Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Искате да кажете , че Кобрата , състезател от неговия спорт и класа , не може да си контролира агресията ? Хората бият боксовата круша да им спадне агресията ! Кобрата излиза от тежък мач - каква агресия , каква спонтанност ? В света на парите случайности няма ! Приходи-разходи - всичко се пресмята ! ......
  3. Той стои с гръб към нас, не сме ние зад гърба му Динята от друго омръзва Не от ядене
  4. Да да в Казанлък, но наистина не съм направил нищо.Странна работа 🙄
  5. Вчера
  6. А, някой хора са слънчасали, то последните дни Слънцето пече силно. И е тъпо да обиждаш Хитрейшио, още повече зад гърба му. За останалите: Най-убивания актьор в киното. Тоз няма равен на себе си. 😏
  7. rado84

Снимки на Вашия Linux - част 2

Не е 800, 600 е.
  8. кръвожадност вожд, жътва, ръжда, народ, сондаж рехабилитация
  9. Мен като ме викаха беше за формален разпит, да проверят цялото предприятие, кой от всички е бил свидетел на ПТП произшествие. Тоест - следователи просто търсят свидетелите. Съветвам те да не лъжеш, че може да станеш съучастник, не злоупотребявай.
  10. Първото и третото твърдения изобщо не са верни ! Първото , най-малкото защото в спортната табла заровете не се "щипят" , а се назначават от съдията (случайно.....до някъде , а после и избрани пак от него) за да се получи потенциал за високо ниво на игра . Не да се губи времето с "прости" случили се игри ..... Третото , защото емоциите пречат на второто ....! Изискванията на играта са за "желязно" себевладеене..... Необходим е ясен критерий - точна Мяра . Което значи , ясни и разбрани определени граници ........което в психологията като понятие е твърде разтегливо , не е адекватно даже..... Имал съм възможността да търся Мяра за Степен на агресивност . Освен "пасивно - нормално - агресивно" , до нищо повече не можах да стигна (друг някой може би , но за такъв не съм чувал). При това с уговорката , че не е твърде ясно що е то пасивно , нормално и агресивно ...... В крайна сметка се оказа , че съществуват и множество други фактори влияещи на оценката.....така си и остана - по интуиция , интуиция на която не може да се разчита с увереност..... Примерно да стоиш пасивно , подтискайки бурни емоции се оказва изключително агресивно.......по отношение на себе си , разрушително даже !....
  11. petie1

Не Арч е без графична среда,образа е към 800 мб
  12. То и ние дълго не вярвахме, че си толкова утепан, ама ей на, всичко се потвърди. Даже и утвърди неколкократно. Ко прайш, бе, Хитрейшио, расте ли пацата?
  13. Колев60

Имам въпрос. Колко е обема на ISO файла за Arch Linux и мога ли да го направя като жива флашка за подробно разглеждане? Благодаря!
  14. Цъ цъ цъ, тия не са виждали хлебарки и гъски. То верно, че по Татово време е имало информационно затъмнение и един тв канал, ама не вярвах да е чак толкова утепано положението. Ама то е било. Колко още други неща не сте видяли и чули , само можете да гадаете.
  15. No no, im not Mexican , I am Portuguese and live in Germany....... I surch only for music channels and have found very nice channels on this forum , i have not interesse on other channels.... have this page on my favorit list, users like Jodelmor make a great job .......
  16. Принципно Спилбърг е оглеждал храм Надежда (квартал Надежда в София) за снимките на Индиана Джоунс и храма на обречените. Икономията на бюджета е щяла да бъде чудовищна, защото хлебарките в Надежда са можели да участват във филма без грим и специални ефекти
  17. petie1

Ей нагласи го тоя Арч бре
  18. А да, джендерите в съседната тема с техните прайдове, в които си рекламират диагнозите ги защитаваш, а майките да ядат морков. Ясно е герп и шорош за какво ти плащат, ама това е огромно безочие. ПС, Социалистите печелят засега на евровота в Холандия. Това е възможно да стане и у нас и да се постави началото на края на гроп.
  19. Само да попитам. Това за мен става ли, че съм със 1607 и ако да, дали е портативка? Благодаря!
  20. Lumberman

Избори 2019г.

http://glasove.com/categories/novini/news/gerb-kupuvat-glasove-v-obshtina-kazanlyk-policiyata-e-sezirana Демокрация ти да видиш! Ама пък, който наистина се продава на тия, напълно си заслужава да го грабят после. Лошото е, че и останалите страдат. Чакам да се сезира прокуратурата и да ЗАКРИЕ/РАЗПУСНЕ партия ГЕРБ. На Миро само БСП му е в главата и в устата. Сънува цоциалисти. Правим им реклама постоянно. Путинист и бесепар! Прикрит рашист и джихадист, знаем си го ние! Аз викам Борисов да пада под кота нула и всички да помагат да не се вдигне по-нагоре, така по нашенски... Само че нали го знаете вица за Борисов и Цветанов? Цветанов към Борисов в изборната нощ: Шефе, имам една добра и една лоша новина. Борисов: Давай първо добрата. Цв.: Ами печелим изборите. Б.: А лошата? Цв.: Лошата е, че никой не е гласувал за нас...
  21. haidukpikaso

Избори 2019г.

Голям интерес обаче към тези наши избори ти да видиш. Потребител съм в сайтове за анкети и днес и трета попълвах на тази тема за изборите. И трите анкети бяха от различен поръчител, различни, но обобщено въпросите се свеждаха все до едно и също - мнението за ЕС и институциите му, мнението за нашите партии, ще гласуваш ли ама що няма .... Тия бяха немци последните, това поне пишеше като поръчител - аууууу много нервни бе - аз слагам навсякъде човки че не харесвам ЕС тез пишат не четете... бързо попълвате , четете по-бавно хаха добре, зер ще ми се промени мнението като ви туря човката след 1 минута
  22. miro20

Избори 2019г.

Фейкомета Костадинов се прави на дисидент Да вземе да обясни за лъжите си , опровергани еднозначно, но копирани и от някои тук фейкомети. Лангурманчо, сещаш ли се ? За "обучението" и семинари дето нямало турско робство и се заличавало Русия от учебниците ?
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване