Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Арч трудно, но негови производни като Manjaro, Namib, Archman може. Арч също може, но няма графична среда.
  3. Днес
  4. Искате да кажете , че Кобрата , състезател от неговия спорт и класа , не може да си контролира агресията ? Това да не ви е лигльото на мама ? От друга страна , хората бият боксовата круша да им спадне агресията ! Кобрата излиза от тежък мач - каква агресия , каква спонтанност ? В света на парите случайности в сценария няма ! В шоу-бизнеса приходи-разходи - всичко се пресмята ! ...... Това даже и Андреа много добре го знае......!
  5. Той стои с гръб към нас, не сме ние зад гърба му Динята от друго омръзва Не от ядене
  6. Да да в Казанлък, но наистина не съм направил нищо.Странна работа 🙄
  7. Вчера
  8. А, някой хора са слънчасали, то последните дни Слънцето пече силно. И е тъпо да обиждаш Хитрейшио, още повече зад гърба му. За останалите: Най-убивания актьор в киното. Тоз няма равен на себе си. 😏
  9. rado84

Снимки на Вашия Linux - част 2

Не е 800, 600 е.
  10. кръвожадност вожд, жътва, ръжда, народ, сондаж рехабилитация
  11. Мен като ме викаха беше за формален разпит, да проверят цялото предприятие, кой от всички е бил свидетел на ПТП произшествие. Тоест - следователи просто търсят свидетелите. Съветвам те да не лъжеш, че може да станеш съучастник, не злоупотребявай.
  12. Първото и третото твърдения изобщо не са верни ! Първото , най-малкото защото в спортната табла заровете не се "щипят" , а се назначават от съдията (случайно.....до някъде , а после и избрани пак от него) за да се получи потенциал за високо ниво на игра . Не да се губи времето с "прости" случили се игри ..... Третото , защото емоциите пречат на второто ....! Изискванията на играта са за "желязно" себевладеене..... Необходим е ясен критерий - точна Мяра . Което значи , ясни и разбрани определени граници ........което в психологията като понятие е твърде разтегливо , не е адекватно даже..... Имал съм възможността да търся Мяра за Степен на агресивност . Освен "пасивно - нормално - агресивно" , до нищо повече не можах да стигна (друг някой може би , но за такъв не съм чувал). При това с уговорката , че не е твърде ясно що е то пасивно , нормално и агресивно ...... В крайна сметка се оказа , че съществуват и множество други фактори влияещи на оценката.....така си и остана - по интуиция , интуиция на която не може да се разчита с увереност..... Примерно да стоиш пасивно , подтискайки бурни емоции се оказва изключително агресивно.......по отношение на себе си , разрушително даже !....
  13. petie1

Не Арч е без графична среда,образа е към 800 мб
  14. То и ние дълго не вярвахме, че си толкова утепан, ама ей на, всичко се потвърди. Даже и утвърди неколкократно. Ко прайш, бе, Хитрейшио, расте ли пацата?
  15. Колев60

Имам въпрос. Колко е обема на ISO файла за Arch Linux и мога ли да го направя като жива флашка за подробно разглеждане? Благодаря!
  16. Цъ цъ цъ, тия не са виждали хлебарки и гъски. То верно, че по Татово време е имало информационно затъмнение и един тв канал, ама не вярвах да е чак толкова утепано положението. Ама то е било. Колко още други неща не сте видяли и чули , само можете да гадаете.
  17. No no, im not Mexican , I am Portuguese and live in Germany....... I surch only for music channels and have found very nice channels on this forum , i have not interesse on other channels.... have this page on my favorit list, users like Jodelmor make a great job .......
  18. Принципно Спилбърг е оглеждал храм Надежда (квартал Надежда в София) за снимките на Индиана Джоунс и храма на обречените. Икономията на бюджета е щяла да бъде чудовищна, защото хлебарките в Надежда са можели да участват във филма без грим и специални ефекти
  19. petie1

Ей нагласи го тоя Арч бре
  20. А да, джендерите в съседната тема с техните прайдове, в които си рекламират диагнозите ги защитаваш, а майките да ядат морков. Ясно е герп и шорош за какво ти плащат, ама това е огромно безочие. ПС, Социалистите печелят засега на евровота в Холандия. Това е възможно да стане и у нас и да се постави началото на края на гроп.
  21. Само да попитам. Това за мен става ли, че съм със 1607 и ако да, дали е портативка? Благодаря!
  22. Lumberman

Избори 2019г.

http://glasove.com/categories/novini/news/gerb-kupuvat-glasove-v-obshtina-kazanlyk-policiyata-e-sezirana Демокрация ти да видиш! Ама пък, който наистина се продава на тия, напълно си заслужава да го грабят после. Лошото е, че и останалите страдат. Чакам да се сезира прокуратурата и да ЗАКРИЕ/РАЗПУСНЕ партия ГЕРБ. На Миро само БСП му е в главата и в устата. Сънува цоциалисти. Правим им реклама постоянно. Путинист и бесепар! Прикрит рашист и джихадист, знаем си го ние! Аз викам Борисов да пада под кота нула и всички да помагат да не се вдигне по-нагоре, така по нашенски... Само че нали го знаете вица за Борисов и Цветанов? Цветанов към Борисов в изборната нощ: Шефе, имам една добра и една лоша новина. Борисов: Давай първо добрата. Цв.: Ами печелим изборите. Б.: А лошата? Цв.: Лошата е, че никой не е гласувал за нас...
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване