Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Тая вечер съм на водичка - нищо друго не ми се пие.. А навън вали, вече два часа безспирно --и гърми....Гадно време. Хубава вечер на всички!
  3. Утре ще получа два килограма миди Красьо Пенсионера даже ми обеща да ми ги почисти
  4. Кажи, че и онова другото не правиш, като хората и ще те призная, за видна откачалка
  5. Чуда сееее.... Ако смеля ягоди с лед и добавя ром дали ще стане едно прилично ягодово дайкири?
  6. DarkEdge

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Feature update to Windows 10, version 1903 [x64] Update OS in One Click: https://uup.rg-adguard.net/dl/tmp/d172250a-4945-4f3d-8db2-324b741621af/updateOS_18362.116_en-us_amd64_professional.cmd
  7. oic

Bluetooth изчезна

Случайно да си изключил/disable блутута от Fn+ бутон от клавиатурата, който го активира? Някой път и рестарт помага.
  8. ами често срещан проблем с цианогените е ,както казах инсталирай рековъри от тези https://drive.google.com/drive/folders/0ByQSZtXbeaVpRllRQ3BnSEcxVGs след това направи full wipe etc cache,dalvik,sistem.след това рестартирай веднъж до рековъри(reboot to recovery) и след това флашвай ром-а
  9. ...златната рибка. Като феникс разпери...
  10. някой ден, много ще съм изненадан, ако кажеш че ядеш като хората
  11. Но това зависи от потребността на всеки от нас. Ще се оставя да ме направляват, само, ако нямам друг избор! В смисъл, работя тази работа и търпя разни посоки, защото иначе ще изложа на излишен риск децата и семейството си. Тук съм изцяло съгласна. А това е масово явление. Страхът да бъдеш искрен и честен, защото няма да си удобен някому, някъде за нещо. Тая дребнава пресметливост, колко ли ни струва? Ее така е по-лесно. Кой иска да излезе от зоната си на комфорт, да рискува, да се бори, да опита? Да бъде себе си. Самоограниченията си имат цена, като всичко останало. Като съм се самоограничила, не съм си забранила нито усмивките, нито доброто настроение, а само замених източниците им. За мен в живота са водещи потребностите, изборите и отговорността произлища от тях. А цената за реализацията им в условия на колективна манипулация става все по-висока.
  12. Похапнахме ние. Много вкусно сомчето. Намеренията ми да поработя след вечеря рязко се изпариха
  13. Да бе, да.....те рибите, са неми....Знаеш ли как се разговаря с риба? - Ти и говориш, тя си мълчи......
  14. то и аз мислех че са мои щото ми беше отворен джоба после се сетих че нямам по 5
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване