Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Виждала съм. Не е виждал папуняк на живо?
  3. С големи букви на първа страница в тефтера записвам "Медит. няма запек!"
  4. Вчера
  5. ...дорестата кобилка. Тя чу трикратно почукване на вратата и ...
  6. miro20

Избори 2019г.

Не Това Как беше.. колкото по нагла и чудовищна е лъжата, толкова повече ще повярват в нея... Гьобелс или Хитлер бе казал. Вие сте прекрасен пример.
  7. Прав е доктора, има много неща, които малко разбират дори и не разбират изобщо и като не успят да го подкарат, единственото примитивно нещо, което ще им хрумне е да го пуснат в форум за тв, че белким го спукат от флууд и т.н. защото бай Ганьо не може да гледа е не само той де и други от съседните държави btw: Целта на балтията постигната - затвориха проксито на RM, браво на рестартаджията
  8. nikssi

Избори 2019г.

Това ли? http://epicenter.bg/article/Vazrazhdane-sprya-obuchitelnite-seminari--koito-podmenyaha-istoriyata-ni-/183053/2/0
  9. Аз запек нямам, щото месо не ям. Да знаеш. За извинение можеш да ми купиш една кукла.
  10. Това целия пост ли е? Или има още, дето не се вижда?😤
  11. Няма бе, мъжете са ПРОСТО устроени, те не четат кво ги питаш, а пишат квото им дойде на акъла. Ти пък чак сега ли го разбра!? Аз нямам хубави следи , за мен мъжете са полу-идиоти или пълни такива. И защо ми викаш съсел, ако смея да попитам. Че и Властелин на идиотите чак. Ама хъ!😬
  12. bojoviki

Алкохол и калории

Ами исках да е по-просто.Иначе алкохола е лишен от хранителни вещества,но е калоричен.Но неговите калории не дават нищо на организма.Ами объркващо е.Калоричен е,но и не е.А иначе се дебелее. За 100гр алкохол: червено вино – 70 калории бяло вино – 65 калории уиски – 250 калории водка – 235 калории бира 50 калории
  13. gibson58

Проблем с инсталиране на уиндоус 10

Извадих ш*баното ДВД и всичко заспа.Не знам дали за момента нещо е захапало,но засега нямам никакви проблеми.Инсталирах десетката,активирах ,ъпдейтнах ии сложих драйвърите.Имам още 2 въпроса. 1.При това положение сега настройката в биоса какво да избера ? В момента е на Lagacy ROM ,имам и опция EFI compatible ROM? 2.От опита ми да инсталирам уиндоус 7 остана при зареждането да ме пита коя ОС да стартирам.как да махна 7 (която не е инсталирана) и да не се показва този екран за избор на 7 и 10 ?
  14. Сега ми стана малко гузно, защото сигурно очакваш някоя грандиозна интрига, а то всъщност е по-безобидно Напразно ти вдигнах надеждите
  15. Raze

Алкохол и калории

Ти сериозен ли си? Как я съчини тази глупост?!?
  16. bojoviki

Алкохол и калории

Ами не е точно така.При навлизането на алкохола в организма,той се разделя на мазнини и ацетат.Точно той е празната енергия,за която говориш.А точно там е проблема.Организма ни почва да използва точно тази енергия и спира всяка друга.От там мазнините отиват точно където сме склонни за пълнеене.
  17. Може да помогне, щото понякога и на крясъци ме избива
  18. Както казах, "отива човека да се поклони на мощите на светията създал българската писменност, където е гроба, и това било "чуждопоклонничество" и ... " По време на официалното си посещение във Ватикана той ще се поклони на светите за българите места в Рим по повод Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост - 24 май. " " Росен Плевнелиев ще се поклони на гроба на Св. Кирил в базиликата “Сан Клементе” в Рим. " И тоя ме пита какво общо има с 24 май. Та... и аз не те разбирам . Осра се за пореден път и ся си тролиш .
  19. а за това ли питаш ами баща ми предполагам дето се самоуби пред очите ми .
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване