Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Raze

Проблем с Google Play

Направи връщане на фабрични настройки с изтриване на всичко на първо време. Съответно си прехвърли важната информация на SD картата или на компютър преди това.
  3. lsmurf

Избори 2019г.

Човек , лекувай се - сериозно съм загрижен за теб.
  4. skalata_73

Избори 2019г.

Докат има уфсе, ша има и пастири баце. Ай един по-здраф за гласоподавателите и много здраве на всички.
  5. ДиоиД

Избори 2019г.

Подготвил съм му 200 ..
  6. А пък твойто са казармени вицове. Завиждат щот са схванати и не могат да врътнат 26 врътки от някой скъсан шнур. В просташка дискусия не ща да участвам. Дори когато ме клеветят, но с обяснение и с формули, както виждаш съвсем подробно отговорих на провокацията. Нека просто генералите си гледат армията, техниците си гледат тяхната работа, щото става грозно когато българина иска да седне на всеки стол. Аз в казармата не съм козирувал, та най-малко тук ще викам "Ура". Не мога да се срамувам от грешките си, нека администратора удължи повече времето за редакция и ще ги поправя. Кои са тия хора учили и практикували с години, аз в този форум никакъв практически опит не съм видял някой да е споделил? А тия хора мен уважават ли ме,та аз да ги уважавам? Затова че ми бяха заключени всички теми, осъдени като фалшификат и конспирация от един анонимен съдия, който най-вероятно никой не го е виждал, никъде не е показал какво знае и си мисли че някой го е избрал за Гуру. Да, ама модератор и пастир-съдник-тиранин са различни неща. Нали се сещаш че ми е под достойнството с такъв човек изобщо да говоря. Фактът че си мълчи и чака колегите му да го оправдават, говори че е крив. А екипът вместо да изтрие грубите му думи, почна да го оправдава и мен да поучава аз как трябва да се държа с него. Ами никак не искам да се държа с този човек, нито съм го цитирал, нито съм се допитвал до него за нещо, той сам се натрапи в темата ми и за капак точно в празника на буквите. За мързеливият човек нищо няма смисъл. За мен има доста смисъл в това една 8 омова тонколона вместо да стои и да събира прах да си я слушам на автомобилния ресийвър. И нестандартни високоговорители, които вече никъде не се намират, да не хвърлям старият си ресийвър и да слушам неговото си качество, както съм свикнал, а не качеството на външен усилвател, от незнайна марка и мотаещи се каблеяци в краката ми.Ако примерите ми нямаха практическо приложение, тогава защо ще ги пиша, ако с нищо не подбуждат интерес, а и вие защо ги четете? Идете и лекувайте болните, от вкъщи от диванчето. Аз се опитах да успокоя претесненото момче, после ми казахте да не се бъркам там дето не разбирам.
  7. Чакам преводача, само да не се е наковал някъде
  8. Djuni Baliev

Проблем с Google Play

Samsung A3 2017 модел SM-A320FL Версия на адроида 8.0.0 Ами просто ей така сутринка ми изчезна иконата на Google магазина и като влезнах в Youtube ми изписа че моето устройство не потдържа Google Play
  9. skalata_73

Избори 2019г.

Ти са не обяснявай, ами кажи ко напрай с онес 90 кила картофи? Кога ша ги белиш толку много ве?
  10. ДиоиД

Избори 2019г.

Това го говори на Хамериканците ... Много си малък, за да разбираш какво е добро и какво лошо, но имаш желание ... Дрънди ... пастиря ба ..
  11. haidukpikaso

Днес направи ли добро ?

Абитуриенти от Добрич в помощ на болно дете
  12. И как го реши това? NTFS системата е много по-сигурна и защитена от старите FAT/FAT32. А дали ще има кеширане на записа или не, пак при изваждане докато системата пише върху USB може да я повреди. Това, че системата показва, че уж записа е приключил, не е гаранция, че това наистина е така.
  13. Не! Подписа е твоята уникалност! п.п. Не прочетох другите мнения. Успех!
  14. дръндю

Избори 2019г.

уфтсе, а бат Боко е уфчара
  15. Freem@n

Проблем с Google Play

Сигурен ли си че Google Play не е в някоя папка, "Google" например ? Кой е модела ? Кои други приложения не действат и каква е причината - да кажем софтуерен ъпдейт или друго... ?
  16. що съйдосфъш ся това е торент от зелка барабар с описанието поредица от телевизията на твоя ,,преятел"-сидеров
  17. andreygg

Избори 2019г.

Честито на победителите!
  18. Джугашвили

Избори 2019г.

За съжаление в реалния живот не е като в приказките и не винаги доброто побеждава злото!!! Специално в нашата държава, доброто никога не е побеждавало!!!
  19. skalata_73

Избори 2019г.

Бравас бат Боко. Сега освен дупките по пътищата запълни и гласоподавателските дупки. Хак да им е. Обичат та тес ора и туй то.
  20. ДиоиД

Избори 2019г.

Проблема не е в цвета. Проблема е човека, но .... вече не се решават така проблема другарю!!! Бяха времена, но сега е ново време в което, няма значение след колко дни ил години, но за вярвам - Ще бъде това което Ще да е! Амин
  21. Само флашките форматирани на ntfs са силно чувствителни към изваждане "без предупреждение", тези на Fat32 почти не се влияят. Ако някоя флашка има "запазена буква при включване към компа, е възможно нейния порт да се настрои записът да е моментален, а не кеширан и после изпълнен, с което се избягва опасността от неконтролирано изваждане. В новото обновяване на W10 това вече ще е решено.
  22. Ти следил ли си на какви цени са 1050/1050Ti на втора ръка пазара ? Няма как да са на реалните си цени на втора ръка пазара, щом и до ден днешен нови се продават на безумни цени. Само R7 260X и HD 7790 (и някои aftermarket 750Ti) изискват допълнително захранване, но може да се ползват и със молекс адаптер, ако захранването му не е боклук.
  23. Raze

Проблем с Google Play

Ако кажеш как се случи това, марка и модел на телефона както и с каква версия на андроид си, всичко останало е хвърляне на боб.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване