Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Покрай тия истории с изтичането на данни, някак си изпитах нужда при екстремна ситуация (гадни барети на входната врата, с праволинейно мислене и упоритост) - как бих могъл буквално с един клик, да залича информацията на РС-то (всички твърди дискове, не само системния) - като това включва и евентуална опция за бърз начин на хардуерна интервенция (ако трябва и да се запалят)... И освен това, има ли възможност за "невъзможно декриптиране" на всички HDD-та, със софтуер?
  3. Напротив. Ти се оака за пореден път като фейкомет, аз съвсем коректно ти доказах че си такъв, и после се хвана като удавник за сламка че ... видеото ми било от еди къде си от фейсбук.Като източника от снимката ти е спеенюзбг.блогспот бла бла бла . Ще повторя, щото тролченцата само мачкане ви е оправията - Компилацията с аудиото и видеото на министъра не е фейк. Това което ти цитираш е фейк.
  4. Добро утро! Брей как се е облещила луната! Довечера Майкъл Болтън ще ни пее на ушенце. По този повод -нещо любимо от него оставям тук, до поискване.
  5. Днес
  6. sound

Избор на автомобил - Audi, Vw, Subaru

Малко по- ново от обявата Субару си взе миналата година един познат и много кефи, ама много - уви и той се почесва зад ушето, какво ли ще го чака в случай на ремонти, но инак автомобила пълни душата. Спрямо А4 определено е един клас отгоре - А4 не ме впечатли с нищо, но А6 (все за allroad говоря) при все, че хич не съм фен на Ауди, то е съвсем друга бира. Обаче с тези гуми много ядове, един път предна, един път едновременно предна и задна, дупките са безмилостни. Сега не знам дали могат да се слагат други размери, но на това, което аз съм карал, гумите бяха "маркучи". Инак, като цяло други ядове за близо две години и над 50К километра не е имало, ала все пак бе чисто нов автомобил. Спрямо Субару- то е малко по- спортак, като усещане. Пасата е друга категория, карал съм и такова, но съвсем малко километри - от трите, ако е за мен и при по- добри условия бих избрал пасата, трудно ми е да си обясня и на мен защо, но да речем, че е много тузарски. А вече м/у Субаруто и Аудито (А6) ...... честно казано не знам ((: - и двата автомобила ми допаднаха много. По- скоро бих заложил, на който намеря по- читав, инак който и от двата да взема няма да съжалявам.
  7. audio_mania_max

MVH-G210BT - може ли MIRRORING

Ако още не си намерил мултимедия с MIRRORING, ето ти такава (а в момента е и на далавера и отговаря на бюджета ти ) http://caraudio.bg/product/1174/kenwood-dmx120bt.html
  8. sound

Служебно МПС - скрап

Даже за предпочитане първо го спри от движение, пък после го продавай на вторични.
  9. Публик**ув**а*но въ*в ф*а*кт**и.б*г: Хахахахаха голямо страшилище....хора, съветвам ви да си пи*е*те хап*че*тата. Страшилище е била България преди комунизма затова при всяка една световна война са се надпреварвали в кой лагер да влезем, след това никой не ни е бр*ъс**н*ал за сл*ив**а. Ако проучиш добре фактите ще видиш, че миг 29 се доставя 3-4 месеца преди промените, миг 23 е непосилен за поддръжка и го връщаме на руснаците, с миг 25 и те не си го искат даже и се нарязват, защото и тяхната поддръжка е непосилна. И също така провери дали и руснаците не се отказват от миг 23 и 25 още през деведесетте . И от СС 23 още през деветдесетте години, а само ние оставаме последен оператор на тези ракети преди да ги свалим от въоръжение. Има договор подписан за такива ракети със среден обсег, но май и това не ви е яс*но. Пак ви казвам-кръч*ма*рски при*к*азки сам*о на ниск*оин*телиге**нтни хор*а в нет**резво съ*сто*яние.
  10. Вчера
  11. Пуб*лику*вано във ф**ак*т**и.бг: Да, много подготвени. След 44-та истинс**ките гене*рали и офиц*ери ги изби**ват и изпращат по лагер*ите на тяхно място идват овч**ари**те с 3-ти клас в училище. А днес са техните отрочета, които са научени на фразата "да живее международното положение". Независимо дали към СССР или САЩ. А тогава хората са си отстоявали интересите, защото са възпитавани по този начин. Независимо срещу кого щом става въпрос за България. Затова са се били и с англичани, с французи, гърци , сърби , руснаци и т.н. Това наричам аз войник и генерал. Да не говорим колко високо образовани са били. Тъп**от**ия*та и селя**ния*т*а в ар*м*ията идв*ат с така блен*ува*ния от вас ком*унизъм, на който му свърши срока на годност, защото няма значение каква е формата на управление или обществения строй правилото "безплатен обяд няма" важи за всички и е редно и ние да го научим. Като гледам обаче много голяма част от населението си мисли, че някой ей така от въздуха ще ни дава, а ние ще си стоим и ще благодействаме.
  12. Bozhidar Denkov

#АзНеСъмБСП‬

Няма лъжа няма измама супер коментари.
  13. Пу*бл**ику**вано във ф**ак**т*и.*б*г: Бил ли си някога в казарма? Виждал ли си тези оръжия на живо, а изтребител на по-малко от 200 м? Знаеш ли, че едно време като ни вдигаха по тревога половината от "великата" техника не можеше да запали. До 1989 г основните изтребители са миг 21 и 23. Вижда наблизо а стреля още по-наблизо. Каква техника бълнувате, слушате някой п**ия*н ф**ат**м*ак от казармата с отворена уста и си мислите, че всичко дето хвърчи се яде. Особено в онази епоха на отявлена надпревара Гърция имаха 120 изтребителя (поне) повечето ф 16 още от едно време. Около 600 леопарда, а за нашите споменах по-горе, ако запалят обратния им завой е 2 км. За кач**ест**вото на г*ен**ера**литета няма да говорим, същото е като сега, на офиц**ерския със*тав същ*ото. След 44-та арм**ята ни е абсо**лютно с**ел**ска. С нея или без нея, сега или преди 40 години все същото. Препоръчвам да се четат по 50 страници книга на ден, Ако четете всеки ден на година г/д ще имате прочетени 40-50 книги. Помага за критичното мислене и затова да не бъдете първосигнални както в умствен така и във физически аспект Публикувано във фа**к**ти.*б*г: Напразно се нап**ъваш като гл*а*ден в к**е**не*ф. Никаква армия ня*м**аше , нито ор**ъжие, нито бо*йна гот**овност, нито бо**ен дух , ни*то гене**ралски кадри ... ни*що н*е бе*ше социалист**ическа**та българ**ска ар**мия. Имаше "офиц*ери" нас*ила дока*рани от се*лата да ста*ват вое*нни бюр*ократи , войни**ци кой*то бя*ха кат*о в затв*ор и генера*лит*ет от би*вши шум**кари б***ез ка***пка мо**зъ*к ил*и образ**ова*ние ... то*ва бе*ше прех*вал*ената ви соц. армия. България е имала армия преди Балканската война и после пак малко преди 44-та ( заслуга на генерал Луков). Другото си го разправяйте в клуба на пенсионера. Публ*икув**ано във ф**ак*ти.б*г: Тоя са*й*т е пъ*лен с и**диоти! СС23 са типичен руски лоу тек и точно за това ни казаха че влизаме без него в НАТО. СС23 има огромна разрушителна мощ но не е точен , тоест това не е стратегическо оръжие за съвременна война където да унищожиш военната сила на врага и да спечелиш войната с малко цивилни жертви , каквато е и идеята за съвременна война в западния свят и о боже към който и натовска и европейска България принадлежи.... СС23 хърляш и гледаш с изненада къде ще падне, но не ечестно защото ще има огромни цивилни жертви ( в западния свят дори жертвите на противника са от значение защото е демокрация и ще има вътрешни протести! , дори да оставим морала настрана). В тоя смусъл СС23 е нецивилизовано оръжие като касетъчни бомни , куршуми с изместен център на тежеста...
  14. Завистта и омразата не винаги вървят заедно. Понякога завиждаш на някого, защото му се възхищаваш. Но не смяташ, че е достоен за възхита и затова преобразуваш възхитата в завист. По-гадно е да те мразят без да ти завиждат. Просто си нисък, или грозен, или с недъг и някои хора те мразят. Трябва всячески да се посича такава омраза. Тази омраза е характерна за много хора и деца, което е отвратително.
  15. Прозаичния факт - дръндю търси нещо по- така, ама нема. Виртуала въобще - а не само този форум - просто се оказа перфектното убежище за твърде комплексирани хора, ясно е защо.
  16. Хвърлете по 1 око на документалният филм за 3G Full Signal / Сигнал докрай (2010) http://kolibka.com/search2.php?q=full signal https://www.vbox7.com/play:07d7e022fb&start=1401 Експеримента е прост.В едно градче отказват да се слагат тия антени и затова се поставят само на 1 улица ако им се наложи все пак на някои да има какво да ползва. Показва процентът разболели се (често и от РАК ) от тия които живеят на тази улица със сравнение с останалите като преди това процентът е бил еднакъв за цялото градче.
  17. Така е..щото тука може да си позволи...много неща да каже..понеже си е в тях на топло..и знае че никой не може.да му направи нищо...докато в реала е МИШОК..100%...ИЗБИВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ........
  18. съгласен съм, но тук във виртуала, не се виждат различията в "Стълбата" на Смирненски тук омразата се предизвиква от завист, която е неразбираема за мен (виж цитата в началото на темата) https://psiholog.co/какво-представлява-омразата/
  19. Утре всеки един от нас ще получи точно толкова щастие, колкото днес е подарил на света... Обратното също важи. лека нощ
  20. Ами ние няма да доживеем да свърши нефта със сигурност... Отделно те не са толкова прости, почнаха и се стараят да диверфицират доходите и дейностите си, защо мислиш инвестират не само у тях си, но и в цял свят... Така че ще си седнат, и си седят на камилите само за удоволствие или състезания с тях ... Ей така, да си припомнят традициите просто... или ако не ги сринат умишлено крадците и пиратите, дето паразитират на чужд гръб...и си мислят че с голяма тояга правото е в тях ...
  21. Абе те шейховете са богати щот седят в нефт ама кат свърши нефта и пак ще щхат камилите и всичко ще си дойде на местата, туй за Самсунг су=и е баш див капитализъм ама истински не кат нашия
  22. Да се напием без да се крием, чувствата един към друг да разкрием.
  23. Michigan111

#АзНеСъмБСП‬

Ами аз няколко пъти го поканих да ги изброи тези демократи и да ги обсъдим, да ги разгледаме. Щото уж са демократи, пък комунисти. Десни, пък членове на бкп, загрижени за свободата, пък агенти и доносници. И го знаят това нещо, знаят че комунделите и до днес държат страната и пак си искат тошо каскета от Правец. Ама малък Тошко си купи самолет тая година, иначе тошо замфирков живков беше бащицата на нацията и 1 лв не е отмъкнал, той малък Тошко сам си ги изкара тея пари, нали е с елитно комунистическо образование. Процъфтяващия соц си го съсипаха самите комундели, първо с некадърност, после с алчност. Квото можаха откраднаха, квото можаха изнесоха, квото не можаха си го заграбиха после, грабят си и до днес. Да де, гнилия запад развива технологии, болшевиците правят външнотърговски дружества с цел кражба на технологии, а гнилите капиталисти си ги крият и пречат на възхода на иначе проспериращия соц.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...