Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Нормално. Това е безжична връзка. Ping ще варира.
  3. направих скрипта със sed: #!/bin/bash exec /usr/bin/unrar-nonfree $(echo "$@" |sed -e "s/v/vb/g") (така работи и в dash), но file-roler пак не работи (не дъни грешки, но и не показва съдържанието на архива, може би резултата от листването си остава някъде в stdout или просто не може да се прочете от file-roller)... идеята на скрипта беше да работи като transparent bridge между rar и file-roler
  4. баш - консуматорче ламя кат тях ко искаш мами ко ша папаш ко да ти купя ... искам такоз ма нема бе искам бееее и кат ревне се едно го колят ич не им отстъпвам место на опашката на касата -и без туй са ги натварили и тех у количките с манджите друсат са кат олигофрени зер им бащиния и те са я купували тая количка има специални колички от долу с Ферарита - ама те да потрошат другите, простотия до шия
  5. Здравейте, Първо държа да се извиня на Алгор тъй като баща ми, ми каза, че имало някакво предупреждение, но аз държа да се разбере що за хора има във форума. Не знам какво се опитва @Васето да направи и какво иска от мен, докато уж работеха с баща ми. Нито какво татко му е казал. Но не е нормално да звъниш на непознат в 3 без 20 през нощта. Не е нормално, като знаеш на кого звъниш да търсиш друг човек, чийто номер имаш. Аз не бих работила с човек, който не е запознат с елементарни неща, като как и кога се провежда телефонен разговор. Моля @Васето мен повече да не се опитва да ме забърква в неговите "схеми".
  6. и ти извинявай някакво стечение на обстоятелствата, доведе до това положение
  7. Айде да си мерим малко приказките и измишльотините а ? Гледам да ти заобикалям пасквилите и гаменщината, но както казах, всичко си има някаква мярка. Не знам какво шмъркаш , но е добро Виждам, няколко дена те държи
  8. Тъпак до мен има 2 такива в момента и едната работи
  9. Едно дете в домът разплаках - авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
  10. На кратко обобщихме троянския клошарски манталитет. А ти хапчетата не си си пил, докторите ти мислят доброто пий ги. Не ми е проблем да пусна една машина с 1 ядро и 1.5ГБ рам, само да ти докажа че говориш празни приказки. Ако преди 3 - 4 години беше възможно, сега е на практика невъзможно, да ще се види че може да зареди системата, но до там, само като мръднеш мишката и ще е блокирала.
  11. miro20

Потресаваща Русофобия

Всички са много загрижени за Миро. Миро такъв Миро онакъв, бла бла бла Банално е. Дори твоите "съмишленици" по тролене го разбраха и си налягат парцалките, само ти не. Еми смени ррепертуара. Наистина е банално
  12. Май си в цикъл и овулация едновременно
  13. _nib_

Вицове - част 5

Откакто си взех изпита по кормуване, се оглеждам много по-внимателно преди да пресека... Като знам вече на какви дават книжки...
  14. Анита Хегерланд - Албертино Детето в мен - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
  15. Същото важи и за теб, усети се малко, и спри да обиждаш наред хора които разбират много повече от теб. И имат доста повече опит със стари антики от теб.
  16. Във всяка професия има и некадърници, и случайно попаднали. Вършещи работа, не вършещи, откровено зловредни и вариации нататък. Поне в моите неща не повече от 10 - 15% вършат някаква работа. Не знам как си направил избора и как си се убедил в правоспособността на тези, които си наел. Подобна е картинката и при лекари, юристи и каквито се сетиш. Имаше един стар български филм "Баш Майстора". Та вероятно си попаднал на такива.
  17. Туй кое море е, че в близък план всички много си приличат
  18. @дръндю извинявай-тежки думи лишени от смисъл! Съжалявам!
  19. И е така, и не е така... защото има и една прослойка с еврейско и габровско потекло, които се пробват дали няма начин да "минат метър", с нещо изровено от кофите за боклук, щото са тарикати, а останалите /купуващи си адекватни машини/ са будали... И да имат парите за компютър за интернет, то предпочитат да ги харчат за пиене и ядене. Не визирам хората, които наистина са в недоимък и фейсбука им е последна грижа!
  20. Сега да видим какво да си готвя, ама и за утре да има, че утрешния ден имам много задачки и няма да остане време. Морето ви праща поздрави!
  21. Купих си Wi-Fi удължител на обхват, за да имам интернет в другия край на апартамента, но пинга непрекъснато се повишава от 30-40 до към 150 и после пак пада. Някакъв съвет?
  22. Ще се поогледам, но май времето е спряло. Малко по-различно и все пак... същото. Ха-ха-ха, вероятно е така.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване