Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Блондито обърна резбата и остави телевизията започна нова кариера вече се занимава с политика😄
  3. И сега чакаме специален доклад ли? Просто питам ...
  4. Точно това искат , чакаме и блондито да се намеси в скенера .
  5. И ко стана сега чакаме педито да вземе отношение☺️
  6. Всъщност има хора, които прекарват целия си живот, без да знаят достатъчно за каквото и да било. Поне се опитай да разбереш за какво точно става въпрос и тогава коментирай, всичко което съм писал е подплатено с доказателства. Страхът дори да опиташ “Пропускаш 100% от ударите, които не правиш.“ Уейн Грецки го е казал много добре. Можеш да вървиш напред, само ако правиш стъпки. Да преодолееш страха си от провал е първата стъпка към успеха. Още днес се изправи срещу страховете си. И направи дори и съвсем малка крачка към това, което искаш да правиш. Спомняш ли си мечтата, което се страхуваше да преследваш? Все още не е прекалено късно да й дадеш шанс. Никога не пропускай възможността да опиташ. “Не е важно колко пъти си сгрешил или колко бавно напредваш; ти си много пред онези, които изобщо не пробват.“ Ако не вярваш в това, което правиш, по някое време ще се откажеш. Ако нямаш причина да вярваш, че е възможно да постигнеш мечтите и целите си, всички усилия, които полагаш ще отидат на вятъра. Подсъзнанието ни играе много важна роля за това колко усилия ще вложим в работата си. Ако не виждаш успешен изход, няма да се стараеш много. Напредъкът ти зависи от решението ти да опитваш, да преодоляваш неудачите и да се издигаш над тях. Винаги ще има причина нещо да не може да се направи. Хората постоянно обясняват защо не са могли, не е трябвало, не са направили или защо не биха направили нещо. Когато се извиняваш, единственото, което казваш е, че нямаш никакъв контрол. Но познай – ти си единственият човек, който има пълен контрол над действията и решенията си в света. Извиненията ограбват собствената ти сила. Хората търсят извинения заради страха от неизвестното. Други просто се страхуват да се променят, трети пък от отхвърляне или неудобство. Страхът те заключва в зоната на комфорта и сигурността. А в зоната на сигурността не се случва нищо магическо или забележително. Можеш да спреш да търсиш извинения, ако се научиш да елиминираш всяка следа от страх в живота си. Следващия път, когато има спънка, не си намирай извинение. Погледни на нея като на предизвикателство, научи нещо от нея и продължи напред. Извиненията те разсейват и намаляват увереността ти. Ти не искаш това Нали
  7. Ами май вече е така.Преди години нямахме ЛК на 14г.Значи корекция-до 14г малолетен,14г-18г непълнолетен,след 18г пълнолетен
  8. Те разправят и 1че земята е плоска За него съм склонен да направим изключение и да изневерим на традициите
  9. На мене ми харесва Боги 😊😁
  10. Най безсмислената тема 🙄
  11. Създай си хобита ,така ще си спокойна ,говори с майка си на различни теми ,аз не вярвам ако отидеш при нея и я питаш нещо и тя да те игнорира ,все пак ти е майка
  12. Цъ ... зъ некой и тъм е ладно .... примерно - зъ геймърите ...
  13. Сигъ е време зъ ъгнешку бе .... то се слъгъ на шиша и се върти, ъ не пикимонта ....
  14. Те за двигателя се стискат да налеят маслото, което трябва, пък да не говорим за обслужване на трансмисията. . . .
  15. Дали ще излиза с момче на 15, 16, 17, 18, 19 или въпросния 20 е различно, но не само от гледна точка на годините. Всичко е до конкретни хора и ситуация.
  16. Айде спрете се де, какво искате сега - да го съборите ли?
  17. simple_girl

Любовен проблем...

Човек те търси толкова колкото те иска ,според мене ако той държи наистина на тебе и те обича ще те търси и ще се моли за вниманието ти ,няма нужда ти да ходиш и да му се молиш няма смисъл
  18. Аз съм се нахойкал .... де в България, де извън нея .... сега и до връх Чумерна ходя с колата ... За обществените поръчки: Знам как кой прави заданията и знам как кой прави договорите и как кой печели такава оферта и как кой печели от такава оферта ... Като във вица: От една страна Манго, а от другата страна Директора .... Ще се оправи .... не му мисли .... ако не се оправи, ще я оправят ... Тук малко сме като онези лордове: Обществото трябва да се управлява - казал единия, а другия - не, обществото може само да се управлява ,и така същите тези Лордове си играят на консерви и свобода .... докато "мишките" бъхтят за хойкане по модерни дестинации ... И като каза екскурзии .... представих си Скалата как го качват в коша и оглежда от високо Кападокия ... Я .... не съм я меркал тази сливенска халка там .... ба .... нещо съм пропуснал ....
  19. KDE Applications 19.04: https://kde.org/announcements/announce-applications-19.04.0.php И малко свободен превод на част от Плазмата: https://i.imgur.com/6gdUqEk.png Ако някой прояви желание да преведе, файловете са в /usr/share/kservices5 и /usr/share/kservicetypes5.
  20. Аз мисля че баща ти с пълно право ти забранява ,все пак си на 15 ,иска да те предпази тревожи се за тебе а и излизаш с момче на 20,нормално е
  21. Благодаря! Като цяло при мен настройката е постоянно на 1000. В случая чудесна работа ми свърши 'REGENALL" с него получавам реалната желана форма. За съжаление трябва да го правя през 10-15 мин в противен случай пак изглеждат като отделни сегменти.
  22. Да припомня че маслото на автоматична трансмисия се сменя на 40 - макс 50000 км. Тук сервизите са скарани с ремонта и обслужването им и едва ли са се сетили да сменят маслото. Уточни реалните километри и какво и кога е обслужено и кога кое не.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване