Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Подла циганска схема уби 7-годишно дете в Бургас | Блиц 9 цигани с лъскави коли и скъпи къщи натръшкани при спецакцията във Видинско | Блиц
  3. Добър ден , хора. Имам проблем с новозакупен телефон Note 4 втора ръка. Макар че го пробвах в еконт за изгорели пиксели и всякакви сензори се появиха някакви отпечатъци. По-точно за отпечатъците - notification panel лентата ( батерия , проценти и час) , както и клавиатурата , която се вижда само на бял фон са "останали" буквално на екрана ( макар че , за да се забележат трябва да се загледаш задълбочено. Имате ли някаква представа за fix на цялото това нещо? Благодаря предварително. Прилагам и малко снимков материал.
  4. Дадена е възможност (като за първи пост) да си коригира поста по правилата. Доклади има.
  5. Може би за момента не приемат нови регистрации. Това може да ти се каже само от Замунда.
  6. Хм .... като се замислих .... става ... малко пълнено прасе ... Тъй де ... аз кът имам ъгне ... ям ъгне, ама не всеки има ъгне ... некой си имат в повечко прасета ... Та, Не възразявам!!! Действай! п.п. Даже няма да го пишем изключение ... а че и сиромасите трябва да блажат по Великден ...
  7. Блондито обърна резбата и остави телевизията започна нова кариера вече се занимава с политика😄
  8. И сега чакаме специален доклад ли? Просто питам ...
  9. Точно това искат , чакаме и блондито да се намеси в скенера .
  10. И ко стана сега чакаме педито да вземе отношение☺️
  11. Всъщност има хора, които прекарват целия си живот, без да знаят достатъчно за каквото и да било. Поне се опитай да разбереш за какво точно става въпрос и тогава коментирай, всичко което съм писал е подплатено с доказателства. Страхът дори да опиташ “Пропускаш 100% от ударите, които не правиш.“ Уейн Грецки го е казал много добре. Можеш да вървиш напред, само ако правиш стъпки. Да преодолееш страха си от провал е първата стъпка към успеха. Още днес се изправи срещу страховете си. И направи дори и съвсем малка крачка към това, което искаш да правиш. Спомняш ли си мечтата, което се страхуваше да преследваш? Все още не е прекалено късно да й дадеш шанс. Никога не пропускай възможността да опиташ. “Не е важно колко пъти си сгрешил или колко бавно напредваш; ти си много пред онези, които изобщо не пробват.“ Ако не вярваш в това, което правиш, по някое време ще се откажеш. Ако нямаш причина да вярваш, че е възможно да постигнеш мечтите и целите си, всички усилия, които полагаш ще отидат на вятъра. Подсъзнанието ни играе много важна роля за това колко усилия ще вложим в работата си. Ако не виждаш успешен изход, няма да се стараеш много. Напредъкът ти зависи от решението ти да опитваш, да преодоляваш неудачите и да се издигаш над тях. Винаги ще има причина нещо да не може да се направи. Хората постоянно обясняват защо не са могли, не е трябвало, не са направили или защо не биха направили нещо. Когато се извиняваш, единственото, което казваш е, че нямаш никакъв контрол. Но познай – ти си единственият човек, който има пълен контрол над действията и решенията си в света. Извиненията ограбват собствената ти сила. Хората търсят извинения заради страха от неизвестното. Други просто се страхуват да се променят, трети пък от отхвърляне или неудобство. Страхът те заключва в зоната на комфорта и сигурността. А в зоната на сигурността не се случва нищо магическо или забележително. Можеш да спреш да търсиш извинения, ако се научиш да елиминираш всяка следа от страх в живота си. Следващия път, когато има спънка, не си намирай извинение. Погледни на нея като на предизвикателство, научи нещо от нея и продължи напред. Извиненията те разсейват и намаляват увереността ти. Ти не искаш това Нали
  12. Ами май вече е така.Преди години нямахме ЛК на 14г.Значи корекция-до 14г малолетен,14г-18г непълнолетен,след 18г пълнолетен
  13. Те разправят и 1че земята е плоска За него съм склонен да направим изключение и да изневерим на традициите
  14. На мене ми харесва Боги 😊😁
  15. Най безсмислената тема 🙄
  16. Създай си хобита ,така ще си спокойна ,говори с майка си на различни теми ,аз не вярвам ако отидеш при нея и я питаш нещо и тя да те игнорира ,все пак ти е майка
  17. Цъ ... зъ некой и тъм е ладно .... примерно - зъ геймърите ...
  18. Сигъ е време зъ ъгнешку бе .... то се слъгъ на шиша и се върти, ъ не пикимонта ....
  19. Те за двигателя се стискат да налеят маслото, което трябва, пък да не говорим за обслужване на трансмисията. . . .
  20. Дали ще излиза с момче на 15, 16, 17, 18, 19 или въпросния 20 е различно, но не само от гледна точка на годините. Всичко е до конкретни хора и ситуация.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване