Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Освен липсваща OS, да не търсиш после и затрити файлове.
  3. Някой хапчета донесе ли или да се връщам при стената, която почти съм пробил с глава
  4. gibson58

Проблем с инсталиране на уиндоус 10

Да ,в подписа ми е дори.Защо,какво подозираш?
  5. Важна информация на "Seagate 1TB ST31000524AS 7200 RPM,32MB SATA-III" имаш ли? Ако ДА - аз бих се замислил преди да продължа с опитите.
  6. Da Player. Пиши на лични.
  7. Мирча, Цветанов даде ли ти такава тениска с надпис "аз вярвам само на Бойко"?
  8. Гледах филм. Заклевам се, че това няма да се повтори! Ако не е проблем, някой би ли ми припомнил кога филмите за възрастни станаха детски? Преди или след Аватар.
  9. gibson58

Проблем с инсталиране на уиндоус 10

Принудих се,защото седмицата яко се сбъгяса и имах доста проблеми (които сега може и да се окажат хардуерни,а не от 7).Трябват ми и няколко програми,които не се поддържат от 7 .
  10. Когато бях млада и не познавах всяка наслада Вървях безделно по непознатите улици и не намирах никакви мелници. Нямах посока не знаех от какво се нуждаех обикалях безнадежно по пътя който не виждах. Нямах приятел, нито съветник който да повярва в мен и би ме просветнал. Нямах пред кого да споделя житейския ми неопит който ме сполетя. Но съдбата която се оказа моя учителка ми поднесе своите изненади и уроци във вид на приятелка. Показа ми и хубави и лоши моменти в моя живот разпознавах понякога, дори грешах и се изправях без повод. Съдбата бе благосклонна с мен дари ме с щастие в един момент. Подари ми две момичета мили и красиви като кокичета. Животът ми преобърна в всички свои посоки и ги изпрати в най-красивите си насоки. Желанието за борба бе неоспоримо и с всеки ден все непоклатимо. Красотата и щастието проникнаха в моето сърце така както успя всяко мое дете. Дните ми се изпълниха с чувства, веселие и смях при всеки един споделен момент с тях. Чувствах се горда изпълнена с енергия и с хъс за борба струваше си всяка една болка и всяка една сълза. Съдбата е моя приятелка усещам гали ме показва ми след всяка среща. Да ценя и обичам най-ценното което е с мен и да не спирам да вярвам че ще се гордея един ден.
  11. То и при шевролета 1360 е "собствено тегло". Хайде по-сериозно! Както виждаш абсолютно точна е информацията, която съм дал. Сравнявам ги, защото са съпоставими, като цена. За 7000лв можеш да си намериш Е39 или Е38 в топ комплектация. Аз пък преди време карах Е38 730д и мога да ти кажа от опит, че автомобилът е много здрав, и като качество на изработка на салона, и като мотор, и като скорости, и като ходова. Да, може да е по-стара от въпросния шевролет 39-ката, но материалите вложени в нея са многократно по-качествени.
  12. няма студена пастьоризация нова технология, затова са и по-скъпи от другите https://salati-veselina.com/продукти/салати-без-консерванти/
  13. С какъв акъл почваш такива промени при положение, че работиш на тази машина? Бекъп на работеща OS имаш ли? А друг физически твърд диск?
  14. petie1

Снимки на Вашия Linux - част 2

Ухаааааааааа показала се Дебиан 10 Бъстър (космонавта)?
  15. марси а Е-та? има ли? патлажаниму кът излези.... ишмъ турът дъ клеча нъ терасътъ,нът чушкопека дъ прайм кйоплюлю
  16. продължавате да летите а - с розовите си очилца
  17. Ха-ха, пак не си разбрал! Управляващите в България си останаха същите само, че вече не се отчитат в Москва, а във Вашингтон, това е единствената промяна!
  18. Избери си: https://www.google.com/search?rlz=1C1CHBF_enBG849BG849&biw=1366&bih=625&ei=vaXpXNDvN8mtkwXih5XAAg&q=receive+sms+online&oq=virtual+number&gs_l=psy-ab.1.1.0i71l3.0.0..27870...0.0..0.0.0.......0......gws-wiz.II9ruClnZfs
  19. Имаш ли представа какво е собствено тегло? Това е без масла, без бензин в резервоара, без акумулатор и с екстрите включени в базовия модел. Моя грешка е, че собствената маса не е 1800 а 1500 кг. приемам критика- взех инфото от първия попаднал ми сайт, където е посочена цифрата от 1500 до 1800 кг в зависимост от оборудването. А базовото оборудване на Е39 отнесено към днешна дата е наистина спартанско, да не кажем че няма никакво. Тоест, нека като хвалим модела да се придържаме към високото оборудване,както би подхождало на едно истинско БМВ. A там собственотому тегло е 1800 кг. БЕЗ ГАЗОВА УРЕДБА! И говорим за автомобил произведен между 1995 и 2003 та година! Средно около 20 годишен дръгел... Пари да ми дават, няма да го взема.
  20. и още Българчета само погледнете отзад тая дето ще й паднат сисите - какъв контраст а
  21. В биос-а има 3 опции за onboard hd audio (auto, enable, disable). Пробвах и с трите варианта, без успех.
  22. този ти пост сега го видях.. много мило, макар не разбрах какви светещи рабути ще ми подаряваш..да те са онези светещи пръчки .чеша си мозъка
  23. Абе кат те удари паник атаката докат се осъзнаеш ко става кат нищо влизаш в болницата особенно първия път после вече свикваш или с времето спира
  24. Пробвай и може и да стане, на първо търсене ми даде сайт, който е за тази цел, само иска валиден мейл адрес за регистрация.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване