Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. ...мине. Комарът влетя в стаята...
  3. Мама има празник днес - музика текст аранжимент А.Х.Т.sekirata cekupama, вокал Йорданка от училище "Ст.Заимов" Плевен
  4. Спането едва ли ще е проблем, въпроса е дали след това ще се събудиш
  5. miro20

Атака - за и против

Не че е изненада , но вече по конкретно : https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2019/03/08/3401196_ataka_e_svurzana_s_ruskite_slujbi_prez_firmi_na/?&fbclid=IwAR3-npd7fBt3Wu_XNl9dYIGdSyykJDY43YyHvKRZTWI0oEGn5twHdWNVTrE
  6. Уменията се придобиват с години практика. Не го бъркай с природния талант да умееш нещо примерно да пееш, и Милко Калайджиев да реши да инвестира в теб да го развиваш тоя талант и в същото време да изкараваш и мангизи Иначе защо пък да няма приятна обща работа? Е ако само искаш да премяташ крак на крак на некой стол и да те заливат гущерите като петролен кладенец омански шейх, нито една обща работа не би ти била приятна.
  7. Taка ли, новината я съобщаваш след като си ги изкълвало
  8. CIS 12 при мен се издъни, 360 TS при другия компютър блокира троянец при изтеглянето. Сега при Комодко ми изчезнаха предпочитаните и след почистване ще си ги възстановя.
  9. хм, ... продажбите. начи глей са, градски! по принцип то ... не е като да няма платени linux-дистрибуции - има! обаче повечето са ... безплатни, рийш ли? тъй че, като как точно мой да са разбере колко продажби има linux-а? таз задача, ако я решиш, ша ми са издигниш в очите много, да знаш!
  10. Бт Начо .....сакън нИдей .......тря имаш емНайсе гб рам и поне 4 ри ядрен процесор ........иначе дажи няма бутнИ флашката според форумното шпеЦиалистен
  11. #Darth Vader

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Сблъсках се със същия проблем,като на #B3M2W0.изпълних командите папката беше премахната,актуализацията не се стартираше повторно но проблема е,че хронологията на ъпдейтите изчезна.Това нормално ли е?
  12. Докато си в безсъзнание действително съществуващ ум отсъства, защото действително съществуващ ум без действително съществуващ обект е невъзможен. Умът който идва в съзнание не е същият ум, който е бил преди да изпадне в безсъзнание, както реката в която влизаш след време не е същата река. Има илюзия за "същият" ум и "същата" река, но тази илюзия не е истина. Умът и реката са си отишли, изчезнали, на тяхно място са дошли други мисли, други елементи, затова Нагарджуна казва че всички съставни явления са илюзия. Включително умът, съзнанието, "азът" (егото, личността). Останала е празната обвивка, представата за един и същ обект. Представата, че действително съществуваща личност (ум), нагазва чрез действително съществуващо тяло в действително съществуваща река много лесно може да бъде опровергана. Но никой не се опитва да опровергае простия факт, че в този илюзорен свят, една илюзорна личност (ум), нагазва чрез илюзорно тяло в илюзорна река. Рамус е прав че не съм будист, нито мисля че е жизнено важно формално да приема убежище, ако съм приел четирите печата: 1. Всичко съставно е непостоянно. 2. Всички непостоянни емоции са страдание. 3. Явленията (вкл.ума) не притежават действително съществуващи характеристики, нямат действително съществуваща "собствена същност". 4. Нирвана е отвъд крайностите (какво е крайност и какво не, можем да съдим по това кога сме умиротворени и кога не).
  13. До тук с Krypton - Tumbleweed с тестова Плазма. След обновяването днес: https://i.imgur.com/wByhb1x.jpg се получи проблем с akonadi - kdeconnectd PID:2913. Премахнах проблемните пакети - все неща, които не ползвам и системата заработи - минимална Плазма: https://i.imgur.com/O489nLz.jpg Но няма да остана с Tumbleweed. Просто си търсех повод да го махна. Leap 15.1 е дистрото за моя лаптоп. На мястото на Krypton следващите дни ще сложа лека версия на Argon - Leap 15.1 с най-новата Плазма.
  14. Недей,по-добре му кажи.Той познава града,ама обществените тоалетни вече не са както бяха на всеки ъгъл...
  15. haidukpikaso

Сбогом

Само които сме изпитали тази болка можем да разберем тази снимка
  16. Какви са тези зли духове, изпратени от Бог.? Защо Бог може да изпраща зли духове?
  17. ПАДАМ И СТАВАМ НА СЕБЕ СИ ВЯРНА ОСТАВАМ! ИСТИНАТА - ГОЛАТА ИСТИНА! На злобата ще се изсмея във очите, на разни там присъди и обиди, защото съм високо в висините и никой мен не може да ме съди!
  18. Нещо не си добре наистина. Пиеш ли си хапчетата редовно?
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване