Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. хъ, повтаряш думите на много хора през вековете и винаги е излизало нещо ново баси, кът некой трубадур си
  3. Нали се сещаш, че помня много...яд ме е за това ама няма начин. Добър ден!
  4. Не знам, хубави празнични дни идват Няма място за отрицателни емоции
  5. Те си имат техните велики. И един ден ще говорят по този начин за тях. Всичко ново е добре забравено старо... Клишета, ама те клишетата не се пръкват от само себе си. A някога и ние бяхме "сбъркано поколение", и ходехме с дълги коси, обеци и ластични дънки... въпреки забраните.
  6. Еми едно от тях е KineMaster, което го няма за Windows. Има алтернативи, но в случая трябва да скачам между афтър ефект и премиер, при положение, че KineMaster-а има опциите които ползвам и работи по-леко и бързо макар и през емулатора, спрямо тежките програми на Адоб. Общо взето са все такива приложенията, за видео обработка/монтаж, които са с бързи и ефективни опции.
  7. Просто тъй наречената система демокрация или скрита монархия, предразполога за кражби. И в такава система се краде по-лесно, по-бързо и не е подсъдимо. Кражби по 100 лв или дребни кражби никой не си мръдва пръстта да разследва, да търси кой е откраднал. Масово се краде ел. ток, вода, череши, компоти, пенсии, луканки, кебабчета, техника. Защото нямат себестойност и лесно се взима от другите, които плащат, за нанесени щети.
  8. Вчера успях да разгледам наживо Motorola G7+. Основното, което исках е да видя дали има конфликт между камерата и приложението за гласов запис. Обаче не видях да има фабрично инсталирано такова, а продавачите бяха доста заети в момента. Знам, че телефонът е още доста нов, но ако някой тук вече го има - ще се радвам да сподели информация по този въпрос. В ревютата не обръщат внимание на такива подробности...
  9. Ми не е имало друго за крадене, примерно. А виж след това, в условията на мракобесен комунизъм, колко много неща за крадене се появиха. 30 години крадене и още има...
  10. А.Х.Т.sekirata cekupama

ПОД ДЪЖДА

Целуни ме под дъжда , нека болката да спра , нека всичко да простя . Позволи ми да сгреша . Обич мога да ти дам и прогизнал сам и ням , този дъжд ме днес пропива . Позволи ми да направя теб щастлива ! 26 април 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  11. Е не, не го казвай това. Не мисля, че някой може да си позволи да каже, че е чул и видял всичко или изпял, написал, съчинил, споделил... винаги има нещо ново, което не си видял и чул, което да те обогати, натъжи, разсмее или отегчи. Музиката въздейства - поне на мен. Аз обожавам да ходя на концерти на изпълнителите, които харесвам. За жалост, изпуснах Ленърд Коен, на който се бях зарекла да отида.. Музиката ни дава толкова много... Но ти си прав, ще си ги слушаме. Жалко, че новите сбъркани поколения няма да знаят кои са великите, които изгубихме...
  12. Ами ако дядовците им са крали кашкавал преди девети септември ?
  13. А.Х.Т.sekirata cekupama

ИЗЛОЖЕНИЕ

Съновидение, в мойто стихотворение, в мойто положение, няма да е развлечение нито приключение. Ще е прегрешение, чисто извращение. Поезията ще ми прости. Пиша истини , а не лъжи за "красивия "живот и за българина сноб! Направих изложение на скромното си мнение. 26 април 2019 .,Плевен Анита Христова Трифонова
  14. Нещо поне малко по-съвременно или най-добре ново. С конфигурацията от подписа ползвам android емулатор без проблеми - този, който върви към android studio и работи през qemu. Занимавам се с разработване на приложения за android и го ползвам постоянно, както и няколко реални устройства. Какво правиш с този емулатор, какви са тези приложения, дето ги няма за windows? Защо не ползваш направо реално устройство?
  15. Пореден екшън, лош пейзаж, в студено утро - плаж! Бели мечки се продават, разни секции, урни стягат, изчезват хилядарки бюлетини, купуват гласове и зрими фатки разни се прилагат, в надпревара тичат, бягат бизнесмени, политици мазни, сегашни, бъдещи крадци омразни. Тениски се подаряват, пари фалшиви се подават! Хартията хич не се жали, по стълбове ,по тротоари разхвърляни и разлепени, надраскани и отлепени на хора жадни да пари, за власт - безкруполни! Медиите са под контрол, вестниците също, в хор едно и също те повтарят- "Гласувайте за мен" и славят себе си просейки глас. Боже мой, каква напаст! Откъде толкоз пари за реклама и подаръци? А безработицата зрее, нацията ни старее! Сами избират се и се налагат, а младите навън бягат ли, бягат! Държавата ли е виновна или народът ни страхлив,угодна на кои е таз държава, за кои е власт,пари и слава? 26 април 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  16. Ами... ще си ги слушаме, колкото си искаме. И то напълно безплатно. Поне в това отношение, към днешна дата сме тооолкова разглезени, че повече няма накъде. Не е като някога- чуеш от Джилда Харолд по Свободна Европа, че новия албум на Джудас вече е излязъл в щатите и пощръкляваш! Изравяш града, не спиш докато не намериш начин да се сдобиеш с това безценно имане. Иначе, по мое мнение, в музиката отдавна всичко е казано. Да, тъжно е че вече никога няма да има Елвис, но пък като се замисля... на мен един Елвис ми стига.
  17. 10-ката я закупих, тоест лицензен ключ, като платих с дебитната си карта. А самия Windows 10 Pro x64 ми беше пратен линк на мейла за изтегляне (от къдео ме препрати в сайта на Майкрософт и я изтеглих). За това я ползвам, а и се държи много по-добре от 7-цата. Единствения проблем беше с андроид емулаторите, но както казах MEmu работи за сега. Драйверите са инсталирани от дисковете към компютъра. Не се е налагало да им задавам съвместимост с Windows 7 за да се инсталират. Има няколко приложения за андроид, които ги няма за Windows и за това се налага ползване на емулатора. Иначе изобщо няма и да ми трябва. Както и да е, ако все пак някой реши да подскаже към какъв хардуер е добре да се насоча, ще съм му много благодарен.
  18. Щастлива съм, защото днес откраднах три късчета небе. За теб едното, мили сине, дано нежност те обгърне и любовта ти да се върне! За тебе, дъще, другото, поне дано ме разбереш и не всичко на инат да правиш, чувства майчини да газиш! За мене третото,то дава ми надежда да живея дни,глава не свежда ранено тяло и душа. Безпощадна е реалността! 26 април 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  19. Защо по дяволите си пишеш сам в тази тема и то неща, които съвсем не са по самата тема?
  20. А.Х.Т.sekirata cekupama

ОБИЧАЙ

Светлина прегръща мрака, душата моя мигът чака, да полети, да те открие, със жар, с желание да пие от теб любов и топлина. Бъди моя звезда! Със звезден прах ме поръси, със лунна сянка украси лицата, нашите души. Във бъдещето погледни, обичай ме и мой бъди! 26 април 2019 .,Плевен Анита Христова Трифонова
  21. Вярвах и вярвам в тебе,човек - поезия авторово А.Х.Т.sekirata cekupama
  22. Той ако не е активен в BIOS и под Windows 7 няма да работи емулатора, а там работи. Казах ти ползвай си windows 7 за емулатора, както ти казаха и по-горе, направи си dual boot. Защо толкова се напъваш да ползваш windows 10? Драйвери за чипсет инсталирал ли си от сайта на производителя на дъното, дори и да не дава за windows 10? За windows 7 какви драйвери инсталира, пробва ли ги под windows 10 дали работят?
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване