Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Докосвате с пръст и задържате в празна част на работния плот, ще Ви излязат 3 опции, избирате "приспособления" и от там избирате какво да изкарате. На същото място трябва да излизат и от другите подобни приложения, но е безсмислено да инсталирате такива. В Андроид по подразбиране има приложение за времето, което така или иначе се обновява и хаби батерия. Качвайки други подобни само си изцеждате батерията по-бързо. Аз съм с Nokia 5 и няма подобни проблеми.
  3. дръндю

Избори 2019г.

начи тес хамериканци, още илядо и сто години и штъ стигнат
  4. То пък от подписите на много ако им разбереш фамилията те па на, еле па на доктора ми, някакви заврънтулки от които, я хванеш първата буква на първото име, я не.
  5. Однажды чаньский учитель Фо-инь взошел на алтарное возвышение для проповедования Учения Будды. Су Дун-по[19] пришел послушать наставления учителя. Но присутствующих в храме было очень много, и не осталось ни одного свободного места. Увидев Су Дун-по, чаньский учитель сказал: — Людей слишком много, и уже не осталось места для такого ученого мужа, как вы. Су Дун-по немного интересовался чань и быстро сообразил, как надо ответить: — Раз здесь негде сесть, я использую в качестве сиденья эту мою личность, образованную четырьмя великими первоэлементами и пятью скандхами. Когда чаньский учитель услышал, что Су Дун-по разговаривает с ним в чаньской манере, он сказал: — О ученый муж! Я хочу задать вам один вопрос. Если вы ответите на него, то вашим сиденьем станет тело этого старого монаха, а если вы не ответите, то вы оставите в монастыре в качестве памятного под ношения ваш нефритовый пояс. Су Дун-по был совершенно уверен, что ответит на любой вопрос, и потому легко принял вызов. Тогда чаньский учитель Фо-инь спросил его: — Четыре великих первоэлемента в своей основе пусты и пять скандх лишены какого-либо наличия. Позвольте спросить вас, о ученый муж, на чем же вы в таком случае собираетесь сидеть? Су Дун-по в своем ответе не учел, что тело, составленное из четырех великих первоэлементов (огонь, вода, земля и воздух), не имеет реальной сущности и пусто по своей природе, а следовательно, на нем никак нельзя сидеть. Поэтому Су Дун-по пришлось пожертвовать монастырю свой нефритовый пояс, передав его чаньскому учителю Фо-иню. Этот пояс, как полагают, и сейчас хранится в китайском монастыре Цзиньшаньсы.
  6. Телефона е нокия 2.1 вчера го ъпдейтнах към девета версия на андроида и уиджета с времето изчезна. Програмата е инсталирана но не намирам откъде да го добавя. Пробвах и други програми с прогноза за времето, но пак не може да се изкара на началния екран
  7. Djuni Baliev

Проблем с Google Play

И аз това помислих първо ама след това си помислих че и след връщане на фабричните настроики ако пак не се оправи тогава пък няма да мога да си сваля и приложенията които имам в момента ,затова питам ако има някакво друго решение
  8. Не съм чел внимателно цялата тема, но четейки този "анализ" на женското щастие и има ли то почва у нас, мога само да ви кажа, че или се правите на 3 без 10 с цел да ви забележат повече жени и да се втурнат да ви обясняват колко не сте прав или наистина това, че "пишкате прав" се оказва плачевен факт, че сте изходил и неща, които не трябва. Всъщност ще съм кратък - такава тъпотийка чист офтопик скоро не съм чел наоколо и глупостите с физиологичните нужди са не само смешни, ами и гнусни даже. Какво трудно има да прочетете темата и да пишете за мъж, оказал влияние в живота ви, без значение дали е приятел, баща, дядо, колега и т.н.? (това е към всички, не в отговор само към ваша милост) Пише ви се по темата, а не знаете какво да напишете и затова се втурвате в такива анализи на женската същност?!?! Аз имам такъв Човек (мъж, тоест) в живота си и ще го спомена накратко, за да не съм офтопик. Дими Константинов се казваше и от него съм научил безумно много неща в работата си (телевизионното продуцентство), за отношенията ми с приятелите и колегите, за това колко безумно добре е човек да бъде отдаден на семейството си, жена си и децата, за това колко е човешко, когато ти се крещи от безумието на хората около теб, точно тогава да се усмихнеш и да потушиш нервите си, а и на тези около теб и още много, много, много... Аз бях млад дихател на 20 и няколко години, безумно жаден и отдаден на работа и хората наоколо, а той беше около 20-ина години по-голям, с три дъщери и прекрасна съпруга, която безкрайно уважаваше и обичаше, а добрината му беше в такова количество, че помиярите наоколо не само не я приемаха, а се постараха да я закопаят много, много дълбоко. Не знам добрината ли, не знам човечността ли, но този човек не заслужаваше съдбата си - в това бях сигурен в момента, в който откриха тумора в главата му... Дори в най-тежките моменти в очите му се виждаше жаждата за живот и безкрайната любов към жена му и децата... След първото отваряне на главата уж се възстанови бързо, даже се върна на работа в телевизията за известно време и когато бяхме решили, че най-лошото е минало, се оказа, че тумора пак се е развил и то е по-голям от първия път и... Отиде си...всички си отиваме, но няма да забравя няколко дни преди смъртта му бях у тях (стара кооперация беше, до Ялта, с едни тесни стълби, по които трудно го сваляхме с носилката...), а Дими идваше рядко в разсъдъка си - през повечето време седеше зареян с празен поглед в нищото (поне така го описваше Яна - съпругата му). Та седейки до леглото му и говорейки си с Яна, по едно време се обърнах към него и му викам "Ей, Дими, да се стягаш и бързо да се оправяш, че те чакаме всички в телевизията да се върнеш, чу ли?!?! Чакаме те с нетърпение и аз и Вальо и Румен и Ива и Васко и Орлин и Стефан и Косьо и Вили и всички останали - чу ли, Дими, чакаме те, ей!!!" В този момент изведнъж той се обърна към Яна и с най-жизнерадостния глас промълви "Яно, чуваш ли кво разправя Сашката, Яно - чакат ме...чакат ме всички да се върна...". Е, не го дочакахме... От този миг нататък в живота си съм сигурен, че човешкото желание и чувство може да стигне там, където не предполагаме, че е възможно и може да докосне места в душата и сърцето, които си нямаме на идея съществуват ли!
  9. Джугашвили

Избори 2019г.

Ами бива да си пиеш хапчетата, викам аз!!! В противен случай, дай си точния адрес, ще дойдат едни археолози и антрополози с бели униформи, в никакъв случай не им противоречи, дори ако се наложи да се прегърнеш сам и ти вържат ръцете отзад с някаква специфична униформа, не се съпротивлявай!!!
  10. Общуването във форума е както на вън, ако си в кафе и случайно на маса с непознати и започнеш да нападаш по начина който правиш тук с нагласата да им докажеш, че твоето кафе е по- качествено от тяхнто биха ли реагирали по по- различен начин от този тук? Модератора не е пастир, защото мисля че във форума не сме овце, макар да има тук там по някоя заблудена такава. Модератора върши точно това за което е модератор, а именно да съблюдава темите дали отговарят на истината, или иначе казано ти би ли поел отговорност ако някой ей така решил зареди спорта да си направи от стерео усилвателя 4 канала по начина който беше описал в една друга тема и си изгори усилвателя, би ли поел отговорност ако някой отново за спорта реши да прави тези акробатики с трансформатори на изхода на усилвателя си и го изгори, не нали, ето за това са модераторите, да не допускат това да се случи и никой няма нищо против теб, а към това което пишеш. Не е до мързел, а както казах няма смисъл да се прави, защото освен че не се постига нищо по- добро по отношение на качество и сила на звука се товари излишно НЧУ. Ако бяхме някъде из 70- те години да, тогава щяхме да си разменяме схеми и да мислим всевъзможни глупости за да послушаме радио свободна европа, но в 2019г е смешно и ненужно да правиш подобни глупости. Авторесивърите и високоговоритрлите са на съвсем достъпна цена, като има за всеки джоб ценови клас.
  11. Не мисля. че фамилията е проблем, нито Жо ил Цон и прочие ... Примерно - Моята жена не си смени подписа, но фамилията (по нейно усмотрение прие моята) ... Така, че ... подписа ни се сформира някъде към ту преди да мислим за това - Как ще изглежда след като сме се оженили или омъжели /// ... п.п. Всяка жена или мъж може да си избере и двойна фамилия .... Така, че не само фамилията или името е важно, за да охарактеризираш себе си в подписа ... и само и единствено ти го променяш във времето или не ...
  12. ДиоиД

Избори 2019г.

Ми аз какво да направя, че съм на - 6890 години, т.е. съм на близо 14 000 години, а?! Някак си съм предже Вас ... а и преди вси което може да възприемате като даденост ..
  13. Цонка Кънева се подписва с ЦонКън се омъжва и приема фамилията на съпруга си. ЦонКън ли предлагаш да остане подписа й? Виж, ако в подписа й не присъства фамилията й, е друго нещо.
  14. Джугашвили

Избори 2019г.

Хич даже не съм малък и много добре знам какво е лошо и какво е добро!!! Чисто хронологично, аз съм на 1300 години, САЩ са на 200!!! Виж ни ние къде бяхме след 200 години История и сега,след 1300!!! Виж ги и текъде са сега след 200 години и сам си направи сметката къде им е мястото и къде ще бъдат след известно време!!! Та ако има някой,който не разбира кое е добро и кое не е, със сигурност това не е моя генералисимуст!!!
  15. ДиоиД

Избори 2019г.

Те, младото не мое да различи кое е агне, кое е шиле, кое е Коч и кое Пръч .. мъ .. ай у ДКЦ-то ... п.п. Вси уфсъ ... вси блеят преди да станат ма курбан ... И извън протокола, понеже е виртуано -
  16. Браво! Доживях да видя благодарна жена! Хлава! Моя мъж ... е моя баща. Другия е моя приятел. Един ми стига, но много получих от тези истински мъже .... Да, има такива ... и ще има! Хубавото е, че има жени които могат да оценят без да правят "драма" в чувствата си ... и вече след като в реалността видях истинска жена, то ми е радно, че и тук пак виждам красота ... п.п. Благодарен съм, че има жени, независимо, че ние някак си оредяваме ...
  17. Raze

Проблем с Google Play

Направи връщане на фабрични настройки с изтриване на всичко на първо време. Съответно си прехвърли важната информация на SD картата или на компютър преди това.
  18. lsmurf

Избори 2019г.

Човек , лекувай се - сериозно съм загрижен за теб.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване