Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Първо във Фрог: „Перките на Графа“ с нова жертва, сътрудничка на проф. Данаилов е в ”Пирогов”
  3. да ве, да оставим психически сбърканите на воля, да си правят квот си искат трябва да се лекува психиката им, а не да се прави пропаганда педофили, инцестофили и не знам още кви, щот такваз била тяхната сексуална ориентация тая пропаганда трябва да спре, защото на лошо отиват нещата
  4. ...на бал, но дъждът им попречи. Марсианците похапваха с удоволствие...
  5. Фторник е Нещо не ти се е получила.... Сега се замислих... Как е правелно да бягаш по плажа? Бос или с маратонки? Бягане като тренировка бягане. Примерно пет километра тичане по плажа
  6. По принцип трябва да се инсталират sensors, hddtemp, udisks2, ако не ги има. За conky: sudo chmod u+s /usr/sbin/hddtemp sudo hddtemp /dev/sda https://i.imgur.com/Scd4skD.jpg С gnome-disk-utility - Disks: https://i.imgur.com/2kK1iFm.jpg
  7. "Да бъдеш добър, значи да живееш в хармония със себе си. Противоречието настъпва тогава, когато си принуден да живееш в хармония с другите." Оскар Уайлд, "Портретът на Дориан Грей"
  8. с тявъ философски въпроси въобще не си занимавам чутуртъ
  9. Имам чувството, че още при инсталацията някъде бъркам, или настройките на дъното не са ми направени както трябва. Имам разни странни проблеми, за които хора с Линукс не са и чували. Всяка инсталация при мен трябва да е ръчна. Линукса ми се държеше така, все едно е много тежка ОС. Имах чести случаи на забивания, даже единия път направо ми се замоизкл компа. Трябва да го пробвам на Уин как ще се държи. Игра като Generals на моменти направо го забива, особено когато изисква повече ресурс за видео картата.
  10. Днес
  11. Ми как Не сме. Аз метеорологията съм я измислил Щото търгуваш на риъл. Сталин кат цъка на демо и си брои жълтите стинки и завижда на какичките и батковците
  12. Аз пък помня, че най-много предприятия се приватизираха при Костов и Царя след него и това лесно може да се провери!
  13. "Затова има приказки, затова са ги хората измислили. И песните са затова… да те измъкнат от истината, за да разбереш, че си човек." Елин Пелин
  14. Брала съм (олее, като се сетя). Никога не е ходил на ръце?
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване