Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Raze

Bluetooth изчезна

Сега дай и точния модел на машината, ако е лаптоп, както и модела на безжичния адаптер (или снимай разгънат раздела "network adapters", а ако е десктоп - модел на bluetooth приемника.
  3. Аз не разбрах кои от тези искаш да изхвърлиш и кои да обновиш? Напиши точно за какво мислиш да ползваш машините, които искаш да обновиш, кои са те и пълните им параметри, включително и захранващ блок марка/модел. Дъната може да ги сравняваш по характеристиките им от съответния сайт на производителя.
  4. Талантът място го не бърка, щом котка като теб му мърка. Не пет по шест, а сто по шест ги вая със секира. Мотиката на теб оставям, дълбока оран тук да имитира. Картофи аз не ям, обичам мръвки от животни млади. От старо месо ми се гади! И на мъжете ми започна да завиждаш! Има и за тебе, нали всичко виждаш. Нима не искаш да си мед, с толкова мухи около теб? Недей да мислиш, ами разсъждавай, на злобни помисли не се поддавай. Ще съм ти вярна, приближена, не съм и мислила да съм отдалечена! 21 май 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  5. AAUUXX

Sony Xperia XA - проблем с touchscreena

Занесете го в сервиз да го видят.
  6. Кой секирата сече? Няма обич и любов в тоз живот за мен суров, как да вярвам на лъжи, да обичам как, кажи? Някой все ще ме прецака и ще плача дълго в мрака. Господ има ли , кажете, жива вий ме оплачете? Че секирата желязна, тук за някои омразна има много лоши дни, лъскава тя не блести. Плаче като вас с сълзи и сърцето я боли, неразбрана си остава, ни приема, ни предава! Някои я подиграват и пред всички порицават, който я обича лъже, а тя никога не лъже. Де що прави си признава, никого не поучава, умна е, добра и птица иска да е гълъбица, но не може ей така, тя да хвръкне на шега. Тежка е, желязна, морна, пък изглежда неуморна, а сега кахър си има, болка мори я незрима. Искат пак да я излъжат, искат пак да я прелъжат! Не се лъже туй желязо нищо, че сърце боляло и е много отпреди, а сега я пак боли! Ще преглътне всичко тя, пак ще стане лъскава, ще обича от сърце и по малко ще сече! 21 май 2019.,Плевен Анита Христова Трифонова
  7. Душичките те Сега като споменаваш, че са дребни, май се сещам
  8. Bitdefender с пълна детекция 2/2 на първия линк и 3/3 на втория ...Първите два ги стартирах и тогава беше отключен процесът и антивирусната програма ги закова...SHARK-и, Благодаря за щамовете !!!
  9. дори малко време да престоят, губи се аромата и вкуса дори започват да накиселяват
  10. ...беше ядосан и си сипа уиски. Не е лека съдбата на...
  11. Дивите, имат страшен аромат Дребнички са, тия моите са малко по-едри и по-сочни, от тия в гората. Имат обаче почти същия аромат, като дивите. Аз ги обичам и дивите и питомните Най са ми вкусни, като си ги късам . Като са набрани, пак ги ям, ама някак си, ми се губи удоволствието. Децата също харесват, да си ги късат. Ако ги видиш, какви им са омазани ръчичките и устните и бузките.....даже и по челцата имат Олелеееееееее, аз прочетох "момчето" и си викам, сигурно кандидат зет нещо, а то сомче било
  12. Здравейте,докато си слушах музика от лаптопа през bluetooth изведнъж музиката ми спря,опитах да изключа и после пак да включа bluetooth-а на лаптопа,обаче сякаш се изпари...:D Няма го бутона за включване в менюто на bluetooth-a. Също така го няма и в Device Maneger. Операционната система е Windows 10. Това което направих е да сваля пак драйверите от сайта на производителя и да ги инсталирам пак,но нищо.... Някакви идеи?
  13. пет лева у джоба отиде на кръчма. Бармана ...
  14. Pig

Диема Спорт онлайн?

Най доброто от безплатните начини е Da Player с 90 програми + HBO Cinemax
  15. Ето инфото за цацаров.
  16. ааааа, това каква термоядрена бомба е, само при мисълта за смрадливия шлейф, който причинява на консумиращия го ми иде да изфъшкам запасите от бичможе на Цонкова. припат на квадрат голяма е разликата , беб
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване