Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Djuni Baliev

Проблем с Google Play

Samsung A3 2017 модел SM-A320FL Версия на адроида 8.0.0 Ами просто ей така сутринка ми изчезна иконата на Google магазина и като влезнах в Youtube ми изписа че моето устройство не потдържа Google Play
  3. skalata_73

Избори 2019г.

Ти са не обяснявай, ами кажи ко напрай с онес 90 кила картофи? Кога ша ги белиш толку много ве?
  4. ДиоиД

Избори 2019г.

Това го говори на Хамериканците ... Много си малък, за да разбираш какво е добро и какво лошо, но имаш желание ... Дрънди ... пастиря ба ..
  5. haidukpikaso

Днес направи ли добро ?

Абитуриенти от Добрич в помощ на болно дете
  6. И как го реши това? NTFS системата е много по-сигурна и защитена от старите FAT/FAT32. А дали ще има кеширане на записа или не, пак при изваждане докато системата пише върху USB може да я повреди. Това, че системата показва, че уж записа е приключил, не е гаранция, че това наистина е така.
  7. Не! Подписа е твоята уникалност! п.п. Не прочетох другите мнения. Успех!
  8. дръндю

Избори 2019г.

уфтсе, а бат Боко е уфчара
  9. Freem@n

Проблем с Google Play

Сигурен ли си че Google Play не е в някоя папка, "Google" например ? Кой е модела ? Кои други приложения не действат и каква е причината - да кажем софтуерен ъпдейт или друго... ?
  10. това е торент от зелка барабар с описанието поредица от телевизията на твоя ,,преятел"-сидеров що съйдосфъш ся
  11. andreygg

Избори 2019г.

Честито на победителите!
  12. Джугашвили

Избори 2019г.

За съжаление в реалния живот не е като в приказките и не винаги доброто побеждава злото!!! Специално в нашата държава, доброто никога не е побеждавало!!!
  13. skalata_73

Избори 2019г.

Бравас бат Боко. Сега освен дупките по пътищата запълни и гласоподавателските дупки. Хак да им е. Обичат та тес ора и туй то.
  14. ДиоиД

Избори 2019г.

Проблема не е в цвета. Проблема е човека, но .... вече не се решават така проблема другарю!!! Бяха времена, но сега е ново време в което, няма значение след колко дни ил години, но за вярвам - Ще бъде това което Ще да е! Амин
  15. Само флашките форматирани на ntfs са силно чувствителни към изваждане "без предупреждение", тези на Fat32 почти не се влияят. Ако някоя флашка има "запазена буква при включване към компа, е възможно нейния порт да се настрои записът да е моментален, а не кеширан и после изпълнен, с което се избягва опасността от неконтролирано изваждане. В новото обновяване на W10 това вече ще е решено.
  16. Ти следил ли си на какви цени са 1050/1050Ti на втора ръка пазара ? Няма как да са на реалните си цени на втора ръка пазара, щом и до ден днешен нови се продават на безумни цени. Само R7 260X и HD 7790 (и някои aftermarket 750Ti) изискват допълнително захранване, но може да се ползват и със молекс адаптер, ако захранването му не е боклук.
  17. Raze

Проблем с Google Play

Ако кажеш как се случи това, марка и модел на телефона както и с каква версия на андроид си, всичко останало е хвърляне на боб.
  18. Може да ги потърси и втора употреба тези карти, а останалите, които предлагаш, са много стари или искат допълнително захранване. Аз втора употреба видеокарта без остатъчна гаранция никога не бих си купил. Реално за него и GT 1030 с DDR5 ще му свърши работа. Монитора му може и да има DVI, но ще чакаме автора да потвърди със сигурност.
  19. Ти се ... ко завиждаш, че няма да го колят ... Я си ... трай до Коледа ... а ... че пилци на есен се броят, но някой обичат свинско ...
  20. Джугашвили

Избори 2019г.

Така като те гледам теб, не ми обяснявай, че не се променя манталитет и най-вече продажбата на съвест!!! Кога си бил съвестен и честен със себе си и приближените около теб??? Когато се кълнеше в комунистическите идеали или няколко години по-късно, та до днес, когато стана заклет антикомунист и си припиписа дисидентските тегоби на себе си, без никой да те е тормозил??? Един път продажник, завинаги продажник!!! Не ми говори за червени бабички, щото ти си от червените дядовци!!! Такива като теб трябва да ги бесят за назидание на всички, на площада, на крана и да висят със седмици, докато враните не ги изкълват!!! И пак ще ви е малко!!!
  21. @stanilm Щом изискването ти е 1280х1024 и минимални настройки като минимум търси GTX 650 2GB GDDR5, GT 740 GDDR5 с 2GB памет или HD 7750 2GB GDDR5, R7 250E 2GB GDDR5, R7 350. Проблема е че няма да намериш нито една от изброените карти на нормална цена на втора ръка пазара. До известна степен важи и за карти, който са един-два класа нагоре - GTX 650Ti, HD7770, HD 7790. Дори и да намериш 2GB модел едва ли ще е на рентабилна цена и най-вероятно няма да си заслужава на фона на значително по-производителна среден клас видео карта от тогавашната ера - GTX 660, HD 7850 (R7 265, R7 370), GTX 660Ti, GTX 760, HD 7870 (R9 270, R9 270X, R9 370X). Ако е по-нисък клас карта, за да е с 2GB памет трябва да е нещо произведено в достатъчно големи количества -> няма да е рядко на втора ръка пазара. Със 1GB карта няма да мине номера дори и на тази антична резолюция. Мисля че най-лесно ще намериш GTX 750Ti и може би R7 260X от страна на AMD. В предвид монитора и конфигурацията именно GTX 750Ti (и може би 260X (HD 7790) ) са най-удачното решение като дори ще ти вършат работа и ако влезеш във съвремието и смениш монитора. Ако се окаже че имаш някакво CRT съкровище, което струва една торба пари със сигурност ще изглеждам като глупак :D. GTX 1050 2/3GB модел и 1050Ti са безсмислени покупки, независимо нови или втора ръка -> заради високите цени. Доста по-добро решение е RX 470/570 но те изобщо не са за твоя монитор. 40-60 лева за процесор със четири физически ядра за твоя сокет около 90-110 лева за 750Ti 80-100 лева за чисто ново захранване или по-малко ако попаднеш на добра оферта втора ръка 20-30 лева за още един 4GB модул, който да замести текущия 2GB. В момента, дори и да не губиш производителност заради interleaving-а системната ти памет, както и видеопаметта не е достатъчна -> от там и насичането Ще е добре да добавиш и едно SSD, ако вече нямаш. п.с: Сега видях какъв е монитора. Определено не струва цяло състояне. п.с №2: В никакъв случай не купувай стари Fermi карти (4-та и 5-та серия) или TerraScale 2/3 (HD 5***/HD6***), дори и да са със двоен обем видео памет, например GTX 570 с 2.56GB, GTX 560 2GB, GTX 580 3GB. И защо да дава 75-100% от бюджета си за нископроизводителни и надценени карти ? Които на всичкото отгоре ще изискват и допълнителен преходник. Това не е GTX 960, a GTS 450.
  22. ДиоиД

Избори 2019г.

Законите се пишат за "кокошки", а не за лъв и от горе ... Закона вече е като Канона ... т.е. превърнал се е в религия ... Но, все пак остава и пространство за тези които са "ведоми" по въпроса, но не са видими по закон ... п.п. Ако те интересува ... то ... би следвало да можеш да се информираш ... ако ли не си информиран, то от кой чакаш?!
  23. lsmurf

Избори 2019г.

Червени бабички не означава наистина старици , а хора с манталитет като твоят примерно . Та не знам кой става смешен защото манталитет не се променя дори и за тридесет години особено на хора като теб . Те червените бабички отгледаха ново поколение от техния вид и макар да са и на 30 - 40 години те също с право могат да носят тази титла.
  24. Djuni Baliev

Проблем с Google Play

Здравейте изгуби ми се Google Play от телефона и още някои други програми спряха да ми работят. Може ли някои да ми каже как да си върна Google Play
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване