Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Bitdefender с пълна детекция 2/2 на първия линк и 3/3 на втория ...Първите два ги стартирах и тогава беше отключен процесът и антивирусната програма ги закова...SHARK-и, Благодаря за щамовете !!!
  3. дори малко време да престоят, губи се аромата и вкуса дори започват да накиселяват
  4. ...беше ядосан и си сипа уиски. Не е лека съдбата на...
  5. Дивите, имат страшен аромат Дребнички са, тия моите са малко по-едри и по-сочни, от тия в гората. Имат обаче почти същия аромат, като дивите. Аз ги обичам и дивите и питомните Най са ми вкусни, като си ги късам . Като са набрани, пак ги ям, ама някак си, ми се губи удоволствието. Децата също харесват, да си ги късат. Ако ги видиш, какви им са омазани ръчичките и устните и бузките.....даже и по челцата имат Олелеееееееее, аз прочетох "момчето" и си викам, сигурно кандидат зет нещо, а то сомче било
  6. Здравейте,докато си слушах музика от лаптопа през bluetooth изведнъж музиката ми спря,опитах да изключа и после пак да включа bluetooth-а на лаптопа,обаче сякаш се изпари...:D Няма го бутона за включване в менюто на bluetooth-a. Също така го няма и в Device Maneger. Операционната система е Windows 10. Това което направих е да сваля пак драйверите от сайта на производителя и да ги инсталирам пак,но нищо.... Някакви идеи?
  7. пет лева у джоба отиде на кръчма. Бармана ...
  8. Pig

Диема Спорт онлайн?

Най доброто от безплатните начини е Da Player с 90 програми + HBO Cinemax
  9. Ето инфото за цацаров.
  10. ааааа, това каква термоядрена бомба е, само при мисълта за смрадливия шлейф, който причинява на консумиращия го ми иде да изфъшкам запасите от бичможе на Цонкова. припат на квадрат голяма е разликата , беб
  11. Много ми е интересно дали има разлика във вкуса между дивите ягоди и другите ? Понеже не си спомням да съм яла диви
  12. Разучил нещата отпреди да влезе в сила закона, който коментираме. А някога форумите бяха място, на което можеш да научиш нещо.
  13. да, сега видях в чата това благодаря за инфото Пиг
  14. да не си бебе да те дундуркат. по дупките щял да си бърка от скука..бошкееййй хвани се измий прозорците, не ги ближи. направи си вечеря. пусни готина музика, да се разтанцува цялата къща,за награда качи си задните лапи на масата и чакай залеза.
  15. Да ми посочиш къде написах Windows ? IBM-DOS се появи някъде 87-88г, едва. След това го краднаха Microsoft, та стана MS-DOS А на Правец се зареждаше директно Basic интерпретатор, така че каталози не се е отнасяло за файлове и директории със сигурност.
  16. Но без тях щеше да ти е скучно. Хитрейшо откак БМВ маниака спря да пише ли се отлъчи от лоното на грешния път? Много ми е интересно колко и как се е променил живота му, откак напусна този свят. Все пак той настояваше, че живее във форума.
  17. Така Свободно Почешете конете Кафето е купено, сомчето е взето, телефона също Освен това взех два килограма чесън да направя за кисел в буркани, зелен лук, зелена салатка и една касетка ягоди В търново ги убила градушката Ко става с това време не знам
  18. Pig

Диема Спорт онлайн?

Работи при мен. Сега и при мен не работи За мен тоя сайт не става за нищо
  19. Настане вечер - месец изгрее, бисери обсипят форума небесен...
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване