Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. ...към морето бяло. Малка схлупена къщурка...
  3. _nib_

Вицове - част 5

Стойка на кифла: - Чантата виси на едната ръка, а в другата ръка смартфона, шалвари тип "насрах се" и очила като маска на оксиженист!
  4. Ако е толкова "лесно", колкото казва Ст. П. всички да го направим ... И никой ли не се замисля, точно това "Защо всички не го правят това?" И в "синхрон" с по-горе казаното, работата е за професионалисти... (друг е въпросът, колко от тези, представящи се за такива, са точно такива). Успех. ПП. Това за "това се счита за СПАМ", не трябва ли да е "Това се счита за РЕКЛАМА", защото СПАМ'ът е "непоискано търговско съобщение" по email ... (не че има кой знае каква разлика)
  5. Аз пък ям пресни(вярно не са много вкусни, но няма пълно щастие).
  6. nikssi

Атака - за и против

След 13 години мъртвило в темата заинтересованите я повдигат отново ... свършиха ли париците вече?
  7. killchain

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Някой има ли представа защо може мониторът ми да не се изключва при заключен компютър въпреки тези настройки? Това е Balanced профилът от вградените, но го прави и с други.
  8. едно хвърчило. Щото полетяло ...
  9. Лили, все 1 да питаш, може ли да тече от чешмата вода, ако не е пусната... Няма как да сийдваш /или лийчваш/, ако не си онлайн... но идеята при "торент системата" е точно такава, когато някой свали даден филм/или каквото и да е/, да сийдва , за да може и други да го свалят... Иначе, аз като сваля, изтривам и не сийдвам нищо, е пагубно за торент системата /ако всеки прави така/... И затова има и рейтинг система, отчитаща Свалено/Качено... и при някои има изискване, за това. Поздрави.
  10. dimi073

Лоши новини за Huawei

Дълга им е по голям,но и с 1тр.със сигурност ще клекнат.
  11. Здравей. Значи, си дал малко/или доста/ малко инфо, за да се каже много... Значи като си закупиш хостинг /задължително платен, ако искаш сериозна работа/ - но може да пробваш и с някой безплатен (като 000webhost) , но само за да пробваш... , дават ти Акаунт, където влизаш и може да инсталираш Форум (от cPanel'a ) или от самия сайт да свалиш Инсталатор и да го качиш , чрез FTP ... Една от най-известните/използвани Форум с/ми е PHPBB , но може да се открият и други, като напишеш в търсачката forum systems (или да ги откриеш в cPanel'a в съответната категория, на Хостинга). Това, със СМС плащанията, е наистина бързо, но и най-малко печелившо... (от 1 СМС от 2.40 лв. , 0.40 лв. е ДДС'то, и около 1.00 - 1.10 лв. вземат моб.оператор и фирмата посредник, и реално на теб ще остане около 1 лв.) Може да използваш ePay , г.д. по подобен начин /или PayPal/ ... Но с Форум система, платено съдържание, малко трудно ще е /ако няма някой плъгин нещо - нищо чудно и да има/, но ... по-скоро може да се направи нещо с Wordpress - за него плъгини, колкото щеш /и доста по-лесно/... Поздрави.
  12. А бе и аз виждам някакъв плод(кайсии ли са, праскови ли са), а другото какво е, сладко тесто или......? Браооо, работим с ел.фактури.
  13. В OLX си оставяш в описанието линк към твой сайт - подсказващо име, което включва словосъчетанието vibrator. Ако някое прасе от дамите надуши офертата, то ще се свърже на оставения адрес за контакт за да получи своя дан.
  14. Това е древно божество. https://en.wikipedia.org/wiki/Priapus На плодородието.
  15. DarkEdge

Лоши новини за Huawei

По-скоро ако изтеглят инвестираните над 1 трилион $ какво би се случило.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване