Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Той ги плещи същите и за нас, джамджиите, дет пишем заклинания у всите му черни/сини джамове.
  3. AVG деинсталатор - в safe mode: https://www.avg.com/en-us/avg-remover https://www.avg.com/en-us/download-thank-you.php?product=REM
  4. Днес
  5. Махнах батерията, даде ми черен екран и опция за дефолт и да продължа.Дадох и зареди виндолса.
  6. DarkEdge

Проблем с Windows 10 - DPC Watchdog

v10.0.0.355 for AR9285 and Windows 10 v2.1.0.27 AR8131 and Windows 10 415GT Копирай на десктопа следните файлове: От папка C:\Windows\System32\winevt\Logs: Application.evtx Setup.evtx HardwareEvents.evtx От папка %SystemRoot%\Minidump Сортирай файловете по дата и копирай двата най-нови. Направуи архив с тия 5 файла и го качи на https://dox.abv.bg/ В следващия пост дай линк към качения архив.
  7. https://www.instagram.com/tussenkunstenquarantaine/
  8. Компютърът е на година две но захранването незнам, взимано е втора ръка.Чистя го редовно, проветрива кутия с 4х12 вентилатора. CPU - Ryzen 5 1600X беше клокнат на всички ядра на 4 гига без да се барат напрежения дъно - MSI B350 PC Mate Видео - PowerColor Red Devil Radeon™ RX 570 4GB GDDR5 RAM - 4x4 corsair vengeance lpx 3200mhz PSU - Evga supernova NEX750G сега пробвах даже стартира и виндолса и заработи, общо взето гасне и пали когато си иска. подуто по дъното невиждам като включа в мрежата след престои клавиатурата не мига нищо батерията е на година, после ще я сменя има едно магазинче до нас за компове нямам друго захранване за проба П.П като поседя повече запали, дали може да е от батерията.
  9. Ако с външна клавиатура и мишка тези проблеми НЕ СЕ случват, значи не е вирус. Вирусът ще ти движи курсора и активира интервала, независимо дали включиш външен хардуер или не. Остава вариантът да е хардуерен проблем или драйвърът за тъчпада и клавиатурата да се е омазал. Пробвай да преинсталираш драйвърите за тъчпада и вградената клавиатура и виж дали пак се случват тези проблеми. Ако се случват, значи е хардуерен проблем. Но какъв точно - тук можем само да гадаем.
  10. DarkEdge

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

@дръндю, това видя ли? Не, че и втората позиция е за пренебрегване.
  11. Не бях видяла тази тема и постнах в ''Здраве и медицина'', но ще споделя клипчетата и тук. Днес попаднах на тях и съм едновременно и обнадеждена и притеснена. Обнадеждена, защото със съпруга ми сме в рисковата група. Аз с прекарана емболия и Ку треска, с дълъг стаж като пушач /вече бивш/ и увредени дробове. Съпругът ми с операция от рак трета степен и в момента на химиотерапия. Няма нужда да обяснявам, какво изпитва човек, когато се чувства обречен. А притеснена по простата причина, че акъла не ми го побира как ще продължи живота след този ужас ли, цирк ли, спектакъл ли /не знам и как да го нарека, даже/.
  12. karadzha

Вицове - част 5

Двама габровци нахлуват при лекаря. - От какво се оплаквате? - Глътнах 1 лев... - А вие? - Ми лева е мой.
  13. JKirilov

Вицове - част 5

Учителката по български пита Иванчо коя степен е по-висока - "по" или "най". След известен размисъл той отговаря: - По. - Как така?! - Ами аз най харесвам секса, обаче по ми се пие.
  14. Anne

Какво става във философията?

Логично е - щом съвременният човек идва от Африка, значи е чернокож, според теб чернокожите откъде са се появили, от небето ли са паднали? То и по телевизията така ги показват - първите хора са били чернокожите. Адаптация, колко да е адаптация? Факт е, че при чернокожите в Африка не е открита неандерталска ДНК, но в хората от Европа и Азия - да, и това е научен факт. Плюс това, ако всички африканци бяха мигрирали към Европа, то Африка би трябвало да е била пуст континент, но не е. А и адаптацията не става така бързо, факт е, че и днешните мигранти не издържат на студа в Европа и се оплакват тук колко студено било. Не са се адаптирали изобщо. Истината е, че ние сме наследници на неандерталците, които въобще не са били прости - те са създали пещерните рисунки, погребвали са мъртви, имали са език и култура, вярвания и обичаи. Иначе логически погледнато, Европа би трябвало да е чернокожа, но не е. Няма адаптация. Щом днешните араби и африканци не издържат на зимите тук, въпреки дрехите и модерното отопление и съвременните удобства, то какво да кажем за предците им? И не, идеите ми не са сходни с тези на нацистите. Казвам само, че според сегашната теория би трябвало Европа да е чернокожа, но не е. Адаптации при хората просто не се случват. Ако се случваха, щяхме да имаме антични изображения не на бели мъже и жени от Гърция и Рим, а на чернокожи и смесени такива. Щяхме да имаме различни образи по стените на Помпей и Херкулан. Не казвам, че сме повече от чернокожите, но проблемите им в САЩ и Западна Европа НЕ СА ОСНОВАНИЕ науката да се извърти, да стане "политкоректна". По мое време учехме, че човекът е произлязъл от маймуната и неандерталеца, живял е в пещери, създал е пещерни рисунки, открил е огъня, бил е събирач на диви плодове и ловец, както и рибар. А сега се опитват политкоректно да ни убедят, че всички идваме от Африка, че неандерталецът е бил агресивен малоумник и заради малкия си мозък е изчезнал, че африканецът го е победил. Не е вярно. Всъщност, със затоплянето на климата в Европа неандерталецът се е променил. Топлият климат благоприятства развитието на ума, откриват се земеделието и животновъдството, със консумирането на мляко неандерталецът започва да пораства на ръст, заради топлото време вече не му трябват толкова мускули, плюс това става и много по - активен, и започва да отслабва, да придобива по - строен вид. Моето мнение е, че всъщност, макар, че всички сме човеци, сме различен тип човеци - бели, азиатци и чернокожи, които, със климатичните промени са започнали да пътуват, да срещат други хора, да има смесени семейства и деца. Просто погледнете артефактите от античността - статуите, бюстовете, изображенията..............Те са на бели хора, на наследници на неандерталците. погледнете и друга част от историята - с изключение на Северна Африка, до края на 19 век останала част от Африка е била абсолютно непозната за света и напълно изолирана,хората там са живеели като в пещерната епоха - примитивно и скромно. Не искам да кажа, че са глупави, а че са били изолирани от света, не са пътували, не са опознавали света, не са се смесвали с други раси и култури, това се променя с търговията с роби. Лично според мен, малка група африканци наистина е поела на север, но не са издържали на климата в Европа и са се върнали почти обратно, останали са в Близкия изток. Група любопитни европейци пък тръгнали натам и също спрели в Близкия изток. Опознали са се, смесили са се. Но нито Европа, нито Африка са смесени. Фактът, че няма неандерталска ДНК в гените на африканците ме кара да мисля, че те са друг човешки вид, за който са типични тъмната кожа, къдравата коса и големият нос. А ние имаме бял цвят на кожата, различен цвят на косата и очите, имаме общества, които са се развивали. ДНК е нещо което не лъже и не може да бъде обвинено в расизъм. Причисляват нандерталецът към изчезнал човешки вид, но това не е вярно. Неандерталецът просто се е видоизменил. Всички сме хора, просто сме различни и да се твърди, че сме от Африка, след като първите африканци не са издържали на студа тук, е нелогичен абсурд. А това, че африканците не са се развили като нас - ние вина нямаме. Африка много късно бива открита и проучена, робството е ужасна история, но не можеш да промениш историята. А омразата на чернокожите към белите не им носи нищо. Казвам само, че ми писна от политкоректна наука. Не съм съгласна да се срамуваме от произхода си, цвета на кожата си и историята си заради комплексите на чернокожите и заради психооткачените модерни джендърдски истории. Ето - и циганите не искат да живеят цивилизовано и чисто като нас, живеят в мръсни гета, не искат да работят, занимават се с криминални дейности - па ли ние сме виновни? Тук расизъм няма, конституцията ни гарантира права и задължения за всички, образование за всички. Никой не ги е спрял да пращат децата си на детска градина и училище, да работят , да гласуват, да пътуват.................Но те не искат да се цивилизоват, и какво - ние излизаме виновни? Въпреки, че има за тях 100 програми? Къде е логиката да сме виновни? Ако има расизъм - то той е в модерните психо идеи, според които белият човек е виновен за всичко. Това не е ли расизъм и дискриминация? Знам, че не им харесва, но ще го кажа - африканецът не е поставил началото на човечеството. И не е 100% сигурно, че всичко тръгва от Африка. Утре ще открият още по - стари останки от човешки черепи в европейска или азиатска или южноамериканска пещера, и какво правим тогава? Истината е една - човечеството е възникнало едновременно на почти всички континенти. Започнало е с еднакво развитие, но просто европейците са се оказали жадни за пътешествия, култура и духовност. Не от расизъм казваме, че древните Гърция и Рим са основи н цивилизацията ни. А от историческа обективност.
  15. Можеш ли да намериш за проба друг захранващ блок?
  16. На колко години е компютъра? Кога последно е правена хардуерна профилактика? Какви са спецификациите му? - изрично точен модел на захранващия блок! Може да се снима и/или погледне състоянието на дънната платка - подути кондензатори, други визуални проблеми. Може да се махне батерията на дъното и да се пробва така. При първоначално включване на в електрическата мрежа след престой > светлинната индикация на клавиатурата примигва ли?
  17. Вчера
  18. другарките ми бяха не грамотни всичко сам си научих витамините не съществуват това е измишлиотина на бялата мафия човешкото месо е най- раково понеже има 48 хромозома и тялото на хранащия се затоморзява да различава 48 хромозома от храната с 48 собствени колкото по малко хромозоми има храната толкова по малко е ракова растенията имат най малко хромозоми затова е най полезна. пастетите млякото от много животни събрано и умешано и става бомба в един пастет 1000 животни смляни смятай какво става.
  19. Здравейте.Да опиша какво се случи.От два дена както си работи и гасне.След натискането на бутона за старт не тръгва отново.След изключване от мрежата тръгва за няколко часа и пак гасне.Одеве изгасна и нетръгва въобще, вентилаторите не въртят, няма и картина.Още от първото гаснене биоса е на дефолт.Нищо не писка.
  20. Да, Нова определено искат да ни уморят Сега се надявайте вятърът да не е североизточен. Ама нали и по домовете си стоите, така, че за какво да се притеснявате?? Навремето като деца си играехме в пясъка по това време, макар да ни бяха предупредили за възможна радиация.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...