой файл е собственост на root и го отворя като текст и има ли начин да го запазя без да е моя собственост? Къде е чуденката. По твоята логика никой няма да може да си инсталира "бисквитка" от мобилен оператор, щото ще е само за четене. Да ама само ако си стои на "бисквитката" и няма как да стане скрипта изпълним.
  11. ИДИОТИ. ИДИОТИ. На 04:23 се появява някакъв с трион.
  12. За питащия не знам, ама на моя кошник ще му сложа един antix и ще пее още доста (за не знаещите - това си е съвременна ОС). Та аз конкретно извадих полза от тая тема. Толкова от мен.
  13. Аве майна ти на 15 г. какво умееше? В случея въпроса е ,, Каква обща работа, би и била приятна,, ?
  14. Найш кво? Продължавай с тоя език и аз също ще те докладвам. Държиш се гадно.
  15. Три деня, шест страници, безброй акъли.... Който искаше да прави нещо до сега да беше направил едемнаесе инсталации и сам да изнесе урок кое как се прави. Ако сина ми иска да ме мине така някой ден - навирам го от където е излязал.
  16. megatone

Проблем с мишката

В мишката има много слабо напрежение и няма как да те хване ток. Ако компютъра е на същото бюро, може вибрациите да са от него.
  17. Одъртявам... Ставам благ и мек... По душа... Характера си ми е такъф оше по руждение...
  18. Абе дайте да не си разваляме неделята с МАТЕМАТИКА...животът е достатъчно гаден и без тва..
  19. Баси... Писах решение на задачата и един грешен куавиш и си замина ф недобитието... Чиста математика и никаква философия!
  20. Днес
  21. Бабешките илачи са с гарантиран ефект, мхм Тцъ Философията е като математиката На моите им беше обяснено че в рода ни никой не е боледувал от такава болест и те също няма да боледуват. Да си опичат акъла че мама да не им го опече Ама аз съм майка-терористка
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване