Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Копче Тоз байряк не го взимай много под внимание И глей си не изпържиш яйцата...
  3. не купил си е нова придобивка за дома
  4. Гърбавите (видими) резултати на ГЕРБ https://19min.bg/news/8/112749.html#112749
  5. nedqlkow

Честитка от КАТ

Тук изобщо не става въпрос за неплащане на фиша, аз ще го платя със сигурност. Въпросът е, че не мога да го направя през супер рекламирания им онлайн вариант, а трябва да го правя както преди 10 години.
  6. непоносимост писмо, постен, монети, имот, остен противоречие
  7. Това е жената на моите мечти. Ако е моя, ще я дам на някоя детска градина, лесно да приспива децата на обед. А аз ще и вземам заплатата!
  8. chasovnik

Честитка от КАТ

Davnostta е 2 години и се моли да не те спрат за проверка
  9. Сипи им приспивателно и на двамата. После действай.
  10. Мирко мама, ся слушай как се пробутва социалната джендерия на парче, през разни "стратегии", през законодателството, пък какво като не е накуп с името "Конвенция на Съвета на Европа за превенция и борба с насилието над жени и домашното насилие"
  11. Still Hustlin

Честитка от КАТ

Свиркай си. Прави се на луд.
  12. кво ве тоя е комунис още с пускането, развя червен байряк
  13. _nib_

Вицове - част 5

Циганин към циганката: - Ти си моята нафта. - Защо пък нафта?!?! - Хем си черна, хем си бавна, хем си ми злато.
  14. Това не е никак смешно и показва някаква нездравословна завист от твоя страна. Да не говорим, че "приятелството" ви ще е на изпитание. А приятели не се намират толкова лесно.
  15. Христос може да е бил “безсилен” да промени съдбата си, въпреки че е Бог. Но всичко останало за душата е така Ставаш учител- мастър за колко време, безконечно и вечно? Няма ли да ти се изхабят телата-носители?!?
  16. https://m.youtube.com/watch?v=DcV0N35Q1Pg&t=11s гледайте това видео
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване