Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Ми иди си издой бивола де, мен ме мързи. Има снимани документи там.
  3. Порядъчен живот? В тая илюзорна мъгла дет се стеле навред? Как? А вие къде се виждате в тая сложна цивилизация? Направлявани ли са вашите мнениния от техническите средства? Не се заяждам, любопитно ми е, как се предпазвате от колективното манипулиране. Как правите изборите си и изграждате отговорен стойностен живот?
  4. доказателства - или си дал свобода на фантазиите си не лъже той а друг - отпада частично
  5. Еврокомисарят по правосъдието опроверга Борисов, че мониторингът скоро ще падне Не го ли е срам да лъже, след като знае, че вече всяка негова лъжа се опровергава?
  6. Здравейте, Имам счетоводна къща с куп стари щайги в нея, но всичките работят. Искам да обновя 3-4 от машините и срещам затруднения при сравнение на дънните им платки. Защото RAM, вид и големина на диска са еднотипни величини, но не ми е по силите да сравня дъната. Има ли някакво подходящо място за сравнение където примерно като напиша имената на две дъна да дава отговор - е това е по-доброто :) Иначе направих собствен тест - при практически сходен софтуер засичам за колко време отваря един много голям екселски файл. Е това е класацията (като последните три мисля да пенсионирам) :) : 1 Intel Core i7-3770 CPU 3.40 GHz 2 Intel Pentium CPU G645 2.90 Ghz 3 Intel Celeron CPU G1610 2.60 Ghz 4 AMD A6-5400K APU with Radeon HD Graphics 3.6 Ghz 5 Pentium Dual Core CPU E5200 2.5Ghz 6 Intel Core 2 Duo Cpu E6850 3.00 Ghz 7 Intel Core 2 Quad CPU Q9550 2.83 Ghz 8 Intel Celeron CPU E320 2.40 Ghz 9 AMD Atlon 64x2 Dual Core 4000+ 2.50Ghz 10 AMD Atlon LE-1620 2.63 Ghz 11 Intel Celeron CPU 430 1.8Ghz
  7. Цацаров са го засекли, че си е купил вила за жълти копейки в достатъчно известна курортна местност.
  8. Ние, си хапваме, от нашите ягодки Ужас, ядем си ги немити, както са с пръсчицата Леле-мале. какви сме нехигиенични Имаме и диви-опитмени. И те почнаха да червенеят. А какви са вкуснииииииии.... Имаме си и тиквичка Още е мъниче, ама ще порасне голямаааааааа..... Цариградското грозде и касиса, са още зеленки, ама и тяхния ред ще дойде Кивито, може би утре, най-накрая ще цъфне На финалната права е Имам и още много вкуснотийки, но някои още не съм засадила, а други пък, са още много малки Но и тях ще покажа. Някой си път. Евентуално
  9. тъй пишеше в коментарите тъй съм написала преди години за да застроят една сграда до нас беше абсолютно същото - тополи, кестени, всички дървета бяха ей така отрязани по същия начин хубавото е че после засадиха нови - сега имаме нови кестени
  10. ко да се стягам, останах сам вкъщи и от скука ще направя някоя глупост вече май ще пробвам да си бръкна с метлата в носа
  11. аm-аm

Българска национална кухня

Още турска кухня: https://recepti.gotvach.bg/turska/
  12. Даже държавата не уцели. Това е в град Алексинац, Сърбия. Реконструкция има, чудо голямо. Вместо да ревеш за отрязани дървета посади нещо да спиш спокойно.
  13. нито има "предишен рамус", нито "следващ". Има само "сегашен". Има разлика "очичките с които някой го гледа". Буламача който си натворила тук си е пак същия - както и преди 2 години, преди 4 години, преди...ххх години. Едно и също. Теб те няма никъде в текста. Обръщения, поръчения, съвети, предложения, подканвания - в множествено число. Някой безличен, спуска послания на "другите" - все едно са на събрание, все едно са в зала затаили дъх... Ти липсваш. Няма го пишещия, в неговия собствен текст. Няма мислите, няма го пътя, няма го изминаването... Всъщност човек няма. Но има думички. Тия думички всъщност нищо не казват защото липсва ГОВОРЕЩИЯ ги. Отгоре на всичко - посланията и съветите към "другите" са точно в никаква посока - лесно е, излезте, направете, ще спрете да се въртите... ще кажете, нужни са, важно е... Но пък точно в края на текста - след точките - се появи първо лице ед. число. като с магия - все едно някой изскочи от "сънуващия си транс" в който тъче колективните си сънища. Театъра на безличността, дето идва от ДНК не спира и напира да е вечен. Да минава някъде отвъд пространството и времето... да се сродява някак си с вечността. Мнооооого напира. И номера - "ама като не сте светнати няма как да ми разбирате от нивото на мъдростта..." отдавна е изтъркан и се продължава да се играе тук от всеки невежа. Нито ниво има, нито мъдрост. Тия двете няма как да подминат липсващият етап на индивида. Това че минават само и единствено през ИНДИВИД. В случая той винаги е липсвал, защото няма как да се имитира, нито изиграе. Много опитват и това - той театъра е заразен и много примамлив. Чрез театри сред сенките всички постижения са лесни, щото са фалшификации, реплики, подражания и имитации... И еднообразността на всичко това омръзва. Омръзва дори и на Играещия го. ЛИпсва публиката, но в сценката на актьора публиката е в главата му. Така, че "липса не може да има". Шоу маст гоу он.
  14. Много ми се ще да има повече информация...за цените...от "стратегическите" (или по-скоро ,типично американо- далавераджийските )ни "партньори".... Каракачанов: Исканата от САЩ цена за F-16 Block 70 е по-висока от очакваното и то неоправдано
  15. Meri Meri

Топлината на една усмивка!

А ти днес нАпЪлно ли се облече?
  16. хаха предадох й - ни ще - каза били глупави тез мишки ни моат са дъвчат усвен кабелята им ма дъвка кабели доде й растяха зъбките - ся не дъвчи вечи мерси мерси производителността треба да са увеличава дубре че имаме Зора у мола - я колко мноу гризач на примоция даже
  17. Кой твърди, че дзен разчита на интуицията? Налага се и да мислим от време на време, няма начин. Ето олтарната сутра на английски - не гарантирам за превода, но изглежда прилично - http://ftp.budaedu.org/ebooks/pdf/EN224.pdf
  18. Вземи и Ейнджи - тя повече разбира от мишки Честит да ти е лаптопа, с кеф да го ползваш!
  19. С тази разлика, че Бог не е човек!
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване