Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Особенности сборки WebSkype-XP: - выполнена на базе VMware ThinApp; - имеет в своем составе встроенный браузер Google Chrome, позволяющий выполнять вход в webskype, как для Windows XP/SP3/IE8-256/поддержка SSE2, так и для Windows 7x32, даже при отсутствии указанного браузера в составе ОС. В остальных Windows-ОС сборка не тестировалась; - работа сборки всегда начинается с запуска файла WebSkype.exe. При этом сборка развертывается (за 5-15 сек.) до рабочего состояния, создавая папку WebSkype-XP. Сборка полностью автономна, не оставляет следов в ОС и имеет собственную копию необходимых разделов реестра. Скачать архив (файл WebSkype.exe + руководство/файл .jpg + набор иконок для ярлыка запуска) : http://rgho.st/7nzPhDHjv
  3. Вие сте садисти ве :) Хардуерни талибани и джихадисти :)
  4. Аз това видео как се прави бутваща флашка не съм гледал.Ама преди време като ми казаха че става с Руфус я намерих и стартирах.След това в програмата всичко си пише,като вложих и малко мисъл,че нямам много мисъл!
  5. Не е слаб процесора, аз ползвах плазмата на AMD E-350
  6. - Мамо, направи ми закуска. - Като спя с баща ти, не означава непременно да ме наричаш “мамо”. - А как да те наричам?! - Както всички – Спас. - Пичове, роди ми се син! - Ооо, поздравления, как е жена ти?! - Жена ми ако разбере, ще ми откъсне главата!
  7. Бе ние бунт дигнахме Не е бягала от час по литература. Всичко написано кипи от емоция. Всяка една дума. Не е важно, кого обича и кого мрази, кой друг умее да пише като нея ? Точно никой!
  8. За тази "малка 3% окупирана територия" много квичиш нещо Ще бъде добре и да кажеш в кой момент "Пулер си е вкарал прокси-войските". Ще бъде добре и да коментираш рефрендума за нато.. ще бъде добре и да коментираш как си мислиш, че Крим ще стане територия на урките? Как дори и за секунда ти минава през акъла че ще се случи това и руснаците там ще го приемат... (и да руснаци са, а не рускоезичници).
  9. Не знам дали темата е за този раздел, но моля да ме извините ако съм сгрешил. Имам един по-скоро жичкаджийски въпрос. Захранването е Fortron FSP235-60GT и е със 6 пинов конектор (вижда се на снимките). Въпросът ми е дали може и ако да, как да пренаредя кабелите, че да стане като нормалните захранвания с 4 пинов конектор? Благодаря за вниманието!
  10. Д1 я гледа сутринта. Някой я бил лийкнал Оп. Пропуснах. За кибиците: чаша розе със сандвичи със студен свински език за вечеря. Е, не е напиване и наплюскване ама..... все е нещо, кво
  11. Ето моите файлове с превода на БГ: kservices5.7z Слагат се в .local/share/kservices5 https://i.imgur.com/Ht7jzbM.png
  12. ГЕРБ дойдоха на власт именно на вълната ПРОТИВ БСП-ДПС-Пеевски. И защото са алтернатива на този модел. Мойра, не те разбирам... ти си ЗА проекта КОЙ , с който стана известно задкулисието на БСП-ДПС-Пеевски, на което е алтернатива ГЕРБ, или си против ??? Не те разбирам вече. Плюеш дори това което плюеш Като изберем на едни нови избори за които бленуваш, БСП и ДПС, смяташ ли че този модел ще бъде премахнат ???
  13. Аз преврат не си представям, но виждам очеизвадна конфронтация, инспирирана от някои антибългарски проекти, в услуга на които е другаря пРезидент. Ако за теб нещата са толкова елементарни за "военни преврати" .... толкова по зле за теб Ама ти си от тези които "копаят дъното" .. така че...
  14. тц. Путлер вкара прокси-войските си в Украйна, присвои си с военна операция цял полуостров, и стана единствена причина за хилядите жертви в онази малка .. под 3 % окупирана от тях, територийка на Украйна. ако не бе го направил, и руснаци и украинци щяха да си живеят както в останалата СВОБОДНА от рашистки войски, територия. Най много щяха да имат проблеми /инспирирани отново изцяло от фейк пропаганда/ каквито проблеми имат украинците с унгарците например. Но поне никой нямаше да е убит.
  15. Кой този път? Била съм имала билет за концерт. Ми...... ходих. Няма да става зян, я. Времето една идея се позатопли и определено се чувствам по-добре
  16. Е това го пробвах, но не ми хареса. Обаче има голяма разлика с какъв браузър си... Ето и с Лиско
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване