Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. да, ама "осмърдян " бог. Мноооого осмърдян. Ма нема да се плашиш - от темата идва, теб тва, като бог, най-малко те засяга, щот си над всички смърдини. Въпреки тва - бог, бог... ма вече осмърдян.
  3. DarkEdge

Проблем със зареждане (Windows 10)

Единият съфорумник съм аз. И си стоя зад предложението. Но не казваш, че те посъветвах и друго, което ти не последва, а започна да си ръчкаш каквото си си решил... При което аз те помолих да не продължаваме диалога.
  4. When you open up to the world of books, your notice ignites and it can feel like you want to read the whole thing. But over time, even if you did not shift your focus in your teaching, your energy and keenness for reading insatiably might wane. With 20 years of wide-ranging, deep reading, I have very had periods when my passion for reading dropped off. It’s difficult to say exactly what will help you get back into a reading flow; however, here are a few things you might try playing around with: Slow down. I have found that when I’m moving around too much and too fast—caught in a wave of busyness—I have less concern in sitting calming with a book. If you can set up a day where you are doing nothing, you might have an easier time igniting your attention in reading. Start early. Read first thing in the morning before you get started with the rest of the day. You will have fewer pastimes with nothing commanding your mind. Start small. Only read a little at first. Maybe 10 pages. This way, the part of you that is resisting reading won’t get triggered. You can build on this and read more pages over time. Cultivate new interests. Perhaps a part of you is less interested in what you were reading before. It’s happened to me numerous times. Try a completely new topic—perhaps something you’ve always been curious about but never pursued. Tell yourself it is okay not to read. You can create needless tension and fight to read if you try to force it. It is okay if you do not read. No big deal. Once that part of you hears this, it might let go. Then you can read. Be sure not to take it too badly. Value in general has a way of sapping the fun out of learning and finding. cheap essay writing service
  5. Значи наистина има общо с името Стоян- дори и от поСтоянен, отколкото със Стефан, освен ако няма изричен светец с името СтоянВеликолепни. Честит ти имен ден на патеричка, ако си Стоянчо Ти, ако си едно умно прасе, вместо непрекъснато да ги дебнеш да ги умъртвиш, изядеш ... и сготвиш, им намери по една женска да се плодят. Не бъди тесногръд
  6. Не думай... Аз за около година, имам 4-5. Не че Уин е някакъв критерии за ъпдейти. А, да не забравяме таз шитня с черния екран и ябълката с рестарта. Определене не ми е любимото да не мога да си ползвам компа 20-30 мин., защото се ъпдейтва и да трябва да го рестартирам. Предпочитам да си ъпдейтвам "на заден план" и да си ползвам компа в същото време. Проверката е визша форма на доверие. Пускам компа, спецялно махнах Фотошоп за проверката. От както е купен само Фотошоп и Мозила има инсталирани. Та: хооп .. Само кликам на иконата на Сафари и хоооп. Теми, менюта във Файндер, икони по десктопа и т.н. Пауър бутон и хоп... Още не съм седнал и троица РАМ бадива.. По тока 5, по-късно пак мога да дам скрийншоти какво се случва с ресурсите при Фотошоп примерно. Напълно възможно е. Може ли линк или каквато и да е информация относно откритите уязвимости в МакОС и как и дали са запушени? Ест. най-много държа на хардуерните в чиповете на Интел. Моя грешка, намерих. Но ще си остана на Мозила. Тук обаче действително имам нужда от помощ. Предпочитам в прав текст, но и видео би ми свършило работа. Та, искам да премахна следните: 1. FaceTime 2. Messeges 3.Books 4. GarageBand 5.iTunes 6.Maps 7.iMovie 8.Contacts 9.Mail 10. Siri Май ще трябва да правя видео. Ето линкче. Дори и Калдата имаха статия по въпроса. Още една питанка - как да разкарам този гаден прозорец, който ми излиза след всеки рестарт? Не искам да имам никакви акаунти в Епъл или да им ползвам каквито и да било облачни и прочее услуги.
  7. Всичко кълват тез проклети пилета, ма няма кой да ги покани
  8. Добро утро, Монахин сънува ли ме? Големите хапки са за Сички, които не казват големи думи- допълвам само, не ти противореча Вече е срядааа... Предстоят почивни дни. На 24 май ще има 50% намаление на книжки на Колибри и Дежавю издателства ... Кой ще си накупи от мааалката заплата и за рожденото денче подаръци от сърце?! Обичам го месец Май 😙 (Въобще не сложих тия емотикони ама карай)
  9. те се хранят с просо а трапезата е с големи хапки
  10. Kaкви ли не представители има на трапезата само пилета няма
  11. С брат му ,само че оня го изпитвал дали са от една порода.
  12. donaudampfschiffahrtsgesellschaftskapitänskajutenschlüsselaufbewahrungskasten GeschwindigkeitsabhängigeLautstärkenanpassung Чете се от от отляво на дясно, но значението на думата е отдясно на ляво.
  13. _nib_

Вицове - част 5

Интересното е, че нито една жена не казва на мъжа си: - Ти си толкова умен. Обясни ми, че не разбирам! Само ще попита: - Защо ме правиш на глупачка?
  14. Нека е добро,за цялата планета и на абитуриентите ,пожелавам на добър час.
  15. Предлагам една историческа справка, копирана от учебник , от която се вижда, че Епъл имат водеща роля по онова време в създаването както на хардуер, така и на ОС. Да се допусне, че тя може да създаде такова недоносче, за което пишат по-горе, е направо смешно.
  16. Днес
  17. http://88.216.48.147/flussonic/MuzykaPervovo/index.m3u8 http://88.216.48.147/flussonic/MTVeurope/index.m3u8 http://88.216.48.147/flussonic/VH1/index.m3u8 http://voxtv.dynns.com:8000/sunny/sunny/2471
  18. Не ми отговори на въпроса: Исус с кого е говорил в пустинята след като Той е сатана според теб? Лука 4:1 А Исус, пълен със Светия Дух, когато се върна в Иордан, бе воден от Духа из пустинята четиридесет дена, 2 дето бе изкушаван от дявола. И не яде нищо през тия дни; и като се изминаха те, Той огладня. 3 И дяволът Му рече: Ако си Божий Син, заповядай на тоя камък да стане хляб.
  19. Аз пък не знам ваша милост как ги написа тези неща, като явно черпите инфо от нета. Или ползвате Мак?!?! 1. Обновленията са по-чести от Уин. 2. Не виждам за какъв трафик говорите и какво имате предвид - няма такъв трафик извън този, който ползвате в момента. 3. Не знам какво визирате с термина "почти никаква" и ако се обосновете може и да отговоря изчерпателно защо и това не е така. 4. Според думите ви Мак-а си стои и си папка ресурси ей така, без никаква пусната програма, така ли?!?! Изказването ви е меко казано несериозно. 5. Същото като точка 4. 6. Сигурността не е тайна за тези, които ползват тази ОС, но за вас е нормално да е тайна, лазбира се. 7. Адблокъри бол и може да му качите каквото искате и да го настроите както искате. Да ви направя видео за това искате ли? 8. Всяка една програма, която идва с Мак може да бъде премахната/спряна и т.н. - абсолютно всяка!!! 9. Абсолютни глупости! 10. Същото като точка 9 - какво отваряне, каква невъзможност за охлаждане, какви пет лева, човек?!?! Всъщност не знам защо тръгнах да ви отгоарям точка по точка, а не ви питах първо каква машина и модел точно сте ползвал и колко време? Аз лично 11 години ползвам 2 машини и отделно 2 Макбука имаме още в семейството и не ми се е налагало нито преинсталиране да правя дори, а вие говорите как насичала елементарна игра... Автора дали ще избере да си купи такава машина или не си е негов избор, ама ви езащо ги пишете такива небивалици нямам идея.
  20. Най-вероятен виновник е захранването - при натоварване на системата, то "кляка", т.е. някое напрежение пада много.
  21. Добре Будни сме Сега да си съберем акъла Сънувах си старата фиестичка
  22. _nib_

Вицове - част 5

Тамън да тръгна към фитнеса и чета "Днес е световен ден на бирата" Празнично ми е....
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване