Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Тоя Асен Генов как го насрах един следобед на метростанция Надежда... АХаххаха. Направо не му се верваше
  3. НЕ ПОЛЗВАМ Също така Nvidia Control Panel ми изчезва с включването на компютъра
  4. Май всички тролчета са ги напускали от Карлуково за празниците...
  5. Всички престъпления на БКП много отдавна са доказани. На БСП са видни. Уж акъл даваш... Ами почети малко за радиоактивния разпад и тогава прави констатации. Пък и не ставаше дума колко българи са умрели тогава и от тогава и колко са пълни онкологиите сега с хора на възраст 30-40 години(а са пълни, повярвай ми)... Ставаше дума за това, че нашите партийни величия, под давление на съветските, не уведомиха за аварията. Едва като реагираха шведите, тогава се загрижиха... Облакът вече беше отминал територията на България. Всичките привърженици на партията-майка сте все такива. Може да говорите най-големите глупости, но защитавате... какво защитавате обаче и вие не знаете!
  6. Google Chrome товари процесора, заради бъгава версия на Adblock. Виж дали я използваш и временно я махни.
  7. това с фолиото не е добра идея те затова ги правят с мрежа а не цяло парче плат или найлон за да може малко или много да се охлажда кабела. Но както и да е не съм чувал проблеми с това. честито!
  8. Да го промени не знам, но със сигурност е от значение
  9. Понякога и една запетая може да промени живота на човек....
  10. Оказа се, че все пак има кой да пише и да се занимава с визуалната обработка на 10. Не е съвсем безплатно, но пък и не е някаква сума, която повечето хора да не могат да си позволят: https://www.cleodesktop.com/search/label/Aero glass?&max-results=12 https://www.cleodesktop.com/2018/12/windows-7-aero-theme-windows10-october.html https://www.cleodesktop.com/2019/01/vista-aero-theme-windows10-october-2018.html https://www.cleodesktop.com/2018/10/xp-luna-full-version-theme-windown-10.html
  11. Ако имаш няколко различни CD - та, направи първо опит, дали може да ги чете всичките. И ако имаш такъв, който ти си записвал или някой друг, пробвай записвачката дали го чете. Твърде често е явлвнието да чете купешки записи или обратното.Още повече, ако е стара и използвана. По добре е да си направиш бутващия диск на флашка, отколкото на CD. Просто е по сигурен метода. После само от Bios избираш за бутващо устройство - готовата флашка. Пожелавам ти успех и приятен ден!
  12. Андроидът може да бърка при взимане на решения, ако програмата му е непълна, тоест има информационни пропуски. Бог (ИИ) му казва: "Сам дай имена на животните и другите обекти които виждаш". В експеримента включва и елемент на неопределеност, лабиринта в който е поставен андроида непрекъснато да се мени и да няма постоянна форма. Ходи давай имена тогава без да бъркаш, грешиш. Противоречията в Библията са фундаментални, реалността описвана там няма нищо общо с действителността която наблюдаваме. Ти откъде можеш да знаеш кой кой е и за кого се представя? Ами ако гласовете които чуваш са единствено плод на твоето въображение, породени от желанието ти да обясниш необяснимото? Защо си толкова сигурен в нещо, ако си толкова ограничен, зависим и беззащитен? Тогава въпросът ти, кой искам да ми внушава, става напълно безсмислен... Спасител няма, най-много да има експериментатор и изкуствено създадени форми на живот в лабораторията наречена вселена. Това е негативният вариант, който не изключва позитивен такъв, но за последния всеки трябва да се пребори сам.
  13. Neezregj

Steam намаления

Вместо да купуваш от сайтове като G2A или Kinguin е по-добре да изчакаш за намаленията в Steam понеже разработчиците на тези игри не печелят нищо от продажбата на тези ключове от G2A или Kinguin понеже те са крадени. Даже някои разработчици предпочитат да си присвоиш играта по "друг" начин вместо да я купиш от G2A или Kinguin.
  14. при мен процесора доста го товари GOOGLE Chrome
  15. Голямото предимство на Tor Browser си остава самочувствието, че нещата са под твой контрол - NoScript+мрежата на Tor спокойно дават това самочувствие. Ако наистина ти пука, че Гугъл и другите големи големи правят кинти от теб, той е добро решение. Бях чел, че Гугъл изкарва средно по 20 и няколко долара на потребител месечно (вече може и повече да е) от търсачката си. Фейсбук, даже повече (социалната мрежа си има .onion адрес също). Проследяващи мрежи, рекламки, които те профилират ad-агенции, които те продават като стока, а на това отгоре и малвъртайзъри и какво ли още не. А в някои държави, доставчиците на интернет са задължени да те следят. Недостатъкът си остава NoScript, който е супер рестриктивен и иска играчка, за да видиш някой модерен сайт.
  16. Машината е Medion Akoya P6640.В момента е с уиндоус 10,фабрично е с уиндоус 8, а аз искам да му инсталирам уиндоус 7.На настолния съм му инсталирал уиндоус 7 от същият този диск.С тая кочина снощи изгубих маса време да го накарам да буутва от записвачката и неще и неще.Промених настройките в биоса да буутва като първо устройство от записвачката,чува се как върти диска сякаш това веки момент ще стане и изведнъж пак си се появява логото на уиндоус 10.Пробвах да ли работи записвачката,пуснах един филм,работи си перфектно.Чудех са като ,,план Б,, да ли да не прехвърля уиндоуса от цедето на флашка, и да го видим да щи ще може да го подкара.Но незнам да ли може уиндоуса да се прехвърли от цедето на флашка,а и до сега е съм инсталирвал операционна система от флашка.Някой ако има идеи как да се подкара тая кочина със седмицата, ще му бъда благодарен.Довечера ще и отделя още час,час и нещо време.
  17. Опера и хром товарят предимно рам паметта. Не би трябвало да ти товарят процесора.
  18. Fornite и има една програма Nox android на компа Opera GOOGLE Chrome също го дърпа много
  19. А поради каква причина се товари на 100%? Можеш ли да видиш кой процеси го товарят тогава?
  20. нещо, за което никога не бих се сетила, че е кавър, просто защото не съм компетентна за песните от 1979 г. - то тогава освен Тома Спространов и някой и друг с радио Свободна Европа и роднини в чужбина- едва ли е бил наясно, но ... е хубаво с нови аранжименти да се преоткрива стари хитове оригиналчето
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване