Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Това целия пост ли е? Или има още, дето не се вижда?😤
  3. Няма бе, мъжете са ПРОСТО устроени, те не четат кво ги питаш, а пишат квото им дойде на акъла. Ти пък чак сега ли го разбра!? Аз нямам хубави следи , за мен мъжете са полу-идиоти или пълни такива. И защо ми викаш съсел, ако смея да попитам. Че и Властелин на идиотите чак. Ама хъ!😬
  4. bojoviki

Алкохол и калории

Ами исках да е по-просто.Иначе алкохола е лишен от хранителни вещества,но е калоричен.Но неговите калории не дават нищо на организма.Ами объркващо е.Калоричен е,но и не е.А иначе се дебелее. За 100гр алкохол: червено вино – 70 калории бяло вино – 65 калории уиски – 250 калории водка – 235 калории бира 50 калории
  5. gibson58

Проблем с инсталиране на уиндоус 10

Извадих ш*баното ДВД и всичко заспа.Не знам дали за момента нещо е захапало,но засега нямам никакви проблеми.Инсталирах десетката,активирах ,ъпдейтнах ии сложих драйвърите.Имам още 2 въпроса. 1.При това положение сега настройката в биоса какво да избера ? В момента е на Lagacy ROM ,имам и опция EFI compatible ROM? 2.От опита ми да инсталирам уиндоус 7 остана при зареждането да ме пита коя ОС да стартирам.как да махна 7 (която не е инсталирана) и да не се показва този екран за избор на 7 и 10 ?
  6. Сега ми стана малко гузно, защото сигурно очакваш някоя грандиозна интрига, а то всъщност е по-безобидно Напразно ти вдигнах надеждите
  7. Raze

Алкохол и калории

Ти сериозен ли си? Как я съчини тази глупост?!?
  8. bojoviki

Алкохол и калории

Ами не е точно така.При навлизането на алкохола в организма,той се разделя на мазнини и ацетат.Точно той е празната енергия,за която говориш.А точно там е проблема.Организма ни почва да използва точно тази енергия и спира всяка друга.От там мазнините отиват точно където сме склонни за пълнеене.
  9. Може да помогне, щото понякога и на крясъци ме избива
  10. Както казах, "отива човека да се поклони на мощите на светията създал българската писменност, където е гроба, и това било "чуждопоклонничество" и ... " По време на официалното си посещение във Ватикана той ще се поклони на светите за българите места в Рим по повод Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост - 24 май. " " Росен Плевнелиев ще се поклони на гроба на Св. Кирил в базиликата “Сан Клементе” в Рим. " И тоя ме пита какво общо има с 24 май. Та... и аз не те разбирам . Осра се за пореден път и ся си тролиш .
  11. а за това ли питаш ами баща ми предполагам дето се самоуби пред очите ми .
  12. На ремък е, но това не е минус, защото се заменя евтино. В днешно време не правят дебелите двойни вериги, защото гонят еко стандарти, цели се максимално намаляване на механическото съпротивление, както и масата. Старите дебели двойни вериги държаха едва ли не, колкото самия двигател, но след това минаха на облекчени, които държат към 100-150 000 пробег, и най-модерните са пластинните вериги, те са още по-проблемни и с нисък ресурс. Та мисълта ми е, че наличието на верига не винаги е плюс. Вижте за дадения мотор производителя през какъв пробег препоръчва подмяна, защото подмяната на верига е по-скъпа и варианта с ремък може да се окаже по-практичен и изгоден.
  13. Днес
  14. Това го разбирам, но не мога да разбера, защо смяташ, че е по-престижно президента да е във Ватикана на 24-май?
  15. Lumberman

Избори 2019г.

Понеже вие оправихте държавата?! Оядохте се! Толкова нагли престъпници и мутри във властта като шайката на Борисов аз не помня! Тия нещастници само раздуват администрацията, увеличават репресивния апарат заедно с приемането на престъпни закони. Народът трябва да е луд да ги избира отново! И понеже аз не мисля, че е луд и толкова прост, то изборните машинации обясняват нещата. Или не смятате, че Цветанов и Борисов, които лъжат пред камерите и микрофоните от сутрин до вечер, ще се посвенят да излъжат, за да запазят властта си? Ще се почудят дали да измамят и да опорочат изборите? Та това е основната им битка. Но "магарицата на Бойко" падна с гръм и трясък! Нека не го забравяме.
  16. Ecotec 1.6 16V със верига ли е ?
  17. Това от двата линка / в различни години/ които ти дадох по горе. Нищо общо с 24-ти май нали ?
  18. Не - от незнание е - първо го изльоскаха в македонския форум, защото не знаеха, че е рилей към сума ти и оператори... По същия начин в шодана от години се въргаля рилей към мултимедията. Има рилей , който разнасят в момента на GCN - с буквички и не знаят (добре че е филтър за чужбина иначе до сега да е загаснал отдавна), че той всъщност е врата към основния им сървър и отваря мултикаст адресите им. Има рилеи към нетуъркс, оптиспринт, варнанет, новаком, емнет, киви и къде ли не още - всички работят от години.. Така, че е от незнание ... Който знае, не разнася по форумите! Не обновяване , а обяваване - имам предвид, че винаги ще се намери някой педал да качи листа , която работи от години... Но в ИПТВ средите - нищо не се губи, само се видоизменя - доказателства много - всички сървъри, които бяха преди години - работят отново , но вече с леки модификации...
  19. miro20

Избори 2019г.

мдааа.. докато има хора които още вЕрват на БСПарското мероприятие-фейк , че аферата Костинброд е фалшификация на ГЕРБ... няма да има оправия . https://www.faktor.bg/bg/articles/petak-13/-aferata-v-kostinbrod-aktivno-meropriyatie-na-bsp-i-podvlasnite-y-prokurori-20611
  20. Хич не съм подстрекателка обаче ... Ама за Тортилата го правя, като влезе следващия път тук да види едни пили хапчетата си потребители, които чакат с торта и медовина да го черпят .... Лекинка .. на всички...плувката ме дърпа към възглавницата с пясък (както я описва безценното) и дано чичкото военен от следобедния сън са го мобилизирали някъде На Даркото му предайте да ми пази зелените плавници ❤️
  21. Lumberman

Избори 2019г.

О, не спиш ли? Споменал съм те понеже те касае и тебе. Да не би да пропуснеш Жалка история и подигравка с народа. Но тия лъжци ще си разиграват конят както искат... а дано този път не им се получи и скандалът да надмине костинбродската афера! Но целият държавен апарат работи, за да поддържа тия лъжи на "демокрацията". Ако хората изберат някой като Мадуро, онези ще му спретнат преврат понеже не бил "демократично избран" и бил "диктатор".
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване