Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Качи някой шот да се порадваме, ако не те затруднява.
  3. аз съм на десетката с това и съм го нагласил да се превключва със SHIFT
  4. И на тебе това ти харесва ?!!!
  5. Нищо няма да има в тези логове, понеже изключването ти е на хардуерно ниво. Ако почне да го прави пак, тествай каквото ти казах с ограничаване на кадрите. Идеята е да се товари по-малко картата и да се види дали тя е причината или нещо друго. По възможност е добре да тестваш с друго захранване и друга видеокарта, за да си сигурен, че проблема е в един от тези компоненти.
  6. Разбира се ,че съм пробвал дори в момента на windows 8.1 съм със въпросната програмка.
  7. Не искам странични проекти, които бърникат в shell-a и вероятността да скапят нещо е по-голяма, отколкото да украсят. Искам самия Win да си го има, поне като опция.
  8. В Event Viewer-а не видях нищо интересно, само това от качените файлове. Вместо MSI Afterburner свалих GPU Tweak 2 на Asus, понеже картата ми е такава и даже от там си промених настройките на вентилаторите. Не се промени почти нищо в температурите, но в PUBG макса е 79 вместо 81, а и видях че от главното меню на играта картата е на 100% load. Все пак това не обяснява защо изключваше докато играя CS, при положение че не стига 70 градуса. За сега не е изключвал пак.
  9. Мда, кофти е да правиш дете единствено, за да те дундурка после... Как бе, лъжеца колкото и да му са дълги краката и да бяга - все ще го достигне някой който по е запознат с нещата за половия живот на мравките и всички останали видове твари които щъкат из било то Високата земя ил Ниската земя ... Аз съм си в Средната земя .... където действат други закономерности .... не ме блазнят ниските страсти на "Поканените зетьове" ... ил май бе "Присадените мушмули" в Белгийските кантони ...
  10. ^ Не си само ти, но сега живеем във времето на минимализма и опростенчеството. Когато излезе най-красивата ОС на М$ - Vista, масовите потребители бяха с хардуер, който не смогваше на аеро ефектите и, и беше тотално оплюта, а сега, когато хардуера е в пъти по-мощен от необходимото за една ОС се наложи този отвратителен минималистичен интерфейс. За ХР и 7, поне имаше възможност за пачване на системата и добавяне на теми по желание. Тия са си зарязали проекта още преди 2 г. Пробвал ли си лично какво се получава, или само гледате картинки от нета?
  11. Естетът в теб никога ли не е чувал за http://www.classicshell.net ?
  12. Братле като съвет мога да ти дам да отидеш при човека който ти е направил татуировката и да му обясниш как стоят нещата, той ще знае ясно и точно дали това е нормално или не е и вследствие на това ще ти каже вече към кой да се обърнеш и какво да направиш, във форуми едва ли ще получиш адекватно решение на проблема си, особено когато се отнася за здраве.
  13. защото трябваше да има виновник за некадърното управление на Беров и колко удобно за "сините", да обвинят "червените" в лицето на Виденов, за некадърността и алчността си
  14. Добър вечер дами и господа, надявам се да може някой да ми обясни какво да правя. Започнах програма на Dev-C++ 5.11, която е нещо като информационна програма или мини досие? Това е кода: #include<iostream> using namespace std; int main() { string characterName = "Ivana"; int Name; int Age = 16; string characterProfession = "Sudent"; string characterLocation = "Sofia"; cout << "Please enter your name!" << endl; cin >> Name; cout << "Welcome back " << characterName << endl; cout << "You are " << characterProfession << " in 199 kitaisko" << endl; cout << "Your location is " << characterLocation << endl; cout << "You are " << Age << " years old" << endl; return 0; } Та въпроса ми е, това работи ако е един човек - А как да въведа да речем 2-ма? 10-ма? и така нататък? От скоро се занимавам с това, и ми е доста интересно, ще се радвам ако някой може да ми помогне, защото не спрях да си удрям главата в бюрото и не мога да го измисля! EDIT: И още един проблем: Ако въведа например George, то пак ще излезе за Ivana... Предложение как да направя така, че програмата да казва " Това име не фигурира в системата" ?
  15. by_chechi

Съдбата или Случайноста ?

Това твърдение (тълкувание , разбиране) е грешно и подвеждащо в заблуда ! От това се възпроизвеждат множество спекулации.... - т.е. много трябва да се внимава за какво точно става дума ! Тук не се прави разлика между гледане и виждане .(примерно : гледаш , ама не виждаш) Гледането се обявява за виждане ! Виждането е следствие на мисловна дейност възпроизвеждащо на гледаното . Гледаш физиологично , зрително усещане - червено (примерно) . Виждаш мисловно - отражение на червеното , малка част от електромагнитния спектър който нещото отразява . (както във фотографията примерно - негатив , така сме устроени) Т.е. гледаш това което е , и виждаш пак това което е , но по качествено друг начин ! И в едното , и в другото е възможно да има най-различни деформации ...... Казано просто : Червеното си е червено , а синьото си е синьо . И няма никаква нужда да спекулираме с разбирането ....ако го разбираме.... С това , че така сме го нарекли се правят пък други спекулации с речевото изразяване ! Нищо не пречи да ги наричаме red и blue.....Важното е да се разбираме какво си говорим !.... Друг е въпросът какво виждаме/невиждаме ! Когато учените разкрили целият електромагнитен спектър , един от тях възкликнал : " Господи , та ние сме почти слепи ! ".......Така е и с всяко друго нещо ..... За това пък разполагаме с чудесен инструмент за установяване на истината - човешкия мозък.....Да го ползваме по предназначение !
  16. Плеарите на по-старите модели телевизори на Philips имаха претенции към кодировката на субтитрите, и се подкарваха с прекодиране в Unicode.
  17. Изобщо не ми пука кога ще спрат безплатната поддръжка на Win7, но живо ме интересува кога ще подобрят калпавия интерфейс на 10-та? Животното 10 за стабилност е стабилно и добре работи (с нито един ъпдейт до сега не съм имал грам проблеми), но този плосък, метро интерфейс направо ми бърка в здравето! Не се ли очаква, в близко бъдеще някакво визуално подобрение, че естетът в мен се бунтува вече 2-ра година?
  18. Здравейте, Наскоро си купих нов смарт телевизор и не мога да си свържа колонките и субуфера към телевизора, прикачвам снимки за да видите накрайника на колонките и буксите зад телевизора. Или трябва да си купувам нови? Благодаря
  19. Здравейте. Ще възникнат ли проблеми ако се мигрира от Php 5.2 до версия 7.3?
  20. Много ми е интересно, когато един 17 годишен ПИКЛЬО почне да ми обяснява как съм живял преди 45 години ?
  21. liusien

HUAWEI Y600-U20 - не работи

След много търсене в нета, попаднах, предполагам на истински фърмуер! Инсталирах го, но не мога да влезна в сервизното меню на телефона! Опцията, при която се натискат едновременно бутончето за усилване на звука и бутона за включване на телефона. Като натисна бутончето за намаляване на звука и бутона за включване на телефона, се активират различни тестове на телефона, но не и за звука! Как да се оправя? Ето линк от където намерих за много модели фърмуер... Дано поне на вас да ви свърши работа! https://consumingtech.com/download-huawei-firmware/
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване