Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Джимин поне не казва нищо такова. Който го прави, той не се хвали.
  3. Пищака постоянно им обърква бройката.Аве да е жив и здрав, човека.Поне при него всичко е ,,шоу шоу шоу и пак шоу,,
  4. О тя на ,,програмата,, е пушка.Комбинативна е в това отношение, повече от цигански ддс-ар.Ама ще трябва да лустроса фасадата иначе к*р ддс-е.
  5. Баш кат за теб няма само ти да пускаш п*дераси
  6. О здравейте дечица ко правите в тоя майманарник?
  7. Хич не съм гад! Не са ме ръфали изобщо. Просто е неприятно. Не знам ти що ме ръфаш само.
  8. Мимски Сирена Калипсова Инана - моля пийте си хапчетата бе млафициентино само за твойте пъзели и еднорози де искаш да ги яхаш четем пфуууууу отврат
  9. Благодаря ви за помощта при избора .В крайна сметка реших , че повече място ще е по - добре пък и по - изгодно , та се спрях на това SSD . Вече втора седмица работи без проблем , за скоростта то е ясно ... доволен съм ! Дано и на някой друг да му е от полза темата .
  10. Васе! Благодаря и на теб. Всичко ще прегледам заради това, щото ми е интересно как при облаците има такава разлика, а на друго място няма. Като изхождаш, че съм със гигабитов интернет и то от почти 4 години, да качваш и теглиш с негова помощ, има голяма разлика отколкото да качваш примерно с 500 к/сек.
  11. И ти си прав ама става дума за облак а тук вече имаш джаваскрипт освен това което си изброил
  12. де ша одиш на среща - ни мой та фмести у прОграмата
  13. Е тука има въпрос подобен на твоя,ама отговорите са много размити нещо... https://stackoverflow.com/questions/38281096/google-chrome-upload-speed-vs-firefox
  14. Ако страницата вече е нарисувана, няма значение кой енджин какво прави. Отворена е връзка, информацията тече и това е процес, който може да е няколко десетки пъти по-дълъг от това да се нарисува страницата. Нещата, които биха имали влияние, са VPN и proxy - все стандартни възможности на браузърите, които обаче може да са настроени различно.
  15. Ето ти и бенчмарк на трите браузъра https://www.pcworld.com/article/3213031/best-web-browsers.html?page=2
  16. Като си лош и си гад - да те сръфат, все ми е тая за такива като тебе
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване