Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. killchain

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Някой има ли представа защо може мониторът ми да не се изключва при заключен компютър въпреки тези настройки? Това е Balanced профилът от вградените, но го прави и с други.
  3. едно хвърчило. Щото полетяло ...
  4. Лили, все 1 да питаш, може ли да тече от чешмата вода, ако не е пусната... Няма как да сийдваш /или лийчваш/, ако не си онлайн... но идеята при "торент системата" е точно такава, когато някой свали даден филм/или каквото и да е/, да сийдва , за да може и други да го свалят... Иначе, аз като сваля, изтривам и не сийдвам нищо, е пагубно за торент системата /ако всеки прави така/... И затова има и рейтинг система, отчитаща Свалено/Качено... и при някои има изискване, за това. Поздрави.
  5. dimi073

Лоши новини за Huawei

Дълга им е по голям,но и с 1тр.със сигурност ще клекнат.
  6. Здравей. Значи, си дал малко/или доста/ малко инфо, за да се каже много... Значи като си закупиш хостинг /задължително платен, ако искаш сериозна работа/ - но може да пробваш и с някой безплатен (като 000webhost) , но само за да пробваш... , дават ти Акаунт, където влизаш и може да инсталираш Форум (от cPanel'a ) или от самия сайт да свалиш Инсталатор и да го качиш , чрез FTP ... Една от най-известните/използвани Форум с/ми е PHPBB , но може да се открият и други, като напишеш в търсачката forum systems (или да ги откриеш в cPanel'a в съответната категория, на Хостинга). Това, със СМС плащанията, е наистина бързо, но и най-малко печелившо... (от 1 СМС от 2.40 лв. , 0.40 лв. е ДДС'то, и около 1.00 - 1.10 лв. вземат моб.оператор и фирмата посредник, и реално на теб ще остане около 1 лв.) Може да използваш ePay , г.д. по подобен начин /или PayPal/ ... Но с Форум система, платено съдържание, малко трудно ще е /ако няма някой плъгин нещо - нищо чудно и да има/, но ... по-скоро може да се направи нещо с Wordpress - за него плъгини, колкото щеш /и доста по-лесно/... Поздрави.
  7. А бе и аз виждам някакъв плод(кайсии ли са, праскови ли са), а другото какво е, сладко тесто или......? Браооо, работим с ел.фактури.
  8. В OLX си оставяш в описанието линк към твой сайт - подсказващо име, което включва словосъчетанието vibrator. Ако някое прасе от дамите надуши офертата, то ще се свърже на оставения адрес за контакт за да получи своя дан.
  9. Това е древно божество. https://en.wikipedia.org/wiki/Priapus На плодородието.
  10. DarkEdge

Лоши новини за Huawei

По-скоро ако изтеглят инвестираните над 1 трилион $ какво би се случило.
  11. Благодаря, че се въздържа, но и аз нарочно не влязах в темата преди да го изгледам, за да съм сигурна хаха Ми.. толкоз беше, а?
  12. "След като взе лека вечеря, състояща се само от прасе, той веднага се съблече, мушна се под одеялото и заспа здраво, дълбоко, заспа по един чудесен начин, както спят само ония щастливци, които не познават нито хемороиди, нито бълхи, нито твърде силни умствени способности". Николай Гогол, "Мъртви души"
  13. ей тъй като ме удари музата по никое време..😊
  14. Послушай Белгиеца... - няма да сгрешиш. (и със сигурност, ще ти излезе по-евтино) И лично аз бих предпочел български, не само откъм "комуникация" - А има и български хостинг фирми, предлагащи хостинг в друга държава /дата център/... Така че... Като компании... Суперхостинг са много добри - но може да се каже, не много евтини... ICN.bg - също са добри /и г.д. съща цена/... Ползвал съм също NS1 - също доволен... В момента ползвам jump.bg - пак доволен, но Поддръжката е малко бавна... Но която и фирма да ползваш, ще е по-добре от собствен...
  15. bojoviki

Скрито съдържание

A с кой андроид си?По-късно ще погледна настройките на два P9
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване