Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. да, сега видях в чата това
  3. да не си бебе да те дундуркат. по дупките щял да си бърка от скука..бошкееййй хвани се измий прозорците, не ги ближи. направи си вечеря. пусни готина музика, да се разтанцува цялата къща,за награда качи си задните лапи на масата и чакай залеза.
  4. Да ми посочиш къде написах Windows ? IBM-DOS се появи някъде 87-88г, едва. След това го краднаха Microsoft, та стана MS-DOS А на Правец се зареждаше директно Basic интерпретатор, така че каталози не се е отнасяло за файлове и директории със сигурност.
  5. Но без тях щеше да ти е скучно. Хитрейшо откак БМВ маниака спря да пише ли се отлъчи от лоното на грешния път? Много ми е интересно колко и как се е променил живота му, откак напусна този свят. Все пак той настояваше, че живее във форума.
  6. Така Свободно Почешете конете Кафето е купено, сомчето е взето, телефона също Освен това взех два килограма чесън да направя за кисел в буркани, зелен лук, зелена салатка и една касетка ягоди В търново ги убила градушката Ко става с това време не знам
  7. Pig

Диема Спорт онлайн?

Работи при мен. Сега и при мен не работи За мен тоя сайт не става за нищо
  8. Настане вечер - месец изгрее, бисери обсипят форума небесен...
  9. Meri Meri

Топлината на една усмивка!

Абсолютно си прав, да му се незнае! Кой не помни записва! Само да не забравя къде съм го записала пък! Усмихнат поздрав за всички!
  10. има някакво разминаване и аз не знам какво Пиг, работи ли при теб постнатия линк, защото при мен неще но като копирам от от линка на Емил644466, работи нормално
  11. аm-аm

След темата кръчма, в която пияниците си раздаваха виртуално алкохол, сега е на път да се реализира и наградата усмивка по радиото.
  12. аm-аm

Замунда или Зелка?

Въпросът е безсмислен. И двете предлагат по-беден продукт, отколкото Гугъл търсене или търсачка в торент тракери като https://torrentz2.eu/ Единственото удобство на посочените български тракери е, че е сложен директно линк към субтитри на български език за мързеливците, които и това не могат да открият.
  13. ходих в магазина да проуча как стои въпроса и резултата не ми хареса. Според консултантите трябва да има поне 5 пиксела с дефект и да са близко един до друг... нещо такова Стоката е купена от магазин, т.е. изпробвана е пред мен и опция за връщане няма. Избягвам да купувам от магазин, винаги онлайн пазарувам, но този монитор ми хвана окото и извадих кофти късмет. Принципно не е болка за умиране, защото изглежда това са дефектни субпиксели - погледнато под лупа изглежда като чертичка, част от пиксел която свети в определен цвят. Гадното е, че погледа ми все там се спира и е супер изнервящо.
  14. Всеизвестна си, че не ползваш собствения си мозък. Затова се налага да те поправят често.
  15. franchesko

Еми записвай си Аз имам специялен тефтер за такива важни ангажименти
  16. Pig

Диема Спорт онлайн?

За тоя линк ли става на въпрос http://www.seirsanduk.com/?key=79cf69e669af61d8b0c4fba1f42af7bb&id=diema-sport
  17. той напоследък пуска доста фолшиви неща и няма да го чета ще гласуваме ли за джамбазки
  18. Ми иди си издой бивола де, мен ме мързи. Има снимани документи там.
  19. Порядъчен живот? В тая илюзорна мъгла дет се стеле навред? Как? А вие къде се виждате в тая сложна цивилизация? Направлявани ли са вашите мнениния от техническите средства? Не се заяждам, любопитно ми е, как се предпазвате от колективното манипулиране. Как правите изборите си и изграждате отговорен стойностен живот?
  20. доказателства - или си дал свобода на фантазиите си не лъже той а друг - отпада частично
  21. Еврокомисарят по правосъдието опроверга Борисов, че мониторингът скоро ще падне Не го ли е срам да лъже, след като знае, че вече всяка негова лъжа се опровергава?
  22. Здравейте, Имам счетоводна къща с куп стари щайги в нея, но всичките работят. Искам да обновя 3-4 от машините и срещам затруднения при сравнение на дънните им платки. Защото RAM, вид и големина на диска са еднотипни величини, но не ми е по силите да сравня дъната. Има ли някакво подходящо място за сравнение където примерно като напиша имената на две дъна да дава отговор - е това е по-доброто :) Иначе направих собствен тест - при практически сходен софтуер засичам за колко време отваря един много голям екселски файл. Е това е класацията (като последните три мисля да пенсионирам) :) : 1 Intel Core i7-3770 CPU 3.40 GHz 2 Intel Pentium CPU G645 2.90 Ghz 3 Intel Celeron CPU G1610 2.60 Ghz 4 AMD A6-5400K APU with Radeon HD Graphics 3.6 Ghz 5 Pentium Dual Core CPU E5200 2.5Ghz 6 Intel Core 2 Duo Cpu E6850 3.00 Ghz 7 Intel Core 2 Quad CPU Q9550 2.83 Ghz 8 Intel Celeron CPU E320 2.40 Ghz 9 AMD Atlon 64x2 Dual Core 4000+ 2.50Ghz 10 AMD Atlon LE-1620 2.63 Ghz 11 Intel Celeron CPU 430 1.8Ghz
  23. Цацаров са го засекли, че си е купил вила за жълти копейки в достатъчно известна курортна местност.
  24. Ние, си хапваме, от нашите ягодки Ужас, ядем си ги немити, както са с пръсчицата Леле-мале. какви сме нехигиенични Имаме и диви-опитмени. И те почнаха да червенеят. А какви са вкуснииииииии.... Имаме си и тиквичка Още е мъниче, ама ще порасне голямаааааааа..... Цариградското грозде и касиса, са още зеленки, ама и тяхния ред ще дойде Кивито, може би утре, най-накрая ще цъфне На финалната права е Имам и още много вкуснотийки, но някои още не съм засадила, а други пък, са още много малки Но и тях ще покажа. Някой си път. Евентуално
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване