Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. https://qz.com/1564029/penis-graffiti-symbolized-luck-and-domination-to-ancient-romans/ В Древен Рим е бил символ на късмет
  3. Че има ли някой Друг, на когото да се жертва. При положение че е всичко.
  4. ...на Графа... Изпод новите павета бликна фонтан, който...
  5. За нищо и между другото директория на български означава временото правителство на френската република след революцията а directory си е баш каталог на български но се е наложило понятието директория,немци руснаци и други как си преподават ИТ на техните езици ? Само ние да сме по католици от папата м?
  6. АЙДЕ ЗА ВСИЧКИ КОЙТО СА ГРЕШНИ ДА СЕ ПРИЧИСТЯТ -И НАКРАЯ ДАНЕ ЗАбРАВИТЕ "АМИН" 😂 http://94.156.35.13:8000/newtestament.ogg
  7. падна на главата на плейметката. Малии ко станА ...
  8. sliderum

Атака - за и против

Напротив, явно е пратена вноска на трололинките и те заработват та дим се вдига.
  9. Зная за Приап, но този атрибут е представен самостоятелно, а не с тяло на мъж/божество, т.е. може да е и на Крали Марко, и на Озирис, а може и да е на друг. Вж. глинените реплики http://bufonet.org/?p=4683
  10. witness

Вегетарианец или не?

Месото не се отказва като цигарите, просто в един момент разбираш, че никога няма повече да ядеш месо и толкова. Ако продължава да ти се яде, по-добре яж. Никога откакто спрях да ям месо не съм отделяла слюнка при вида или миризмата на това нещо, а заместителите са безполезни, при положение че от вида им ти се гади. Шест месеца след като напълно престанах да ям месо ми се наложи отново да ям, за да не ядосвам родителите си. На сутринта се събудих с яркочервен ситен обрив от вътрешната страна на ръцете от китките до лактите. Беше само при мен и никой друг, предполагам че отвращението ми е било твърде силно, затова тялото реагира. До вечерта мина, но след три месеца се върнах и оттогава не ми се е налагало да ям месо и така доста години. Исках да предложа друга гледна точка, не като проблем само на здравословното хранене. Честно казано, не ми пука особено за него. Никой не е станал духовен от хранене. А и храна е много по-широко понятие. Важно е не толкова какво ядеш и дишаш, а какво извличаш от него.
  11. еее, Мики, много яко се настъпваме с теб в музикално отношение. на принципа на кексовото , лесничко сладкишче е
  12. Здравей. Ако сайтът ти е вече готов , AdSense на Google а, може да се каже че е доста улеснен... Регистрираш се, слагаш код /за доказване на собственост/ и си готов (с автоматични реклами - Гугъл сам, ги слага, където намери в кода, за подходящо . Разбира се, и сам може да избереш и сложиш, където искаш)... Друг вариант са някои афилиейт програми (като сайтове за колективно пазаруване и емаг, напр. - prez profitshare .)... Просто потърси в нета... Поздрави и успех.
  13. ...не знаеш кой Кой е. Ледената висулка се откъсна от покрива и...
  14. почти позна, само плодовете смених. имах две златни ябълчици, карамелизирах , наредих ги на шайби и воала.
  15. Искаш да кажеш,когато постваш в тема да имаш известия,че някой е писал след теб ли?Ако е така,най-отгоре на форума,със знак камбанка(известия),ще ти е в червено число,в зависимост,колко души са отговорили в темата.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване