Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Не ми е работа да мисля, всичко си е описано в достатчно подробности.
  3. това не ми е смешно, ама никак преди десетина, петнайсе години сънувах, че ми казват 6 числа разбира се, че не пусках тото, ама проявих интерес да ги следя и за моя голяма изненада, след двумесечно следене излязоха как да не го е яд човек
  4. Здравейте от скоро реших да започна да пиша стихове,защото по този начин искам да пиша за нещата които ме вдъхновяват и също така да изразявам чувствата си .Знам че това да пишеш стихове е до талант ,но искам да опитам и съм го правила преди но някак не ми се получава и искам да попитам откъде трябва да започна ,за да ми се получат поне до някъде нещата,дори започнах да чета стихотворения на известни поети
  5. ined

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Тегля си MediaCreationToo1903.exe и си правя флашка. Файловете в нея са от 12.03.2019 - до тук добре, Защо обаче като инсталирам с нея 10-ката ми дава, че версията е 1809?
  6. хахааха е тука вече се пооля моят авер сънувал числата снощи и днес спечелил 150 лева с тях....айде айде
  7. Да мотивираш бездарниците като нас Сега ще си пусна музика и ще измия банята, щото ядене вече имам
  8. Raze

Bluetooth изчезна

Пробвай да инсталираш отново bluetooth драйвера: https://www.acer.com/ac/en/US/content/support-product/6737?b=1 Съдейки по безжичния ти приемник, би трябвало да е втория: Bluetooth Driver (NFA435) Виж и долу-дясно на windows, където ти излиза страничното меню с плочките отдолу няма ли блутут и дали не е изключен от там нещо. Виж и клавиатурата дали няма някой fn бутон, с който да се включва/изключва.
  9. И аз някаква риба пържа.В хладилника я намерих, без глави и идея си нямам каква е. То не че и с глави да беше, щях да я позная, ама,...Мислех да я пека, ама ми се видя мършава за скарата, та.
  10. Meri Meri

Топлината на една усмивка!

И какво?! Ти от кои си? Ти си изборите който си направил, нали!? Аз съм свободна в изборите си и вече съм го казала, който не трепти в моята честота е свободен, като мен да си направи своя избор. Едно е да изкажеш мнение, друго е да го налагаш с цената на всичко? Въпроса тук е за онези малки жестове от непознати, който те стоплят. Като примерно да си разпилееш носенето и някой случаен минувач да ти помогне, да си на кафеавтомат и да разбереш, че монетата ти изпада, оглеждаш се и пак "непознатия" протяга ръка с монети и спасява положението, нищо, че няма да го видиш отново и тн. Е мен това ме топли и усмихва! И колкото пъти се сетя за подобни случки, пак и пак се стоплям и усмихвам. Защо?! Защото това ми липсва в ежедневието, защото съм израстнала съм в среда на взаимопомощ и справедливост, и ме боли, че е все по-рядко срещани.
  11. Пак ръсиш смешки на килограм! Я кажи, като си говорихте с Бог на какъв език разговаряхте?
  12. Няма проблем, само че разговора излезе извън темата, по-добре пиши в темата за будизма. Не знам какво е дзен и какво е Буда, просто практикувам някои неща и преценявам полезни ли са или не. Например дзен фразата: "Не изпитвай илюзии" се оказа много забавна практика. Ако не изпитваш илюзии за нещо, нещото не те притеснява.
  13. а защо мислиш че е на половин цена - си остава мистерия това не значи че купил с незаконно застроеното и цената идва редовна, купил е това което е описано в документите - ами ако е купил едноетажна и е направел етаж 2 това незаконно удвояване ли е ами ако реши да вдигне и 3-ти етаж това незаконно утрояване ли е ставате фанатици
  14. r.karacenov

Bluetooth изчезна

Модела на лаптопа е Acer Aspire E 15 E5-575G-59P2. Ето и снимката .
  15. е, ама простете на склерозното сигън ас ся видех за кво става въпрос баси разваления талафон пп чесъна и ас го любя ф доматен сос и печени пиперки уф, потекоха ми лигите
  16. кое туй от диви? ас енъ шепа едва успявам да набера, въпреки че са много на полянката
  17. Направлявани са. Няма значение с какви средства - нуждата да се направлява и задава посока, остава водеща. Средства - всичко, което върши работа. В случая на "днешната цивилизация" просто се използва нейния допълнителен днешен потенциал. Той нараства заедно с възможностите за манипулация. виждам се сред нея и извън нея. Не се предпазвам от колективното манипулиране - нося го в себе си и няма нужда да се "предпазвам" от него. Колективното манипулиране е колективно защото всички участваме в него. ВСИЧКИ - без изключение. Вие - също. Въпроса е - как участваме. С какво, при какви обстоятелства, кога, как, доколко. Как си обясняваме действията, на какво се основават техниките на самоограничения. Това са сложни казуси и не стават за "усмивки" и "добро настроение". Любопитството е нещо чудесно, но недостатъчно, когато става въпрос за положения, които се прикриват дълбоко сред всеки от нас. Защитата на тия положения държи любопитството далеч от тях и това са механизми сред всеки човек, отвътре в него. Забавлявам се да чета хитрия начин по който всеки се държи "на дистанция" - сякаш всичко това е "само за другите". С готовата удобна схема - манипулаторите са виновни че не ме бива, че съм нещастен и разочарован, че нямам онова, което искам, трябва, заслужавам... Това са условни оправдания на всеки елементарен лузър и за него е суперподходяща и удобна приказката за "световната конспирация". В нея има всичко необходимо той да се оправдае пред себе си и се изживее на светнат... Да си обясни невежеството и отказът от поемане на лична отговорност, страхът от дела. Но пък всичко това - добре компенсирано с много приказки и лаладжийство, фантазиране и раздувки... И сред този форум има такива теми... А и повечето теми са именно с такъв тип пишещи (съвсем общо и условно).
  18. аm-аm

Топлината на една усмивка!

По-добре богат, красив и умен, отколкото глупав, грозен и беден. И какво остава да се доказва? Това е като призивът да се пести вода - онези, които и без друго я пестят, ще отбележат деня като я пестят. Онези, които не я пестят, няма да я пестят и да има тема посветена на това. Във форума има много кухи парчета, които ще си останат същите дебили, със същия индекс на телесна мазнина и интелект. И нещо съществено, което ти убягва - това да бъдат дебили с определен индекс на мазнина и интелект е в основата на това да бъдат щастливи. По същия начин, по който теб те прави щастлива да се усмихнеш на някой непознат и той да ти отвърне. Затова има един израз "за ценители", който се превежда като "само за хора с много специфичен начин на мислене, който почти сигурно няма да ти хареса на теб случайно нахендрил се минувачо на моя интелектуален ексхибиционизъм". Темата ти е за ценители. Също като моята "Залязва ли бавно или бързо интелектът във форума". Не се пише лесно в такива теми, даже се отбягват.
  19. Raze

Bluetooth изчезна

Сега дай и точния модел на машината, ако е лаптоп, както и модела на безжичния адаптер (или снимай разгънат раздела "network adapters", а ако е десктоп - модел на bluetooth приемника.
  20. Аз не разбрах кои от тези искаш да изхвърлиш и кои да обновиш? Напиши точно за какво мислиш да ползваш машините, които искаш да обновиш, кои са те и пълните им параметри, включително и захранващ блок марка/модел. Дъната може да ги сравняваш по характеристиките им от съответния сайт на производителя.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване